[quote name='Cudak']Jak się wyrobię to wezmę ją do miejscowego weta (niedawno otwarto u nas lecznicę na miejscu, ale tylko 2 godz dziennie jest otwarta).
Jeśli to początek nosówki, to nie ma na co czekac..[/QUOTE]
Cudak, to może rzeczywiście idź z nią do weta :( Będę dalej rozsyłać zaproszenia.
Proponuję też założyć wydarzenie na fb, bo chyba nie ma?