Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Jakby było bezkosztowo to by było pięknie.
  2. Antrunia trzymaj się! Słuchajcie, musimy znaleźć Antrze dt! Głupio by było żeby miała wrócić do schronu :(
  3. Dziękujemy Vesper :) Bjuta, ja nie mam nic przeciwko, jeśli inny psiak potrzebuje tych pieniążków to jak najbardziej, po co mamy je mrozić.
  4. No właśnie ta fotka nie poszła w ogłoszeniach :( jak nie teraz to następnym razem jak będą potrzebne ;)
  5. [quote name='Mika31']łóżko naturalny teren występowania jamników:loveu:[/QUOTE] Hehehe, oczywiście niepościelone łóżko :D
  6. Dobrze, że udało się opłacić lecznicę chociaż.
  7. Jejku, to świetna wiadomość!!!
  8. To zaś powiedzą - a kiedy mamy to robić, musimy zdążyć na czas... maciaszku, nie martw się tym konikiem. Ja kiedyś po deszczu usuwałam z drogi ślimaki, których wyszło masę, a nie chciałam żeby ktoś je podeptał - też na mnie mogli patrzeć jak na szurniętą :evil_lol:
  9. Też prawda :( ehhhh, za dużo tego cierpienia :( na dogo zaś ludzie już pozadłużani :(
  10. [quote name='AtaO'][B]Ale to była sterylka aborcyjna - jest droższa od zwykłej sterylkia poza tym Lilka przebywała w Lecznicy cały tydzień :(. Ta kwota jest już z dużym rabatem. Doba pobytu psiaka w szpitaliku kosztuje 30,00. Czyli połowa tej kwoty to już sam pobyt w Lecznicy. Gdyby nie Edyta z Bielska, która zabrała Lilkę z Lecznicy i miała u siebie na DT następny tydzień rachunek byłby jeszcze wyższy. [/B][/QUOTE] Tydzień w lecznicy - to nie ma co się dziwić. Piękna panna! Super zdjęcie do ogłoszeń! :)
  11. Jaka odmiana: zobaczyć Barrego-Urgo na kanapie, a nie na łańcuchu.
  12. [quote name='Isadora7']Moja Kochana Mileczke, tęsknię za tobą.[/QUOTE] Oj, daleko ona.
  13. No strasznie dużo. a Lilka nie byłam tam też w szpitaliku?
  14. [quote name='Cudak']Jak się wyrobię to wezmę ją do miejscowego weta (niedawno otwarto u nas lecznicę na miejscu, ale tylko 2 godz dziennie jest otwarta). Jeśli to początek nosówki, to nie ma na co czekac..[/QUOTE] Cudak, to może rzeczywiście idź z nią do weta :( Będę dalej rozsyłać zaproszenia. Proponuję też założyć wydarzenie na fb, bo chyba nie ma?
  15. A gdzie jest Wapiennica? Byłoby cudownie!!!
  16. [quote name='martka1982']foty super! najlepszy gdy Ryżyk daje jej buzi. Swoją drogą Ryżyk też piękna a zasiedziała się w schronie i też zero odzewu z ogłoszeń[/QUOTE] Też nie ma domu, a taki fajny psiak :(
  17. Już nieaktualne, załatwione :)
  18. Przepiękny!!!! Taki pies bez domu :angryy::mad:
×
×
  • Create New...