-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, wesprzyjmy leczenie Antry!!!! -
Hehehe, to jest lepsze: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531715_473459039332951_1931165365_n.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561108_472883429390512_1578283278_n.jpg[/IMG] [B]Dziewczynki sie przywitaly z kapibara[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382483_472824869396368_1304650302_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_0246.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_9859.jpg[/IMG] Wakacje Sherry i Milki :D :D Mam nadzieję, że ich właścicielka nie pogniewa się, że tutaj wkleiłam te zdjęcia :P
-
[quote name='nombre']Karmel ma sie świetnie, zadomowił sie na dobre. Jak ma ochote to biega jak nie to lezy w cieniu i odpoczywa. Szczeka, pilnuje i.. goni koty:). Sprawdza kto szybszy;). Z psiakami dogaduje sie świetnie[/QUOTE] Czy ma ktoś może nr telefonu do cioteczki nombre????
-
[quote name='Malgoska']nikt nie panikuje .... na razie zbieramy kase na dalszą rehabilitację[/QUOTE] Tak napisałam ;) znajdziemy mu domek ;)
-
[quote name='Lobaria']Nie chcieli adoptować? Może to dobry sposób???? ;) Będziemy wsadzać naszą [B]ewu [/B]z psiakami do pociągu / podróze kształcą ;) / ... i punkt w Pszczynie będzie pusty ;)[/QUOTE] Hehehe, świetny pomysł :D a ewu pozna wszystkie trasy PKP :evil_lol:
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Masakra :( ją trzeba szybko wysterylizować, bo znowu będą małe :( -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, trzeba. Porozsyłać wątek - proszę o pomoc! Dziękujemy ewu za wszystko!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Hehehehe, mała wariatka :evil_lol: -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Może przejdzie? Poczekajmy jeszcze trochę. -
Viki z oskalpowaną łapką zostaje w dt na stałe!
__Lara replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Jaka bidulka :( Walcz kochana, dasz radę! -
Hehehehe..... nie daje pańci pospać ;)
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zbieramy pieniążki na leczenie Antry. -
[quote name='BUDRYSEK']we wtorek sprzatałysmy generalnie boks Basterka...niestety nie było czasu na foty Basterek latał koło nas ciekawie zaglądając co się dzieje w Jego królestwie?:) co chwile sprawdzał czy nic Mu nie wynosimy z budy? ;)[/QUOTE] Hihih :) fajnie, że ma chociaż Was.
-
[quote name='Kocurek']kurcze,a ja nie moge sie polapac-ktora-ktora:)[/QUOTE] ja też - Klony :o
-
[quote name='blackgerl']cudnie bajeczka wyglada w nowym domku :D czy wy tez zauważyłyście jak zmienia sie pies po tym jak już znajdzie sie na stałe w swoim nowym domku? zawsze wyglada lepiej, młodziej , one wszystko czują i wiedzą:) i tak samo na ich pysku jak i u nas na twarzy można odczytac ich samopoczucie :)[/QUOTE] Jasne, zawsze tak jest :)
- 196 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatyńczyki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Karilka, masz rację, nie ma nic gorszego niż znudzony pies, który nie wie co z sobą począć. -
Kłapacz ma aktualne ogłoszenia?
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Malgoska']przecież jak on będzie niedługo chodził i biegał to będzie mógł zostawać w domu na czas pracy domowników, tak myslę nie?[/QUOTE] Zaś nie panikujcie, przecież jest duża grupa osób, które nie pracują, siedzą w domu.