Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Dokładnie, wesprzyjmy leczenie Antry!!!!
  2. [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_9792.jpg[/IMG] Mogłabym tak wszystkie zdjęcia wklejać :D są takie piękne :D [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_0441.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_9988.jpg[/IMG]
  3. Hehehe, to jest lepsze: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531715_473459039332951_1931165365_n.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561108_472883429390512_1578283278_n.jpg[/IMG] [B]Dziewczynki sie przywitaly z kapibara[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382483_472824869396368_1304650302_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_0246.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_9859.jpg[/IMG] Wakacje Sherry i Milki :D :D Mam nadzieję, że ich właścicielka nie pogniewa się, że tutaj wkleiłam te zdjęcia :P
  4. [quote name='nombre']Karmel ma sie świetnie, zadomowił sie na dobre. Jak ma ochote to biega jak nie to lezy w cieniu i odpoczywa. Szczeka, pilnuje i.. goni koty:). Sprawdza kto szybszy;). Z psiakami dogaduje sie świetnie[/QUOTE] Czy ma ktoś może nr telefonu do cioteczki nombre????
  5. [quote name='Malgoska']nikt nie panikuje .... na razie zbieramy kase na dalszą rehabilitację[/QUOTE] Tak napisałam ;) znajdziemy mu domek ;)
  6. [quote name='Lobaria']Nie chcieli adoptować? Może to dobry sposób???? ;) Będziemy wsadzać naszą [B]ewu [/B]z psiakami do pociągu / podróze kształcą ;) / ... i punkt w Pszczynie będzie pusty ;)[/QUOTE] Hehehe, świetny pomysł :D a ewu pozna wszystkie trasy PKP :evil_lol:
  7. Masakra :( ją trzeba szybko wysterylizować, bo znowu będą małe :(
  8. Tak, trzeba. Porozsyłać wątek - proszę o pomoc! Dziękujemy ewu za wszystko!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Może przejdzie? Poczekajmy jeszcze trochę.
  10. Jaka bidulka :( Walcz kochana, dasz radę!
  11. Hehehehe..... nie daje pańci pospać ;)
  12. Zbieramy pieniążki na leczenie Antry.
  13. [quote name='BUDRYSEK']we wtorek sprzatałysmy generalnie boks Basterka...niestety nie było czasu na foty Basterek latał koło nas ciekawie zaglądając co się dzieje w Jego królestwie?:) co chwile sprawdzał czy nic Mu nie wynosimy z budy? ;)[/QUOTE] Hihih :) fajnie, że ma chociaż Was.
  14. [quote name='Kocurek']kurcze,a ja nie moge sie polapac-ktora-ktora:)[/QUOTE] ja też - Klony :o
  15. [quote name='blackgerl']cudnie bajeczka wyglada w nowym domku :D czy wy tez zauważyłyście jak zmienia sie pies po tym jak już znajdzie sie na stałe w swoim nowym domku? zawsze wyglada lepiej, młodziej , one wszystko czują i wiedzą:) i tak samo na ich pysku jak i u nas na twarzy można odczytac ich samopoczucie :)[/QUOTE] Jasne, zawsze tak jest :)
  16. Jest przepiękny!!! Super, niech się szkoli, a potem znajdzie wspaniały domek :)
  17. Karilka, masz rację, nie ma nic gorszego niż znudzony pies, który nie wie co z sobą począć.
  18. Właśnie w domu :) nie musi się już włóczyć po ulicach dzięki Wam!
  19. [quote name='Malgoska']przecież jak on będzie niedługo chodził i biegał to będzie mógł zostawać w domu na czas pracy domowników, tak myslę nie?[/QUOTE] Zaś nie panikujcie, przecież jest duża grupa osób, które nie pracują, siedzą w domu.
×
×
  • Create New...