Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. :( Masakra...... Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  2. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  3. Zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07
  4. To i tak niewiele, z tej całej armii psów!!! Brawo dziewczyny!!! Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  5. Ale szaleje :) Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  6. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  7. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  8. Jaka bidula :( Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07[/url]
  9. [quote name='Sabina02']A jak Paura nie moze byc, to moze Liderek? On tez juz dlugo tkwi w schronisku. :-( Oczywiscie ja tu nie decyduje, tylko sobie tak glosno marze. :)[/QUOTE] Też prawda, Liderek też długo czeka.
  10. Przypominamy się z ogłoszeniami!!!
  11. W domu siedzi w łazience :o :o :o
  12. I żeby mu mocz nie zaczął sierści naruszać :/
  13. To świetnie, jest pełen życia :) pewnie ciężko mu zdjęcia porobić :diabloti:
  14. Lumpiasty, bądź grzeczny!!!!! :) [B]ewu,[/B] Twój królas to kablarz jak i moje, wczoraj zabierały się za kabel od żelazka......
  15. Te psy były skazane na śmierć, ale dzieki Wam mogą dozyć starości szczęśliwe w swoich domkach, u boku swojego pana lub pani :)
  16. Prześliczna!!!! prosimy o więcej zdjęć do ogłoszeń ;)
  17. Bożenko, opiekujesz sie nią na medal!!!! :klacz::B-fly::B-fly::B-fly:
  18. ewu, skąd ja to znam! Mój kiedyś zrobił sajgon, pogryzł wszystkie możliwe kable, bo go zapomniałam zamknąć jak wyszłam z domu! Wracam, a królik ma... wąsy powykręcane w harmonijkę!!! Codziennie trzeba łobuzy gonić od kabli :shake:
  19. [quote name='agata51']Ostatnio mam problem z wejściem na dogo. Może trzeba się przenieść na dzienne dyżury? Znów gorąco ale nie tak koszmarne jak poprzednio - da się żyć. Całe szczęście, bo ja ostatnio nie mogę okien otwierać. Nie uwierzycie - nasza jagdterierka wariatka wyskoczyła któregoś ranka przez okno. Albo się zsunęła z parapetu - nie wiem, nie widziałam, spałam. Mąż wstaje któregoś dnia (6.20) i stwierdza, że nie ma psa. Podnosi alarm, szukamy - Betki nie ma. Nie ma innej możliwości - musiała przecisnąc się przez lekko uchylone okno na zewnętrzny parapet. Pewnie zobaczyła kota. Przeszukiwanie okolicy nic nie daje. Beciuchna wraca tuż przed 8.00. Lekko utykająca, z kilkoma powierzchownymi otarciami, ale jaka szczęśliwa! Nawet nie próbowałam jej tłumaczyć, co przeżywałam przez te 1,5 godziny - nie zrozumiałaby.[/QUOTE] A wysoko miała? :o
  20. Cassi_, dzięki :D :D :D
  21. Tak, a ludzie patrzą głownie oczami, głupi wzrokowcy :(
  22. Ale Paurę zawsze można zaproponować, przedstawić jej historię, może ujmie za serce, tym, że siedzi w schronie już 6 lat....
  23. Szylkretka jest też piękna, znajdzie domek ;)
×
×
  • Create New...