Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Jakby przeżyła to mogłaby jechać....gosiu2313, zdaj nam jutro relacje i może warto tam przedzwonić?
  2. Tak się cieszę, że Trufelkowi trafił się taki wspaniały dom :) chociaż jemu...
  3. Lakuś jest taki piękny, czaruje za każdym razem swoją urodą :)
  4. No to ładnie :) Dziękujemy BounTy! Powodzenia Cukiereczku!
  5. Słuchajcie, trzeba zbierać jeszcze deklaracje...
  6. Hahahaha, Kuki - jak jakiś zbój w tym sianie :D :D :D
  7. Cudak, może już z ogłoszeniami ruszymi?
  8. Ja myślę, że ona u Karilki przechodzi świetną socjalizację :)
  9. Czy nikt nie może jej zabrać do weta, ratować??? :placz::placz::placz:
  10. Jest juz zdecydowanie lepiej :)
  11. Fajnie, że są jeszcze serdeczni ludzie :)
  12. Jakbym dorwała tego dziada co jej to zrobił to bym mu..... wyrwała :angryy::angryy::angryy: Biedna maleńka :( zamiast być lepiej to jest gorzej :(
  13. Dziewczyny z wolontariatu pewnie będą dbały o to żeby była w klatce, ale też nie są non stop w schronie :/
  14. [quote name='anica']O Matuniu :-( ...czy w tak trudnych przypadkach , silnego stresu , nie należałoby sunię ...wyciszyć lekami... pamiętam na początku , podawałam Jasi ...chyba KalmAid i do kontaktu Feromony?....[/QUOTE] Nie wiem czy w schronisku to jest możliwe :(
  15. Chyba teraz trzeba szukać na fb, bo na dogo wszyscy pozadłużani....
  16. Słyszy? a czemu miałaby nie? są jakieś podejrzenia???
  17. Właśnie przydałby się doświadczony dt.
×
×
  • Create New...