[quote name='anica']O Matuniu :-(
...czy w tak trudnych przypadkach , silnego stresu , nie należałoby sunię ...wyciszyć lekami... pamiętam na początku ,
podawałam Jasi ...chyba KalmAid i do kontaktu Feromony?....[/QUOTE]
Nie wiem czy w schronisku to jest możliwe :(