asiuniab, świetny pomysł! Przydałaby się taka systematyka pszczyńskich psiaków + informacja o ogłoszeniach.
Ja dopisuję się oczywiście do Klubu i przedstawiam mojego Megulca - Megi z zabrzańskiego schroniska :)
Zdjęcia z rok temu, niedługo jak wzięliśmy Megi ze schroniska:
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1657/62a7a7322f25b2ce.jpg[/IMG]
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1703/d08f0660ef44eb34.jpg[/IMG]
[IMG]http://images36.fotosik.pl/213/89b61f8cf2a9d754.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1452/ae1d061ce54dfa64.jpg[/IMG]
Myślę o obiedzie ;]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1669/9a1a18658121eee4.jpg[/IMG]