Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Tak, ja też przypominam, proszę o pomoc. Jak nikt się nie znajdzie to dziś-jutro porobię. Jeszcze dla kici - pamiętam.
  2. Świetne zdjęcie!!!!! Trzeba by porobić ogłoszenia na mazowieckie.
  3. Trzy osoby na wątku, a tyle nas było :( przykre.....
  4. asiuniab, świetny pomysł! Przydałaby się taka systematyka pszczyńskich psiaków + informacja o ogłoszeniach. Ja dopisuję się oczywiście do Klubu i przedstawiam mojego Megulca - Megi z zabrzańskiego schroniska :) Zdjęcia z rok temu, niedługo jak wzięliśmy Megi ze schroniska: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1657/62a7a7322f25b2ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1703/d08f0660ef44eb34.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/213/89b61f8cf2a9d754.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1452/ae1d061ce54dfa64.jpg[/IMG] Myślę o obiedzie ;] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1669/9a1a18658121eee4.jpg[/IMG]
  5. Viki, już nie strasz tak cioteczki soboz.
  6. Rozumiem, przepraszam, czasami nie nadążam już z postami i wątkami:eviltong: no to nie jest ciekawie :/
  7. :( to jesteśmy w czarnej ......, że tak powiem :(
  8. Gdzie się wszyscy podziali z tego wątku??????
  9. [quote name='Avilia']Przypomnę Rumbę...[/QUOTE] Wszyscy o Rumbie zapomnieli :(
  10. No to trzeba do Pw po weekendzie wrócić :diabloti:
  11. No właśnie, gdzie ją zabrać :(
  12. To dawaj zdjęcia cioteczko i robimy ogłoszenia :)
  13. to może jako pies stróżujący by się nadał?
  14. Kukiś leżakuje :) Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
  15. Fajnie, że będą mieć ogłoszenia :)
×
×
  • Create New...