Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. To Dalia ma jeszcze towarzystwo teraz :D
  2. [quote name='magdola']Oj Cudak, Ty to potrafisz człowiekowi podnieść ciśnienie........................... trzymam :kciuki:[/QUOTE] Właśnie! Weekend się kończy, mam nadzieję, że akcja z powodzeniem przeprowadzona ;)
  3. Masakra :( a do tego jedzenia nie można dać sedalinu i trochę poczekać?
  4. Może zmienić trochę tytuł wątku? ;)
  5. Zaglądam do Lileczki i lecę na bazarek :) Mazowszanko, czy to ogłoszenie, o którym mi pisałaś na Pw jest nadal do zrobienia, czy się udało Tobie zrobić?
  6. Czekam w napięciu na te zdjęcia z wyczesywania :)
  7. Jednemu z drugim też tak kosiarą po twarzy przejechać i coś wyryć :angryy:
  8. Pamiętam również Nukę i jej nie zapomnę. Taka szkoda, że nikt wcześniej nie dał jej szansy jak Wy, Tirana....
  9. Dlatego może najpierw wyadoptujmy Lakiego, a potem pomyśli się o Aramisie....
  10. Oj, oj, trzymam mocno!!!! Zaciskam!!!!
  11. [quote name='Lobaria']Górny Śląsk :)[/QUOTE] Ha, czyli kuki by wrócił do "siebie" :loveu:
  12. A kto rządzi pilotem? :diabloti: albo raczej pilotami? :diabloti:
  13. Fajnie jakby Laki znalazł dom, a w jego miejsce poszedł Aramis. Bo finansowo może być ciężko :/
  14. [quote name='Lobaria']Trzymajta kciuki, ludkowie - wysłałam link do Kukiego i Aszki, może któreś się spodoba?[/QUOTE] Ale gdzie? :cool3:
  15. To nawet z Roksią się polubiły :)
  16. Super!!! Dług się zmniejszy :)
  17. [quote name='lika1771']Piesio bardzo kiepsko stoi finansowo.Na koncie ma 66,10zl.[/QUOTE] Po tym rachunku u weta :/ ale jeszcze coś jest u michelle04 od wieso. Do tego spłyną deklaracje za kolejny miesiąc. lika1771, proponuję żeby wykupić Kukiemu pakiet ogłoszeniowy, poszukam takiego bazarku.
  18. Goya - bardzo ładne. Co z nią będzie? :(
×
×
  • Create New...