[quote name='lika1771']Piesio bardzo kiepsko stoi finansowo.Na koncie ma 66,10zl.[/QUOTE]
Po tym rachunku u weta :/ ale jeszcze coś jest u michelle04 od wieso. Do tego spłyną deklaracje za kolejny miesiąc. lika1771, proponuję żeby wykupić Kukiemu pakiet ogłoszeniowy, poszukam takiego bazarku.