Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. 205zł, a musi być 450zł za hotel?
  2. [quote name='Vesper']Skończyłam bazarek :)... Oto link: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229653-Dla-Tinki-i-Paury-ponad-80-rzeczy%21%21%21-Do-13-08-2012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229653-Dla-Tinki-i-Paury-ponad-80-rzeczy!!!-Do-13-08-2012[/URL] Połowa pieniążków z bazarku (i dodatkowo w całości zysk z fantów, które podarowała margoth137) będzie dla Paury. Jeśli mogłabym prosić, proszę o pomoc w rozsyłaniu i podbijaniu ;)...[/QUOTE] Dziękuję Vesper!! Mogę zrobić wydarzenie Paury na fb :) monika083 - dziękuję za deklarację! Postaram się wybrać do schronu i wziąć Paurę na spacer, bo mam teraz urlop. Porobiłabym też może zdjęcia.
  3. Kolejne cudo czeka na domek - przepiękny Isadora!
  4. Kurcze, to lecę na bazar :) Czekamy na nowe zdjęcia Rumby :)
  5. No właśnie, a jakby się z hodowcą skontaktować?
  6. Lakuś jest przecudny, zachwycają mnie te jego kolorki :)
  7. Śliczna psinka z niego :)
  8. [quote name='sajlana']i może kot-testing...?[/QUOTE] Czas najwyższy!
  9. Ok, zrobię to ogłoszenie ;) Piękna Lileczka :) i piękny plakacik :D
  10. Oj, jestem bardzo ciekawa tych zdjęć :)
  11. Hehe, ja narazie nie miałam okazji zmienić zdania na temat yorków :eviltong: ale Viki jest szczególna ;)
  12. [quote name='Cudak']Wczoraj Inka wróciła do mnie, bo potencjalni nowi właściciele mają trochę spraw do załatwienia... Z psem ich się dogadała przez weekend, więc na 99% pójdzie do tego domu na dniach :)[/QUOTE] Ojej, Cudak, strasznie się cieszę :))))))))))))
  13. Brawo!!! To brakuje jeszcze 300zł :D
  14. [quote name='Karilka']pikola - a "my" chcemy wstawić :). We wtorek skoczymy na wioche troche się polansować po polach ;) to skorzystam z okazji i postaram sie wstawić filmiki i zdjecia. Porobimy też mam nadzieję ładne, zdjęcia w lesie (a nuz wyjdzie cóś ładnego) i ...z niecierpliwością czekamy, na moment kiedy Ayia powie "choćta na spacer!" i porobi nam pięęęęękne foty :):). Pikola - "centralna polska"? Zapraszamy do nas! :D Edit: własnie zastałam Milve na kanapie! Cholernica jedna :). Nagadałam jej i wygoniłam do siebie. Ma taaakie fajne, duuuże, pościelone łóżko a panoszy sie na moim? Oooo nie :):)![/QUOTE] Uczy się psich obyczajów :evil_lol:
  15. Czyli trzeba jednak wykupić ogłoszenia. michelle04, dziękujemy za relację zdjęciową :)
  16. [quote name='Lobaria']Kobiecymi sposobami urobisz ;) [B]Pilnie potrzebny dt na 3 tygodnie chociaż...[/B][/QUOTE] Dlaczego to my zawsze musimy urabiać facetów.... Fajnie, że się znalazło schronienie na te 3 tygodnie :)
  17. No co Ty Bożenko, ładnie Viki obcięłaś :)
  18. Ja też mam teraz leżenie plackiem przez 2 tygodnie, Jaszka przybij łapkę :D
  19. No właśnie, co z tym leczeniem? Pisaliśmy tu o sprawdzeniu postawionej diagnozy i co dalej?
  20. Czyżby jakiś wyraźny postęp? :) :) :) :) :)
×
×
  • Create New...