[quote name='Karilka']pikola - a "my" chcemy wstawić :).
We wtorek skoczymy na wioche troche się polansować po polach ;) to skorzystam z okazji i postaram sie wstawić filmiki i zdjecia. Porobimy też mam nadzieję ładne, zdjęcia w lesie (a nuz wyjdzie cóś ładnego) i ...z niecierpliwością czekamy, na moment kiedy Ayia powie "choćta na spacer!" i porobi nam pięęęęękne foty :):).
Pikola - "centralna polska"? Zapraszamy do nas! :D
Edit: własnie zastałam Milve na kanapie! Cholernica jedna :). Nagadałam jej i wygoniłam do siebie.
Ma taaakie fajne, duuuże, pościelone łóżko a panoszy sie na moim? Oooo nie :):)![/QUOTE]
Uczy się psich obyczajów :evil_lol: