-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Hihihih. Dobrze, że Reksiowi, moja paskuda nie da przejść obok mojemu mężowi :o warczy na niego i poluje na jego nogi póki nie zje całej karmy.... -
GOLDENKA odebrana przez właścicielkę.Wątek do zamknięcia.
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zakonna']wysłałam maila z linkiem do fundacji, która pomaga goldenom[/QUOTE] Dzięki wielkie!!! :) -
a co tu tak nas mało???? :o :o :o
-
GOLDENKA odebrana przez właścicielkę.Wątek do zamknięcia.
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
O ludzie, masakra :( -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
__Lara replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Franca81']A no pikny!! A cos myślała? :eviltong:[/QUOTE] Hehe. Takie "cuś" to do ogłoszeń wykorzystać :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Halooo, jest tu ktoś??? -
[quote name='paula_t']Zamorduje Was, pół wieczora dzisiaj przeryczę przez te wierszyki-najpierw u Mańka, teraz u Paury... Pauruniu spokojnej nocy kochana, kolorowych snów na swoim nowym posłanku:loveu:[/QUOTE] Bo my już piszemy ody na cześć Paury :p Właśnie Mysiu_, w mieszkaniu!!! :) ja nie mogę się nadziwić zdjęciu, na którym Paura stoi na dywanie :D wiem, jestem nienormalna :evil_lol:
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Puszek-Okruszek']Tak,Puszek jest z nami...to ten piesek adoptowany ze Szczebrzeszyna...Puszek Okruszek:) Chociaz jemu udalo nam sie pomoc,Puszek byl w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym.Z Pucholca zrobil sie kochany Pusio:) Nie ten sam psiaczek:)[/QUOTE] To bardzo się cieszę, że chociaż jednego czworonoga macie :) -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Bardzo się cieszę i aktywowałam ponownie profil Antry na stronie Fundacji Sos Dla Jamników [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/833[/URL][/QUOTE] Huuuuuura :) A na FB daliście znać? :) -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
:o :o :o No tak, ale jeśli ma niewydolność krążenia to już pewne, że organizm nie jest dobrze odżywiany i stąd też ta chudość. A jak pisałam już, wciskanie w nią dużo jedzenia też nie jest dobre, bo osłabia wątrobe i żołądek. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, to podstępna choroba :( Ja nie wiem czy jest dużo kleszczy, bo moja Megi też jest regularnie kropiona kroplami + obroża. -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='maciaszek']A teraz? [URL]http://zapodaj.net/5404b22b8c267.jpg.html[/URL] [URL]http://zapodaj.net/6c4aad76f0496.jpg.html[/URL][/QUOTE] Teraz widzę, dzięki kochana :D Rzeczywiście, jakby ten sam pies!!!! :o