Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No właśnie, kk :( no tak, wyobrażam sobie te koszty leczenia 6 psów :(
  2. Hihihih. Dobrze, że Reksiowi, moja paskuda nie da przejść obok mojemu mężowi :o warczy na niego i poluje na jego nogi póki nie zje całej karmy....
  3. Witamy w nowym dniu :D ciekawe jak pierwsza noc Pauruni ;)
  4. [quote name='agumka']Hej dziewczyny i chłopaki (o ile mamy tu jakiegoś :) ) Piszę odnośnie dogtrekkingu, niestety nie będę mogła w nim uczestniczyć ( :( ) ponieważ wyjeżdżam 30.08-05.09 do Szwecji zawieźć psa do adopcji :-)[/QUOTE] Szkoda :( A za Reksa możemy się wziąć żeby mu znaleźć DS :cool3:
  5. [quote name='zakonna']wysłałam maila z linkiem do fundacji, która pomaga goldenom[/QUOTE] Dzięki wielkie!!! :)
  6. No tak mi się wydaje, że to świętokrzyskie to trochę nie bardzo, wiesz jak jest ciotko... a mazowieckie to trochę więcej nadziei pokładam :)
  7. [quote name='MTD']powinnaś właśnie spać długo i spokojnie ;)[/QUOTE] :p Monika, to ucałuj Paurę na dobranoc :) :D
  8. a co tu tak nas mało???? :o :o :o
  9. Nie no, musi się udać, z Wami ma się nie udać? :cool3:
  10. [quote name='paula_t']Aaaa, bo ludzie to patrzą oczami, a nie sercem, ale w końcu i Paura znajdzie swoje miejsce na ziemi, zobaczysz!!! :)[/QUOTE] No właśnie, "Czy oczarować trzeba tylko rasą, pustą nazwą, Czy Paury spojrzenie nie czaruje...." Też w to mocno wierzę :) a dziś nie zasnę z wrażenia :)
  11. [quote name='Franca81']A no pikny!! A cos myślała? :eviltong:[/QUOTE] Hehe. Takie "cuś" to do ogłoszeń wykorzystać :)
  12. [quote name='paula_t']Nie _Lara, jesteś po prostu szczęśliwa:calus: Tak, u Marianka też wieczór poezji!! Piękny wierszyk, straszny wyciskacz łez.[/QUOTE] :smokin::smokin::smokin: cieszę się, że się podoba:Rose: z nim szły ogłoszenia i nic...
  13. Kochana, a świętokrzyskie może zamieńmy na mazowieckie? czy już były? :oops:
  14. [quote name='paula_t']Zamorduje Was, pół wieczora dzisiaj przeryczę przez te wierszyki-najpierw u Mańka, teraz u Paury... Pauruniu spokojnej nocy kochana, kolorowych snów na swoim nowym posłanku:loveu:[/QUOTE] Bo my już piszemy ody na cześć Paury :p Właśnie Mysiu_, w mieszkaniu!!! :) ja nie mogę się nadziwić zdjęciu, na którym Paura stoi na dywanie :D wiem, jestem nienormalna :evil_lol:
  15. [quote name='Puszek-Okruszek']Tak,Puszek jest z nami...to ten piesek adoptowany ze Szczebrzeszyna...Puszek Okruszek:) Chociaz jemu udalo nam sie pomoc,Puszek byl w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym.Z Pucholca zrobil sie kochany Pusio:) Nie ten sam psiaczek:)[/QUOTE] To bardzo się cieszę, że chociaż jednego czworonoga macie :)
  16. [quote name='Isadora7']Bardzo się cieszę i aktywowałam ponownie profil Antry na stronie Fundacji Sos Dla Jamników [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/833[/URL][/QUOTE] Huuuuuura :) A na FB daliście znać? :)
  17. agumka :o jestem pod wielkim wrażeniem tego oto powyżej... :o :o :o
  18. [quote name='Gisic87']aganela dla szczeniąt też jest ta promocja zarówno junior mini jak i max z bosha jak i innych firm, nawet RC taniej wychodzi;)[/QUOTE] Gisic, a ta karma z boscha - duże ma granulki?
  19. :o :o :o No tak, ale jeśli ma niewydolność krążenia to już pewne, że organizm nie jest dobrze odżywiany i stąd też ta chudość. A jak pisałam już, wciskanie w nią dużo jedzenia też nie jest dobre, bo osłabia wątrobe i żołądek.
  20. Tak, to podstępna choroba :( Ja nie wiem czy jest dużo kleszczy, bo moja Megi też jest regularnie kropiona kroplami + obroża.
  21. [quote name='maciaszek']A teraz? [URL]http://zapodaj.net/5404b22b8c267.jpg.html[/URL] [URL]http://zapodaj.net/6c4aad76f0496.jpg.html[/URL][/QUOTE] Teraz widzę, dzięki kochana :D Rzeczywiście, jakby ten sam pies!!!! :o
×
×
  • Create New...