[quote name='Mysia_']Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią?
Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.[/QUOTE]
[B]Mysiu_[/B], właśnie miałam do Ciebie pisać, zaraz Ci napiszę smska co i jak :)
Ja się stresuję, ale będzie dobrze :) Paura jechała ze mną w aucie na akcję w maju i ładnie sobie radziła, więc nie powinno być problemów, leżała księżniczka rozwalona z tyłu auta :D jedynie to ją włożyć do auta musiałam, bo nie wiedziała co to i się bała.
[B]Dziewczyny[/B], pamiętajcie mi dać znać jak będziecie blisko, a najlepiej przyjedźcie po mnie o 15.00 :cool3: