Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ale na przegląd/szczepienia tylko?
  2. ej no Jaszo, nie marnuj talentu :(
  3. Czarno - czerwono :diabloti: Piękna Łódź, w której nigdy nie byłam! Też muszę to nadrobić :) Piękne foty, super relacja :) Ciekawe do której się spało po takiej wyprawie :cool3:
  4. Kurcze, fajnie by było, może to by coś pomogło. [B]Puszek-Okruszek[/B], a jak sprawy lokalowo-sąsiedzkie? Przeprowadziliście się już?
  5. Oj, dzieje się tutaj wiele dobrego :cool3: a ja jeszcze z moimi zaproszeniami nie ruszyłam :cool3:
  6. :( kolejna bida... Tekst myślę ok :) To się dzisiaj zabiorę za to ;)
  7. [quote name='Monika89']witam wszystkim właśnie wstałam i delektuje się poranna kawą :D Wszystko zaplanowane już mamy :)[/QUOTE] Paurunia, jeszcze kilka godzin tylko :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  8. Ja nie mogę........ a co mają powiedzieć dorosłe psy? :(
  9. Każdy z nas woli żeby psiaki znalazły domki w Polsce, może rzeczywiście jeszcze poczekajmy trochę? :)
  10. [quote name='Kirke69']Jak wystartujesz to się dowiesz, jak udziela się "małpi rozum" :evil_lol:[/QUOTE] Hahaha, już się boję :razz:
  11. [quote name='Annaa4']w weekend wrzucę aktualne rozliczenie bo wpłynęły deklaracje stałe.[/QUOTE] :) fajnie, że deklarowicze pamiętają :)
  12. A to łobuz niedobry :mad: tak nam stracha napędziła!!!!! 15 km!!!! :o :o :o
  13. Bardzo się cieszę, że już nie będzie więcej ciąż suni :)
  14. Klatka-łapka wczoraj została wysłana do Avilli. A właśnie, co u malej? Jest na terenie wokół punktu?
  15. To rzeczywiście fajna promocja, 16kg za 92zł :o :)
  16. Też mi żal Iguni :( choć fajnie, że się nie daje :) Łapka rzeczywiście już fajnie wygląda, brawo Bożenko! :) Fajnie razem wygląda to Twoje stadko, kolorkami się zlewają :D
  17. [quote name='Mysia_']Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią? Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.[/QUOTE] [B]Mysiu_[/B], właśnie miałam do Ciebie pisać, zaraz Ci napiszę smska co i jak :) Ja się stresuję, ale będzie dobrze :) Paura jechała ze mną w aucie na akcję w maju i ładnie sobie radziła, więc nie powinno być problemów, leżała księżniczka rozwalona z tyłu auta :D jedynie to ją włożyć do auta musiałam, bo nie wiedziała co to i się bała. [B]Dziewczyny[/B], pamiętajcie mi dać znać jak będziecie blisko, a najlepiej przyjedźcie po mnie o 15.00 :cool3:
  18. [quote name='malawaszka']Dziewczyny - w Kukim zakochali się Państwo ze Śląska - znajomi Pani, która adoptowała za moim pośrednictwem sznaucerkę mini, podobno fajny domek, mają dzwonić do Was tylko nie wiem czy ja mam na stronie aktualne informacje kontaktowe: Tel. 785 549 189 lub 798 596 534 takie mają być?[/QUOTE] Można te telefony, a najlepiej na mnie: 506 493 005, bo dziewczyny zabiegane ;) giselle4, uchyl rąbka tajemnicy :cool3:
  19. No fajnie by było :) Żal psiny, też tyle lat w schronie :(
×
×
  • Create New...