-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Mysia_']Potrzebna osoba do wizyty przed adopcyjnej w Kobyłce - to rejon Warszawa, Legionowo, Białołęka, Wołomin, Targówek ;) Najlepiej na 7 września :) do bardzo fajnych ludzi, niestety trochę maja z nim problemów, ale walczą ;)[/QUOTE] Ufff, to dobrze, że się nie zrazili, bo przecież Krzyś to szaleniec ;) a jak tam jego towarzysz z boksu to przeżył (nie pamiętam imienia)? ;) - zawsze razem się trzymali.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Sprawdziłam w słowniku, rzeczywiście jest klępa. Całe życie byłam przekonana, że żona łosia to klempa. Człowiek uczy się do starości.[/QUOTE] A ja w ogóle nie znałam takiego słówka :eviltong: :cool3: Też się już denerwuję.... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='jofracy']on nigdy nie poszedł do adopcji niestety, jest cały czas w fundacji w SOS dla zwierząt w Chorzowie. Trudno się od nich czegoś dowiedzieć :([/QUOTE] Jakby co mam nr tel do amikat, prezes fundacji. -
Ale co????
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Aha - i ogłoszenia najlepiej na miasta Goleniów i Szczecin, jak znajdziesz czas :)[/QUOTE] [B]Ogłoszenia:[/B] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] adsy.pl Narazie tyle. Trzeba je aktywować na mailu ;) -
[quote name='malawaszka']ech ludzie ludzie :( a tyle było pieprzenia że chcą pomóc jakiemuś pieskowi... to jak nie podałam natychmiast na tacy to już... miłosierdzie poszło... do lasu... wrr[/QUOTE] No własnie też mam takie wrażenie :( Pani mówiła, że nawet płakała wczoraj w schronie, tylko co z tego? Powiedziałam jej, że na tym psie co kupili zarobi ktoś, komu dobro zwierząt jest obce i patrzy tylko na zarobek..... Mówiła mi o jakimś szczeniaku 2 tyg. w schronie wczoraj, który był przerażony, bał się mężczyzn i co? Mam wrażenie, że oni tak jak psa chcieli na tacy, tak są dosyć wygodni :/
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Śliczne!!!! -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']No i już dotarła:)[/QUOTE] Ooo, super :) dzięki za info :) To teraz do dzieła ;) -
Świetna jest :)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Trochę szalję:)zwłaszcza, że bazarki mnie wykańczają:)[/QUOTE] Nie dziwię się, masę z tym roboty! P.S. Znalazłam co u Ciebie kupiłam :oops: a ostatnio tego szukałam i nie mogłam znaleźć ;) -
Będzie dobrze :cool3:
-
GOLDENKA odebrana przez właścicielkę.Wątek do zamknięcia.
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No właśnie, szczeniaki pewnie się urodzą :( -
[quote name='Lobaria']A czy coś w sprawie Aszki drgnęło?? Super, że Kukiś tak trafił:)[/QUOTE] Właśnie dzwoniłam - katastrofa, bo kupili jakiegoś psa z pseudo za 300zł.... nastraszyłam tą kobietę chorobami itd. i mam jej jeszcze przesłać Aszkę, bo jej mąż z synem niedawno dopiero wyjechali do tej pseudohodowli.... Pani się nawet Aszka spodobała, ale mąż jest daleko i nie chce zawracać, ehhhh..... w sumie jakby jej zależało to by męża przekonała....ponoć wczoraj była w iluś tam schroniskach i nie znalazła psiaka dla siebie, też dziwne, bo jakby chciała pomóc jakiemuś biedakowi.... ah, jestem zła trochę na siebie, że wczoraj nie zadzwoniłam.... ale też nie wiem co o tym myśleć...
-
[quote name='JOMA']Wstępnie akcja planowana na 1 - 2 września - na 100% napiszę po niedzieli :Dog_run:[/QUOTE] A wtedy jest Tyski Dogtrekking! ;)
-
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']Dziewczyny, to moze zbieramy te deklaracje dla primy? ja moge zadeklarowac 30 zl co miesiac kto cos dorzuci? sprawa jest pilna.[/QUOTE] Też tak myślę. Ja dam coś jednorazowo, nie wiem jeszcze ile :/ -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jakby co to mam tel do michelle04 ;) -
GOLDENKA odebrana przez właścicielkę.Wątek do zamknięcia.
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
O ludzie!!!! -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oooo, cos się posunęło do przodu :)