Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A co z jego ogłoszeniami? chyba by trzeba odnowić.
  2. [quote name='Mysia_']Potrzebna osoba do wizyty przed adopcyjnej w Kobyłce - to rejon Warszawa, Legionowo, Białołęka, Wołomin, Targówek ;) Najlepiej na 7 września :) do bardzo fajnych ludzi, niestety trochę maja z nim problemów, ale walczą ;)[/QUOTE] Ufff, to dobrze, że się nie zrazili, bo przecież Krzyś to szaleniec ;) a jak tam jego towarzysz z boksu to przeżył (nie pamiętam imienia)? ;) - zawsze razem się trzymali.
  3. [quote name='Mazowszanka']Sprawdziłam w słowniku, rzeczywiście jest klępa. Całe życie byłam przekonana, że żona łosia to klempa. Człowiek uczy się do starości.[/QUOTE] A ja w ogóle nie znałam takiego słówka :eviltong: :cool3: Też się już denerwuję....
  4. [quote name='Bjuta']To 210 to jest cena dt bez karmy?? Nie doczytałam tego wcześniej.[/QUOTE] Tak, bez karmy.
  5. [quote name='jofracy']on nigdy nie poszedł do adopcji niestety, jest cały czas w fundacji w SOS dla zwierząt w Chorzowie. Trudno się od nich czegoś dowiedzieć :([/QUOTE] Jakby co mam nr tel do amikat, prezes fundacji.
  6. [quote name='Cudak']Aha - i ogłoszenia najlepiej na miasta Goleniów i Szczecin, jak znajdziesz czas :)[/QUOTE] [B]Ogłoszenia:[/B] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] adsy.pl Narazie tyle. Trzeba je aktywować na mailu ;)
  7. [quote name='malawaszka']ech ludzie ludzie :( a tyle było pieprzenia że chcą pomóc jakiemuś pieskowi... to jak nie podałam natychmiast na tacy to już... miłosierdzie poszło... do lasu... wrr[/QUOTE] No własnie też mam takie wrażenie :( Pani mówiła, że nawet płakała wczoraj w schronie, tylko co z tego? Powiedziałam jej, że na tym psie co kupili zarobi ktoś, komu dobro zwierząt jest obce i patrzy tylko na zarobek..... Mówiła mi o jakimś szczeniaku 2 tyg. w schronie wczoraj, który był przerażony, bał się mężczyzn i co? Mam wrażenie, że oni tak jak psa chcieli na tacy, tak są dosyć wygodni :/
  8. [quote name='Avilia']No i już dotarła:)[/QUOTE] Ooo, super :) dzięki za info :) To teraz do dzieła ;)
  9. Świetna jest :)
  10. [quote name='ocelot']Trochę szalję:)zwłaszcza, że bazarki mnie wykańczają:)[/QUOTE] Nie dziwię się, masę z tym roboty! P.S. Znalazłam co u Ciebie kupiłam :oops: a ostatnio tego szukałam i nie mogłam znaleźć ;)
  11. Będzie dobrze :cool3:
  12. No właśnie, szczeniaki pewnie się urodzą :(
  13. [quote name='Lobaria']A czy coś w sprawie Aszki drgnęło?? Super, że Kukiś tak trafił:)[/QUOTE] Właśnie dzwoniłam - katastrofa, bo kupili jakiegoś psa z pseudo za 300zł.... nastraszyłam tą kobietę chorobami itd. i mam jej jeszcze przesłać Aszkę, bo jej mąż z synem niedawno dopiero wyjechali do tej pseudohodowli.... Pani się nawet Aszka spodobała, ale mąż jest daleko i nie chce zawracać, ehhhh..... w sumie jakby jej zależało to by męża przekonała....ponoć wczoraj była w iluś tam schroniskach i nie znalazła psiaka dla siebie, też dziwne, bo jakby chciała pomóc jakiemuś biedakowi.... ah, jestem zła trochę na siebie, że wczoraj nie zadzwoniłam.... ale też nie wiem co o tym myśleć...
  14. [quote name='JOMA']Wstępnie akcja planowana na 1 - 2 września - na 100% napiszę po niedzieli :Dog_run:[/QUOTE] A wtedy jest Tyski Dogtrekking! ;)
  15. [quote name='hotel_lilki']na dziś 890zł zaległości:-o[/QUOTE] Jasny gwint, strasznie dużo! Kto to spłaci :( trzeba szukać nowych deklaracji - może ktoś pomoże????
  16. [quote name='Aryste']Dziewczyny, to moze zbieramy te deklaracje dla primy? ja moge zadeklarowac 30 zl co miesiac kto cos dorzuci? sprawa jest pilna.[/QUOTE] Też tak myślę. Ja dam coś jednorazowo, nie wiem jeszcze ile :/
  17. Jakby co to mam tel do michelle04 ;)
  18. Oooo, cos się posunęło do przodu :)
×
×
  • Create New...