Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='asiuniab']nie sam Arion, tylko właśnie jagnięcina z ryżem, i uczuleń też nie powodują karmy ryba z ryżem, z Pro Plan jest łosoś z ryżem, wiem bo taką podawałam Masajuni:)[/QUOTE] Sprawdzę ceny na krakvecie, a jak macie jeszcze jakiś pomysł to dawajcie :)
  2. [quote name='asiuniab']o 11:30, także może już się kończy?[/QUOTE] Ojej.... a dzisiaj co było robione?
  3. [quote name='asiuniab']na gotowanym się nie znam, ale swoim daję takie, które nie powodują uczuleń, bo wbrew opinią, psiaki ze schroniska mają często wrażliwy układ pokarmowy z wyjałowienia. Moje jedzą Arion lamb&rice;[/QUOTE] Moja suńka je z kolei Purinę Pro Plan dla małych ras, kulki są fajne, bo małe. Dwie wersje smakowe, kurczak lub indyk ;) Jeśli Arion nie powoduje uczuleń to super wiedzieć :)
  4. [quote name='malagos']A mi się coś wydaje, ze to dobry dom :) Ale odleglość......... Ktoś ma już jakis pomysł?[/QUOTE] Eee, nie takie transporty się organizowało ;) Np. figu jeździ Warszawa-Katowice, a potem z Katowic do Wrocławia to już nie tak daleko ;)
  5. O której ta operacja?
  6. Zapiszę sobie.
  7. [quote name='Monika89']Pewnie kiedy tylko zechcesz :)[/QUOTE] :D :D :D Cioteczki, jaką karmę radzicie kupić Paurze? Może narazie na spróbowanie jakiś mniejszy worek? Nie wiemy np. czy ona nie woli gotowanego, w schronie m.in. takie jedzonko dostają. Dobrze by też było żeby to była karma light chyba? Paurunia ma na koncie już 201zł :D zrobię rozliczenie wieczorkiem.
  8. Ja zawsze opisuję trochę sytuację psiaka, w jakim jest położeniu, wklejam zdjęcie do Pw :)
  9. Ja też! Będę tęsknić za nią, teraz była pod nosem.... Monika, mogę Was odwiedzić czasami? ;)
  10. [quote name='asiuniab']tzn. że Paura już w tym tygodniu będzie u Moniki?[/QUOTE] Jutro :) dziewczyny koło 15.00 będą w Zabrzu ;) Pauruniu, jeszcze nieco ponad doba i opuścisz po 7 latach schron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cunao::cunao::drink1::drink1:
  11. Może tak być, może ktoś ją przygarnął.
  12. [quote name='paula_t']Ooooo mateńko, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...Będę czekała i mocno, mocno trzymała kciuki!![/QUOTE] O, to ja też mocno zaciskam!!!!! :)))))))))))
  13. [quote name='toyota']Dobrze, że kwestia pieniędzy została wyjaśniona. Skopiowałam rozliczenie do pierwszego postu.[/QUOTE] Bardzo dobrze. To robimy jakieś dodatkowe badania cioteczki?
  14. [quote name='lika1771']Moja kruszynka odeszla,bylam z Nia do ostatniego tchnienia...[/QUOTE] Przykro mi bardzo :( To jedna z najgorszych rzeczy na tym świecie, gdy odchodzi przyjaciel :(
  15. paula_t, jaki tekst rozsyłasz? :cool3:
  16. Mnie też bardzo wciąga czytanie tekstów Bożenki :) świetnie piszesz! :) Ja też standardowo napiszę, że nie ma co się baranami przejmować. Bożenko, najlepiej nauczyć się ciętych ripost i mieć je przyszykowane w zanadrzu :cool3:
  17. [quote name='Monika89']Właśnie tak by było perfekcyjnie już Ci wszystko pisze na PW[/QUOTE] Ok, to się umawiamy :)
  18. [quote name='AtaO']Rumba, sunieczko jutro pierwsza z zaplanowanych operacji:-(. Oby wszystko było OK......Widzimy się jutro.[/QUOTE] To już dziś??? :o stresuję się.....
  19. Ja również :) Taki fajny psiak, uratowany przez ciotki :)
  20. [quote name='Gabi79']To niedobrze, poczekajmy jeszcze, może się odezwą.....................[/QUOTE] To jednak na dogo można liczyć :razz:
  21. Jak dobrze, że Kuruś nie ma długów. To też Twoja zasługa Murko, dziękujemy!!!!! :)
  22. [quote name='zdwrdwd']Dla niej powinien być dział: "Każde zwierzęta" ;)[/QUOTE] Hyhy :) a kogo znasz kochana z przygarnijkrólika? :)
  23. [quote name='Clean']o matko, ja nie wiedziałam że za takie rzeczy banują!Przesada![/QUOTE] Za pisanie nie na temat też można dostać punkty karne :diabloti:
  24. [quote name='Anja2201']Dzisiaj jest jakby ciut lepiej , mniej kaszle i węzeł w pachwinie zmalał :)[/QUOTE] Uffff! Oby tak dalej!
×
×
  • Create New...