-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']e, tam mąż cały czas w lesie a Ty sprzątasz, gotujesz -nudy jeśli już -to samemu byc leśnikiem[/QUOTE] I jakie niebezpieczne - choroby odkleszczowe :/ -
[quote name='giselle4']Tak, i nie pomylilas sie wspaniali ludzi[/QUOTE] Strasznie się cieszę :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dziękuję kochana za wszystko!!!! :) Kochani, ogłoszenia robiła mi z pakietów [B]saphira18[/B] - z jej ogłoszeń zawsze jest bardzo duży odzew!!!! Serio :) ma szczęśliwą rękę :) Tak, trzeba na inne psiaki przekierowywać ludzi, to ja może na malawaszkę będę kierować? Ktoś ma nr tel. do malawaszki i może mi przesłać smsem? (nr tel. 506 493 005).
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Spadły bardzo :( -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']no 89 lat myślisz że Ci się uda wcześniej na emeryturę?[/QUOTE] Hehehe, dobre ;) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Tak, poluje też na muchy, a mamy ich w domu pod dostatkiem :oops:[/QUOTE] Hehehe, użyteczna ta Lilka ;) -
Trzeba by zaproszenia porozsyłać, a czasu brak.....
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Potrzebne jeszcze Laro czy już Klaudii przelałaś? A Aronek czeka...To taki cudowny pies! Proszę o pomoc w ogłaszaniu...[/QUOTE] Przelałam to do skarpery KPPPP - 190zł, to trzeba by się zgłosić do Lobarii ;) -
Zapraszam na wątek Paury, naszej weteranki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok?p=19550101#post19550101[/url] Paura po 7 latach wychodzi dzisiaj ze schronu i jedzie do dt :multi::multi::multi:
-
Wół pociągowy :D tzn. energia ją rozpiera? :diabloti:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Hehehe, zabrali ;) Jejku, to strasznie pracochłonne jest :/ -
Około 3,5miesięczne psie dziecko w schroniskowym boksie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To fajnie :) -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Może wreszcie coś ruszy!!! -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No tak, dzień teraz coraz krótszy :/ -
Biduleńka :( niech wypoczywa teraz.