Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Patmol']e, tam mąż cały czas w lesie a Ty sprzątasz, gotujesz -nudy jeśli już -to samemu byc leśnikiem[/QUOTE] I jakie niebezpieczne - choroby odkleszczowe :/
  2. [quote name='asiuniab']dobrze wiedzieć o tej szczęśliwej ręce:)[/QUOTE] Naprawdę, polecam szczerze :)
  3. Wychodzę wcześniej z pracy, dziewczyny po mnie przyjadą :) Co za dzień, psiak, którego 2 miesiące temu wiozłam do lecznicy z parwo i walczył o życie, dzisiaj jedzie do ds!!! :D :D :D
  4. [quote name='giselle4']Tak, i nie pomylilas sie wspaniali ludzi[/QUOTE] Strasznie się cieszę :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dziękuję kochana za wszystko!!!! :) Kochani, ogłoszenia robiła mi z pakietów [B]saphira18[/B] - z jej ogłoszeń zawsze jest bardzo duży odzew!!!! Serio :) ma szczęśliwą rękę :) Tak, trzeba na inne psiaki przekierowywać ludzi, to ja może na malawaszkę będę kierować? Ktoś ma nr tel. do malawaszki i może mi przesłać smsem? (nr tel. 506 493 005).
  5. O ludzie, aaaaaaaaaaaaaa!!!! A moja inna sunia z innego wątku jedzie po 7 latach dzisiaj do dt, co za dzień!!!!! :D :D :D Giselle4 kochana, to Ci Państwo z Wrocławia? :D
  6. [quote name='Patmol']no 89 lat myślisz że Ci się uda wcześniej na emeryturę?[/QUOTE] Hehehe, dobre ;)
  7. [quote name='Mazowszanka']Tak, poluje też na muchy, a mamy ich w domu pod dostatkiem :oops:[/QUOTE] Hehehe, użyteczna ta Lilka ;)
  8. [quote name='agumka']Pamiętasz naszą rozmowę na kamieniach :D ? UDAŁO SIĘ !!!! BRAWO PAURA !!![/QUOTE] jasne, że pamiętam! :) Udało się, juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi!!!!! :D :D :D :D
  9. Trzeba by zaproszenia porozsyłać, a czasu brak.....
  10. [quote name='Avilia']Potrzebne jeszcze Laro czy już Klaudii przelałaś? A Aronek czeka...To taki cudowny pies! Proszę o pomoc w ogłaszaniu...[/QUOTE] Przelałam to do skarpery KPPPP - 190zł, to trzeba by się zgłosić do Lobarii ;)
  11. [quote name='Kryzia']Wyobrażam sobie, co dzisiaj przeżywa _Lara, której już teraz serdecznie gratuluję :)[/QUOTE] Tak, bardzo się stresuję.... To nasz wspólny sukces!!! Gdyby nie Wy to by się nic nie udało :) Szerokiej drogi!!!!! :)
  12. [quote name='Monika89']Dokładnie szczególnie w nocy, ale na dzień przeniosła się do Paury Właśnie sobie u niej śpi...[/QUOTE] Hehe, musi zostawić zapach na czymś nowym :cool3:
  13. Zapraszam na wątek Paury, naszej weteranki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok?p=19550101#post19550101[/url] Paura po 7 latach wychodzi dzisiaj ze schronu i jedzie do dt :multi::multi::multi:
  14. Wół pociągowy :D tzn. energia ją rozpiera? :diabloti:
  15. [quote name='MTD']ahh ta Twoja ruda piękność i jej oczy :D[/QUOTE] :D Paurunia, wyprawka już czeka :multi::multi::multi:
  16. Hehehe, zabrali ;) Jejku, to strasznie pracochłonne jest :/
  17. [quote name='Monika89']Moja sunia testowała już posłania Paury Stwierdziła, że lepsze od jej.[/QUOTE] Hihih :) a jakie ma posłanko Paurunia? a raczej będzie mieć? :cool3: [B]hop![/B], tak, to bardzo ważne.
  18. Może wreszcie coś ruszy!!!
  19. No tak, dzień teraz coraz krótszy :/
  20. Biduleńka :( niech wypoczywa teraz.
×
×
  • Create New...