Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Zaglądam do Karmela ;) agumka - transport dla Paury mamy, dzięki za chęć pomocy ;)
  2. [quote name='Cudak']Jutro zabiorę je do weta, upewnimy się z płcią i będzie można ogłaszać maleństwa :)[/QUOTE] Super - czekam na info ;)
  3. [quote name='Hałabajówka']Szkoda że tak daleko mieszkacie i nie możecie zobaczyć dziewczyn na żywo, to już nie są te psy które do mnie przyjechały. Są niesamowite teraz i jak się cieszę...facet miał takie skarby i nawet o tym nie wiedział....[/QUOTE] Wynika z tego, że każdy pies jest fajny tylko trzeba umieć o niego zadbać :)
  4. [quote name='phase']A może jakieś plakaty tam gdzie przebywa i w pobliżu Brutek ?[/QUOTE] Też myślę, że to dobry pomysł.
  5. [quote name='yunona']Tak, tak brygady jamnicze masz w odwodzie :p:diabloti: , a złym w odpowiednim czasie góra odpłaci. Nic w przyrodzie nie ginie:lol:[/QUOTE] Oj, to prawda. Brygady jamnicze i dogomańskie zwarte i gotowe :diabloti:
  6. [quote name='Kirke69']Nie wszyscy muszą balować w Przesiece :diabloti: A co do samego dogtrekingu, to mi osobiście najbardziej odpowiada to że to zawodnik i jego psiul decydują o tym jak szybko maszerują/ biegną. Mają za zadanie przejść trasę, stawić się na punktach kontrolnych i na mecie, a w jakim czasie to zrobią to już ich sprawa :evil_lol: Ale że przy okazji dostaje się i zawodnik i pies"małpiego rozumu" , to jakoś te tempo marszu jest zupełnie inne niż na zwykłym spacerze :diabloti:[/QUOTE] Co to znaczy "małpiego rozumu" ? :diabloti: Ślązacy zalatani są :eviltong::razz: grupka osób szykuje się z psiakami ze schronu z Zabrza :cool3:
  7. Już jestem :) kiedy możecie jechać i w jakich godzinach? Muszę Was zapowiedzieć w schronie, a najlepiej jakbym przy tym była, Paura mnie kojarzy, a to dla niej będzie mega stres.
  8. [quote name='monika083']moj Bruno ma gruczolaka, na dolnej powiece ,w niemczech mowia niezlosliwy TUMOR, jak mi tak wetka powiedziala to mi oczywiscie uslyszalam tylko tumor i mi sie nogi ugiely..i musze mu to usunac...ale za jakis miesiac, boje sie bo to przy pelnej narkozie..w ogole dostal zapalenie gruczlow przyodb. wetka musiala ciac ten ropien, dzisiaj bylismy na kontroli, znow krew sie polala, mam dosyc juz...[/QUOTE] :( męczą te psiaki jakieś okropne narośle :(
  9. [quote name='ania91sc']Z tego co wiem wystarczy zadzwonić ale najlepiej jak będziesz mieć go na oku, w którym miejscu się znajduje.[/QUOTE] Albo złapać i poczekać z nim na schron.
  10. [quote name='BUDRYSEK']wczoraj odwiedziłam Bostonka :) wszystko u Niego ok :) jest CUDNY!!! mam foty ale musze najpierw dom ogarnac[/QUOTE] No proszę!!! Pies do uśpienia...
  11. [quote name='andegawenka']:roll:Mam zatkany profil zaproszeniami. To jak zapraszać? tylko na pw?[/QUOTE] w ogóle nie zapraszać :diabloti:
  12. [quote name='Mazowszanka']Ratujcie dziewczyny ! :) Mam chętnego ze Świdnicy. Pani z dwiema córkami: 6 i 14 lat. [B]AtaO i malagos[/B] znają szczegóły. Co Wy na to ? Kto działa w tamtej okolicy ? [B]Malagos [/B]ratuj i Ty. Kto Ci sprawdzał Velę ? Zapomniałam zapytać Pani z jakiego ogłoszenia znalazła Lilkę.[/QUOTE] To jest dolnośląskie? Na mapie dogo znalazłam tylko użytkownika: "rotek_"
  13. No tak, ciemny pies na ciemnym tle :/
  14. [quote name='Kama681']Bardzo nieszczęśliwi muszą być Ci Pani sąsiedzi, nie mają własnego życia skoro tak bardzo interesują się Pani domkiem. Tylu ludzi Panią wspiera i podziwia ze kilku sąsiadów w razie czego też ustawimy :)))[/QUOTE] Ludzie się właśnie chyba nudzą i dlatego nie mają nic innego tylko obserwować innych :p dzieci więcej niż dwoje też nie można mieć, bo to patologia przecież :p
  15. [quote name='Lupi']Jestem już dostępna w sieci... :) Ależ dziewczyny odmłodniały :). W poście nr. 2 uzupełnione wpłaty. Figunia! 2 lipca wpłynęła kwota 35 zł a 4 lipca kwota 20 zł. Tak mnie to pewnie zmyliło i 20 zł zostało umieszczone jako wpłata stałej deklaracji a 35 zł wrzuciłam jako wpłatę jednorazową. Obie kwoty uwzględnione zostały w rozliczeniu. Dziś dorzuciłam jeszcze wpłatę za sierpień. Spróbuję zrobić im ogłoszenie i wrzucić na niemieckie strony. Macie koncepcję na krótkie, konkretne ogłoszenie zachęcające do adpcji psic?? Napiszcie coś krótko proszę a ja to obrobię ;)[/QUOTE] Ale po niemiecku????:lying::lying::lying::shocked!::shocked!::shocked!::eek2::eek2::eek2: :???::Poland:
  16. [quote name='malagos']A ja myśle, zę watek do zamknięcia.........[/QUOTE] :( :( :( :( :( :(
  17. Hehehehe :) Ale ona jest w dziale: inne zwierzęta, więc spokojnie :eviltong:
  18. [quote name='Monika89']Jupi!!!!!!!!!![/QUOTE] Cieszę się, że się cieszysz :D nawet nie wiesz jak ja się cieszę!!! :) :) :) :) :) Paura ciągle mi leżała na sercu...
  19. Już nie musicie czekać :) [B]Paura jedzie do Moniki89 [/B]:D :D :D :D :D [B] Kochani, szukajcie transportu na trasie Zabrze/Katowice - Kraków!!!![/B]
×
×
  • Create New...