-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Lecę na wydarzenie.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Jutro zabiorę je do weta, upewnimy się z płcią i będzie można ogłaszać maleństwa :)[/QUOTE] Super - czekam na info ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Szkoda że tak daleko mieszkacie i nie możecie zobaczyć dziewczyn na żywo, to już nie są te psy które do mnie przyjechały. Są niesamowite teraz i jak się cieszę...facet miał takie skarby i nawet o tym nie wiedział....[/QUOTE] Wynika z tego, że każdy pies jest fajny tylko trzeba umieć o niego zadbać :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']A może jakieś plakaty tam gdzie przebywa i w pobliżu Brutek ?[/QUOTE] Też myślę, że to dobry pomysł. -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Tyle bazarków :) -
[quote name='yunona']Tak, tak brygady jamnicze masz w odwodzie :p:diabloti: , a złym w odpowiednim czasie góra odpłaci. Nic w przyrodzie nie ginie:lol:[/QUOTE] Oj, to prawda. Brygady jamnicze i dogomańskie zwarte i gotowe :diabloti:
-
[quote name='Kirke69']Nie wszyscy muszą balować w Przesiece :diabloti: A co do samego dogtrekingu, to mi osobiście najbardziej odpowiada to że to zawodnik i jego psiul decydują o tym jak szybko maszerują/ biegną. Mają za zadanie przejść trasę, stawić się na punktach kontrolnych i na mecie, a w jakim czasie to zrobią to już ich sprawa :evil_lol: Ale że przy okazji dostaje się i zawodnik i pies"małpiego rozumu" , to jakoś te tempo marszu jest zupełnie inne niż na zwykłym spacerze :diabloti:[/QUOTE] Co to znaczy "małpiego rozumu" ? :diabloti: Ślązacy zalatani są :eviltong::razz: grupka osób szykuje się z psiakami ze schronu z Zabrza :cool3:
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']moj Bruno ma gruczolaka, na dolnej powiece ,w niemczech mowia niezlosliwy TUMOR, jak mi tak wetka powiedziala to mi oczywiscie uslyszalam tylko tumor i mi sie nogi ugiely..i musze mu to usunac...ale za jakis miesiac, boje sie bo to przy pelnej narkozie..w ogole dostal zapalenie gruczlow przyodb. wetka musiala ciac ten ropien, dzisiaj bylismy na kontroli, znow krew sie polala, mam dosyc juz...[/QUOTE] :( męczą te psiaki jakieś okropne narośle :( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Ratujcie dziewczyny ! :) Mam chętnego ze Świdnicy. Pani z dwiema córkami: 6 i 14 lat. [B]AtaO i malagos[/B] znają szczegóły. Co Wy na to ? Kto działa w tamtej okolicy ? [B]Malagos [/B]ratuj i Ty. Kto Ci sprawdzał Velę ? Zapomniałam zapytać Pani z jakiego ogłoszenia znalazła Lilkę.[/QUOTE] To jest dolnośląskie? Na mapie dogo znalazłam tylko użytkownika: "rotek_" -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No tak, ciemny pies na ciemnym tle :/ -
[quote name='Kama681']Bardzo nieszczęśliwi muszą być Ci Pani sąsiedzi, nie mają własnego życia skoro tak bardzo interesują się Pani domkiem. Tylu ludzi Panią wspiera i podziwia ze kilku sąsiadów w razie czego też ustawimy :)))[/QUOTE] Ludzie się właśnie chyba nudzą i dlatego nie mają nic innego tylko obserwować innych :p dzieci więcej niż dwoje też nie można mieć, bo to patologia przecież :p
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Jestem już dostępna w sieci... :) Ależ dziewczyny odmłodniały :). W poście nr. 2 uzupełnione wpłaty. Figunia! 2 lipca wpłynęła kwota 35 zł a 4 lipca kwota 20 zł. Tak mnie to pewnie zmyliło i 20 zł zostało umieszczone jako wpłata stałej deklaracji a 35 zł wrzuciłam jako wpłatę jednorazową. Obie kwoty uwzględnione zostały w rozliczeniu. Dziś dorzuciłam jeszcze wpłatę za sierpień. Spróbuję zrobić im ogłoszenie i wrzucić na niemieckie strony. Macie koncepcję na krótkie, konkretne ogłoszenie zachęcające do adpcji psic?? Napiszcie coś krótko proszę a ja to obrobię ;)[/QUOTE] Ale po niemiecku????:lying::lying::lying::shocked!::shocked!::shocked!::eek2::eek2::eek2: :???::Poland: -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
__Lara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A ja myśle, zę watek do zamknięcia.........[/QUOTE] :( :( :( :( :( :( -
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
__Lara replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
Hehehehe :) Ale ona jest w dziale: inne zwierzęta, więc spokojnie :eviltong: