[quote name='paula_t']Coś widzę, że w przypadku Masajka sydrom czarnego psiaka nie obowiązuje, bo już naprawdę sporo telefonów o niego było:p
Zazdrosny był niuniek o Gamę i tyle, ale całkiem szybko się przestawił na jej obecność w domku, ugodowy jest, aż jestem zdziwiona :)[/QUOTE]
Dokładnie, Masajek odczarował mit o syndromie czarnego psa :D