-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Co za durne myślenie......
-
[quote name='Panna Marple']Żwacze nie były szczelnie zapakowane, więc cała droga do Zabrza minęła nam w tym boskim aromacie:diabloti:. Cieszę się, że karma się przydała. Pozdrowionka, Lara, bardzo miło było Cię poznać:lol:[/QUOTE] Hihihih, Ciebie również ;) może jeszcze nie raz się spotkamy :cool3: Paura swym pięknym zapachem zajęła powietrze i żwacze musiały zostać w schronie :diabloti::evil_lol:
-
[COLOR=#800080][B]Paura to bardzo uroczy psiak Wiele samotnie przezyła już lat W chłodzie i głodzie, niepotrzebna nikomu Nikt jej przygarnac nie chciał do domu Tułała się sama po tym bożym świecie O czym już wszyscy na pewno wiecie W schronisku siedziała także długi czas Czego by nie chciało przezyć żadne z nas Lecz i dla tej psinki naszej kochanej Wreszcie szcześliwy czas nastanie Znalazła sie bowiem wspaniała dusza Której Paura serce przebiła amora strzałą niczym kusza Pokochała ją bowiem z serca całego Pozwalając jej reszte życie przeżyć swego Jako psiaka kochanego i uwielbianego W zamian Paury serce choć tak małe Jest dla niej jedynej i tylko niej całe. Przepiękny tekst [/B][/COLOR]:placz: dziękujemy!!!! Jeszcze mój :oops: Dawno, dawno temu, gdy ziemia była pusta, I gdy wszędzie rosła tylko wielka puszcza, Gdy życie jakoweś trudno było znaleźć, Mogłeś na swych drogach sunię Paurę odnaleźć, Była piękna i mądra, czarowała wdziękiem, Który nie ubywał wraz z jej rosnącym wiekiem, [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-df0NTYm7sng/T7lRwYZ29JI/AAAAAAAAA88/g7kIWQeZxJ0/s512/276.JPG[/IMG] Jej brązowo-beżowa narzutka na grzbiecie, Błyszczała na słońcu, najpiękniej w lecie, Oczy jak węgielki, rzucały ulotne spojrzenie, Wpadałeś przy pierwszej chwili w zauroczenie, Gdy przytuliłeś twarz do futerka mięciutkiego, Poczułeś ciepło bijące z jej serduszka niedużego, [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iwxhSGORAGM/T7lRyxE6rRI/AAAAAAAAA9I/HaV44j7Zbg4/s640/281.JPG[/IMG] Paura żyła sama, ale towarzystwem człowieka nie gardziła, Wręcz potrzeba serca ją do człowieka nagliła, Minęło sporo lat, a Paura już sama nie była, Inni psi przyjaciele przybyli i konkurencja tempa nabrała, Futerko Paury nadal w słońcu się skrzyło, A jej serce o domu jednym, jedynym marzyło, [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BZjitf_eRkg/T7lRz11AFmI/AAAAAAAAA9Q/fti41gZjYpM/s640/284.JPG[/IMG] I choć nadal futerko jest miękkie, a oczka wciąż błyszczą, Ludzie najwidoczniej smutku Paury nie widzą i nie słyszą, Czy oczarować trzeba tylko rasą, pustą nazwą, Czy Paury spojrzenie nie czaruje, i choć jej chęci gasną, [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9LQK3FvZDRU/T7qoPldexuI/AAAAAAAAsrM/uv_5N4Ng3a8/s512/_DSC8674-41.jpg[/IMG] Chce nadal królować, jak dawniej, w pobliżu człowieka, Który otworzy jej drzwi do swego serca, wystarczy nieduża wnęka.. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CEq8WvKJc7s/T7qoIdCrq4I/AAAAAAAAsp8/-y-FvcAxVC4/s512/_DSC8664-32.jpg[/IMG] Kocham Cię Pauruniu :* [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gnuxVehSIo4/T7qqFw21uLI/AAAAAAAAs9E/hF78yd3QaN0/s512/_DSC8866-181.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mysia_']:loveu: akurat karma bardzo się przyda dla Norka i Filipinki :loveu: bo oni tylko taką mogą jeść :-([/QUOTE] Hahahaha, Panna Marple - Tyś chyba wyśniła ten transport! Klima była - w sam raz dla gabarytów Paury, auto terenowe, więc nie było problemów żeby czegoś nie oberwać dojeżdżając do schronu (droga do schroniska jest baaaardzo wyboista), no i teraz jeszcze tą karmą spasowałaś :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Ewa Gałązka']Lara - Dzięki za numer konta. Wpłata z deklaracji już poszła ! Sunia w nowym domku - fajnie ![/QUOTE] Dzięki! :D :D :D [B]Dotychczasowe wpływy na koncie Pauruni:[/B] na stanie było +36zł [B]nowe wpływy:[/B] Bjuta 20zł AtaO 10zł paula_t 5zł Arim - za 2 miesiące 20zł Panna Marple 100zł :o :o :O asiuniab 10zł P. Amanda D. - FB 10zł Naszkaarek 30zł - 100zł na karmę Kryzia 40zł ---------------------------- [B]191zł :)[/B] [B] DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!! [/B]:loveu::loveu::loveu:
-
Monika :)))))))))))))))) Boże, jak ona słodko wygląda na dywanie!!!! Ciotki, ona pierwszą noc w życiu poza schronem spędzi!!!! :o :o :o :) :) :) Myśmy się w maju kąpały na akcję to musiałam Paurę na siła do brodziła wsadzić :diabloti: [quote name='asiuniab']ależ super, popłakać się można ze szczęścia; wszystkim, dzięki którym Paura opuściła dziś schronisko dziękuję bardzo:smile:[/QUOTE] Ja również wszystkim bardzo dziękuję!!!! Panie Marple, Monice, wszystkim, dzięki którym Paura po 7 latach mogła wyjść ze schronu... łezka mi się w oku kręci :placz::placz::placz: [B]DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA![/B]
-
Pożegnałam się z Paurunią i ruszyła w drogę :) :) :) Miło mi było poznać Monikę i Pannę Marple :D Paura ma doborowe towarzystwo :D Dziewczyny poszły do wc, a ja czekałam z Paurą i biedna chciała wracać na boksy :( myślała, że to zwykły spacerek i koniec.... a tu taka heca :D Ja mam zdjęcia i miałam je przesłać mmsem AtaO żeby wstawiła tutaj, ale mądra Lara przez przypadek zablokowała sobie telefon i nie umie teraz znaleźć kodu PUK, bo PINu zapomniała....ahhhhhhhhh......
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale jednego swojego pieska macie? Dobrze, że już daleko od tego okropnego sąsiada... -
[quote name='agumka']Piękny piękny ale póki co tylko jedyna czułość na jaką może sobie pozwolić to dotyk noskiem ręki w czasie wąchania, potem warczy :([/QUOTE] że też tyle w nim agresji :(
-
To gdzie sunia jeździła? :)
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
__Lara replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Jejku, piękny!!!! :) :) :) -
Też mi się tak wydaje :)
-
w aucie? :)