Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. ooo, czyżby jakiś przełom?
  2. Milutka, piękna kiciu, do góry!!!
  3. Oby z jak największym efektem :) Dziękujemy Secia!!!
  4. I co teraz, osób decyzyjnych tu nie ma :(
  5. [quote name='Reyes']Też bym chciała, ale chyba musiałabym sobie wyporzyczyć psa na jeden dzień ;-P[/QUOTE] To może ze schronu jakiegoś? :razz:
  6. Ale się cieszę, że się udało - i z wizytą i że wszystko dobrze wypadło :D :D :D Lileczko, domek jest już na wyciągnięcie łapki :D michelle04 i giselle4 to anioły :D :D :D
  7. Już jestem ;) Dziękuję Monika, że poszłyście do weta :) Pobadamy się i zobaczymy jak wyglądają łapinki od wewnątrz. Monika, to może ja coś przeleję na to rtg + leki/wet? Hihi, ciekawa jestem jak Paurunia bawiła się z koleżanką :D
  8. [quote name='kkasiiiar']Ja wieczorami moge porozsyłas troche watek - tyle na ile mi czas pozwoli.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!! Potrzeba tu więcej ludzi! Czy ktoś jeszcze da radę?
  9. [quote name='zakonna']Ja też myślę, że Paura wyjątkowo dobrze sobie radzi jak na takie gigantyczne zmiany. Lara :) naprawdę ma taki wyraz twarzy mój pies :D[/QUOTE] To chyba jednak naślemy na Ciebie ten TOZ, niech tylko przyjdzie pora jedzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  10. Teraz klatka łapka jest u nas, na Śląsku, w Pszczynie, ma ją Avilia. Ceris - dziękuję za wysyłkę, dotarła :) paulina02, napisz proszę na Pw adres gdzie mamy Ci przesłać klatkę.
  11. Może ma ktoś czas porozsylać zaproszenia na wątek?
  12. [quote name='Reyes']Lara - idziesz? :->[/QUOTE] Ano chyba tak :cool3:
  13. saraisa, a na stronce pisze, że można się zgłaszać nawet w dniu zawodów - ? Tak, chodziło mi o Ibisa :cool3:
  14. Super!!!! powodzenia piesku ;)
  15. No.... żeby tak wszyscy swoich zwierząt szukali :roll:
  16. Hihih, cudownie :)))))))))))
  17. [quote name='zakonna']mój ma w oczach cały ból istnienia, rezygnację zmieszaną z melancholią, od małego ma jakiś taki matołkowato-zamyślony wyraz ryja, który mu się pogłębia jak widzi żarcie u kogoś. a Paurunia też ma na pewno potencjał do żebractwa, musi się tylko trochę rozkręcić :D[/QUOTE] [quote name='zakonna']mój jest zawsze obok człowieka, który coś spożywa. Nie żebrze nachalnie tylko siedzi albo leży z miną pod tytułem "NIE KARMILI MNIE 3 TYGODNIE, TRZYMAJĄ MNIE W PIWNICY I REGULARNIE LEJĄ PASEM. RZUĆ CHOCIAŻ OKRUSZEK". generalnie za samą jego minę można by na mnie TOZ nasłać :-D[/QUOTE] zakonna, padłam z krzesła :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Taaa, Paura widać, że się rozkręca :cool3: psy to wiedzą kiedy się w domu lodówka otwiera :cool3: moja jest pierwsza, ale tylko jak się mięso/wędlinę wyjmuje :cool3: [quote name='Bjuta']I tak to przebiega zdumiewająco bezproblemowo! A jak z potrzebami fizjologicznymi?[/QUOTE] Też tak uważam :)
  18. Ale świetny opis Dinusia w domu :D gratuluję tak wspaniałego przyjaciela :D :D :D giselle4 kochana, tak się cieszę :) to Ty mu załozyłaś wątek i wyciągnęłas, a teraz takie piękne foty, Dinuś ma królestwo u siebie :placz::placz::placz: Dinuś kiedyś: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8778/21031019002bf7334ee4a657/dino[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6000/7d293578001d59af4ee4a659/dufi1[/IMG] Dinuś teraz: [IMG]http://eduzoom.pl/Foty_public/P1150047.JPG[/IMG] To mówi samo za siebie :D :D :D
  19. I gdzie ją damy do hotelu? macie gdzieś miejsce????
  20. Ja już głosowałam na nich ;)
×
×
  • Create New...