Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ja już byłam u Ziry. Czasu na ogłoszenia tylko nie ma :(
  2. śliczna!!! Czy suńka ma jakieś ogłoszenia?
  3. Melduję się na wątku i lecę do nowych bid.
  4. [quote name='MALWA']A moze warto tytuł wątku zmienić?[/QUOTE] Pisałam już o tym Klaudii......
  5. Ojej, to ile on ma atrakcji :D na pewno się nie nudzi ;) Z tymi pięknymi zdjęciami trzeba porobić nowe ogłoszenia :)
  6. [quote name='natalka9860']bidulka:( a deklaracji żadnych nie ma?[/QUOTE] Chyba nie :( dzięki, że jesteście!
  7. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  8. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  9. Ja dalej nie mam nowego nr konta :( Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  10. No, toż to inny psiak! :) Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  11. Podniosę Liderka! Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  12. Lileczka widzę, że się już na dobre aklimatyzuje :D i wsuwa jedzonko równo :D Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  13. We Francji :o Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  14. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom!
  15. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  16. [quote name='ewu']Boże trzeba coś zrobić, biedactwo kochane:([/QUOTE] Dobiły mnie te zdjęcia :( jedynie dobrze, że się złapała.... Avilia, możecie już odesłać klatkę czy chcecie jeszcze poczekać na wszelki wypadek?
  17. Co to znaczy?????
  18. Biedaku, bądź szczęśliwy tam :( :( :(
  19. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!
  20. Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom!
×
×
  • Create New...