Lileczka widzę, że się już na dobre aklimatyzuje :D i wsuwa jedzonko równo :D
Wejdźcie proszę - sunia w DT, potrzebuje specjalistycznej karmy, a nie ma za co jej kupić :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226177-Przera%C5%BCona-Lara-wyrzucona-przed-marketem-prosi-o-dom[/url]!