[quote name='Zuzka2']Przypominam,że [B]jutro wieczorem jest transport do Krakowa[/B]-odbiór zwierzaków w Krakowie niestety około północy...Ale to weekend,więc może ktoś w razie potrzeby się pofatyguje;-)
Jakaś pani z Bielska jest chętna na 2 kocurki:-)Ale nie wiem czy zadzwoni.Na pewno może wyjechać po nie do Zawiercia,więc pewnie do Krakowa również:-)[/QUOTE]
A kicia, co jest u Ginn?
Ginn, kogo teraz ogłaszać? :cool3: