[quote name='Neris']On jest równie uroczy co wkurzający, równie śmieszny co irytujący.
Leci, wpierniczy po drodze jakiemuś jamnikowi, naskakuje na kark i dziobie drąc się jak opętaniec.
No to ja się też drę, bo jamniki to moje dzieci i nikt mi ich nie będzie dręczył.
Wtedy on przybiega, wskakuje mi na kolana, mruczy, stęka, liże mnie obleśnie po całej twarzy. I ja dobrze wiem, że on to robi bo jest cwanym, przebiegłym zgredem ale i tak mnie zawsze tym kupuje.
Oczywiście najczęściej zeskakuje mi z kolan PROSTO NA JAMNIKA.[/QUOTE]
To rzeczywiście niezła z niego cholera :evil_lol: