Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Super kwota z bazarku, brawo Martika :D :D :D jak ja lubię takie przedsiębiorcze cioteczki :D :D :D
  2. [quote name='Martika@Aischa']Bardzo się cieszę że Buba opuściła schronisko :) Teraz będzie już tylko lepiej ......[/QUOTE] Ja też się bardzo cieszę :D :D :D
  3. [quote name='Avilia']Najgorsze jest to,że adopcje od jakiegoś czasu w martwym punkcie stoją:( Mam pytanko: Czy KPPP byłby w stanie sfinansować przesyłkę klatki-łapki?Goya złapana,możemy odesłać.[/QUOTE] Bardzo bym prosiła, bo to będzie trochę kosztowne, ta klatka jest ogromna...
  4. [quote name='Avilia']Mój także:) Uwielbiam takie murzynki;D[/QUOTE] Czyli znowu czarny pies ma chody tutaj :cool3::diabloti:
  5. Tylko, czy to dziadek? :p i na pewno nie jest nijaki, no co Wy cioteczki :)
  6. Śliczna z niej sunia :)
  7. O matko, i co teraz :( :( :( :( :( :(
  8. Ile za nią chorób chodzi :(
  9. Vesper, zaraz podam :) dziękujemy pięknie za bazarek :D :D :D Trochę rozliczeń: Kolejne nowe wpłaty: Naszkaarek 30zł Ewa Gałązka 10zł Syla 30zł (za 3 miesiące) madziak25 5zł na wydatki dla Paury -50zł sybisia 10zł elke 10zł asikowska 10zł MTD 20zł Bjuta 20zł __Lara 10zł ------------------------------- Stan konta na dzień 03.09.12: 266zł - 210zł za dt od 22.08-22.09.2012 ZOSTAŁO: 56zł
  10. To jeszcze trochę brakuje na transport.
  11. [quote name='Neris']On jest równie uroczy co wkurzający, równie śmieszny co irytujący. Leci, wpierniczy po drodze jakiemuś jamnikowi, naskakuje na kark i dziobie drąc się jak opętaniec. No to ja się też drę, bo jamniki to moje dzieci i nikt mi ich nie będzie dręczył. Wtedy on przybiega, wskakuje mi na kolana, mruczy, stęka, liże mnie obleśnie po całej twarzy. I ja dobrze wiem, że on to robi bo jest cwanym, przebiegłym zgredem ale i tak mnie zawsze tym kupuje. Oczywiście najczęściej zeskakuje mi z kolan PROSTO NA JAMNIKA.[/QUOTE] To rzeczywiście niezła z niego cholera :evil_lol:
  12. Z bazarku na Rumbę uzbierało się 139zł, zawsze to coś. Pięknie i tak wygląda! Emiś, dziękujemy za opiekę profesjonalną nad Rumbą! :)
  13. Ale fajny misio :D
  14. [quote name='AtaO']Wycofał się, czy tylko nie ma z nim kontaktu ?[/QUOTE] No właśnie???? Avilia, to podam Ci adres na jaki klatkę trzeba odesłać. Tym razem już na nasz koszt, bo to tak działa. Nie wiem czy się złożymy na to czy opłacimy z KPPP?
  15. Wychodzi więc, że najlepszy byłby dom z ogrodem? Tylko co będzie w zimę :/
  16. Strasznie się cieszę :) To jednak to trafienie do schronu nie było takie złe :)
  17. A jak z wpłatami na Wilczka? Jaki biegacz z niego :)
  18. Dzięki, że jesteście!!!! :)
  19. Ale Toruś uśmiechnięty :D :)
×
×
  • Create New...