[quote name='asiuniab']to nie prawda, tylko ja zaczynam nie ogarniać, jeszcze jakiś czas temu robiłam Mu ogłoszenia, teraz nie nadążam, myślę o wykupie kilku pakietów dla pszczyniaków, ale trzeba zrobić dobre teksty;[/QUOTE]
I ja podobnie nie wyrabiam, jeszcze mam teraz sajgon w pracy :(