[quote name='asiuniab'][B]560 zł [/B]- ale proszę nie dyskutujmy tu czy to dużo, czy mało, tak jak pisałam wcześniej, dla tych co mają te 560 zł, to nie dużo, ale dla tych co mają 300 zł to dużo;
kochani proszę o konstruktywne sugestie jak pomóc Aramisowi w ramach naszych możliwości, bo już je raczej znamy. Nie podejrzewam, żeby się jakoś Jego sytuacja finansowa spektakularnie zmieniła:([/QUOTE]
Podpisuję sie pod tym. Można też sobie wyobrazić co będzie za kilka miesięcy, gdy część osób przestanie wpłacać deklaracje, a takich wątków jest niemało, tam hotele kosztują 300zł, a długi są na ponad 1000zł....to co będzie przy takiej cenie?
Nie podważam zdolności i umiejętności jamora, trzeba tylko popatrzeć na wszystko realnie. Jasne, można zawsze powiedzieć, że chcę żeby pies był tu i tu. Tylko co z tego wynika? Dla nas nic, bo nikt takiej kasy nie ma.