Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Aż tak przerażona? :( :( :(
  2. [quote name='Ginn']Milutka sprawdziła się w roli opiekunki. Do kociarni przybyła ok. 7-tygodniowa kociczka. Milutka bardzo się nią zaopiekowała. Fajnie się z nią bawi. Milutka przestała być histeryczną terrorystka a jest opanowaną stabilną damą.[/QUOTE] No proszę! I nikt jej nie chce :( tej pięknej kociczki.
  3. [quote name='Cudak']Na Fundacyjnym koncie jest dla kotów uzbierane 357,67 PLN (uzupełnię później od kogo :) ), nawet na 3 worki karmy nie starczy... a zaraz trzeba będzie zamawiać. Jeszcze mam kilka bazarków nie rozliczonych, to na puszki by było (teraz w Biedronce promocja, mam nadzieję, że się załapiemy na whiskas 4 puszki za 9.99 zł)[/QUOTE] Cudak, a ile normalnie worków kupujecie?
  4. Super bazarek się udał, dzięki kochane cioteczki, że wspieracie patrycję100 :D :D :D
  5. A jakieś zdjęcia Gacusia? :cool3:
  6. ewu kochana, dziękujemy ślicznie za wykupienie ogłoszonek - jesteś wspaniała!!!!!!
  7. [quote name='Avilia']A Zirka upatrzyła sobie naszą wolontariuszkę Patrycję i razem codziennie spacerują.Patrycja stara się nauczyć Zirę odrobiny dobrych manier:) I już są efekty:) Sunia jest bardzo bystra:)[/QUOTE] Macie jakąś nową pomoc w punkcie? :D
  8. Tygrysek jest przepiękny!!!! Cudak, czy jakbym chciała Cię wesprzeć finansowo to mam przelać na to samo konto, na które przelewam kasę na karmę dla kociaków z portu?
  9. Ja porobię, tylko chyba po weekendzie dopiero :( mam sajgon w pracy :(
  10. Zaglądam do Rumby.
  11. Bardzo dobry pomysł, bo wiele osób już nie ma czasu (w tym ja...) na robienie ogłoszeń... Avilia, jak będę mieć adres i sytuacja się wyklaruje to zaraz Ci podam ;)
  12. [quote name='b-b']No pewnie gdyby o tym wiedział słałby błagalne modlitwy o domek dla Myszki ;)[/QUOTE] Hehehe. Ci nasi biedni TZ-ci :diabloti:
  13. a kiedy to ? :diabloti:
  14. Superaśne :D super domek dla super słodkiego piesia :)
  15. [quote name='Syla']Odwiedzam Milvę, wpłacę po 10tym kochana....[/QUOTE] I ja tak samo ;)
×
×
  • Create New...