[quote name='giselle4']Spokojnie mozecie kochane zmieniac tytuł
On juz ma swoje miejsce w zyciu.
Dziekuje ze moglam Was poznac blizej
ze moglam sie przydac.[/QUOTE]
Ja się znowu chętnie spotkam :D tylko niekoniecznie przy szukaniu dla psa miejsca w hoteliku ;)
[B]
lilka1771 [/B]- Trzeba tą resztę pieniędzy rozdysponować? Może na Rumbę, również Pszczyniaczkę, która jest teraz w ciężkiej sytuacji zdrowotnej? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba?highlight=Rumba[/url]
[B]
Klaudus_[/B]_ - zmień tytuł wątku, proszę :)