Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Własnie, taki niedźwiadek z niej ;) to dzisiaj to rtg? :)
  2. A ciotki z Wrocławia? Poker i inni?
  3. Pomijając sam fakt oddania psa, nie uważacie, że 560zł to trochę cena z kosmosu? Przecież za to by można 2-3 psy utrzymać....
  4. No to bez jaj, jak tego nie lubi? A może zaprosić tu kogoś od collaków, może pomogą?
  5. A może Lakusiowi zacząć by szukać już domku? :cool3:
  6. Bidulka :( dobrze,ze sie znalazla, bo by dlugo na tej wolności nie przeżyła :(
  7. Zawsze jest chociaż plus w zmianie nazwiska :evil_lol:
  8. U mnie niestety też remont silnika, ale tu akurat nie była wina poprzedniego właściciela, ale mimo to dało po kieszeni.... narazie mam dług do spłacenia :diabloti: Zmieniasz nazwisko - w sensie ze stanem cywilnym? :cool3:
  9. Ten Człuchów to 300zł/m-c z karmą i szkoleniem?
  10. [quote name='Cudak']Miałam zamiar ją wysterylizować, a może i domek by znalazła, bo umaszczona pięknie (trikolorka).... :([/QUOTE] :( ehh, za dużo tego kocio-psiego nieszczęścia :( :( :(
  11. Trzymam kciuki żeby się tam udało znaleźć miejsce dla Primy!!!!
  12. Anja, ściskam i podtrzymuję na duchu, tylko tyle mogę :( Nie martw się, u mnie też ostatnio super wydatki: naprawa nowo kupionego auta 1000zł....
  13. [quote name='agusiazet']Nowe konto Skarpety juz hulam zaczne podawac jego numer osobom wplacajocym datki:)[/QUOTE] To ja bardzo proszę ;)
  14. [quote name='giselle4']Spokojnie mozecie kochane zmieniac tytuł On juz ma swoje miejsce w zyciu. Dziekuje ze moglam Was poznac blizej ze moglam sie przydac.[/QUOTE] Ja się znowu chętnie spotkam :D tylko niekoniecznie przy szukaniu dla psa miejsca w hoteliku ;) [B] lilka1771 [/B]- Trzeba tą resztę pieniędzy rozdysponować? Może na Rumbę, również Pszczyniaczkę, która jest teraz w ciężkiej sytuacji zdrowotnej? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba?highlight=Rumba[/url] [B] Klaudus_[/B]_ - zmień tytuł wątku, proszę :)
  15. Kurcze, strasznie drogi ten jamor, uważam, że to jakaś cena z kosmosu. Może poszukamy jednak czegoś tańszego?
  16. Fajne to jest Lobario! Ja myślę, że rozmowa wszystko wyjaśni, wyczuje się czy gość jest odpowiedzialny/można mu zaufać.
  17. [quote name='asiuniab']tak, i ma tam swojego ukochanego Pana:)[/QUOTE] Czyli jednak :cool3::loveu:
  18. [quote name='Monika89']Dwa to tak bez różnicy w szczególności jak jeden psiak to charakterek jak Paura. Dziś mamy małe zamieszanie. Znajomi zadzwonili "za godzinne jesteśmy". Ehh.. jak ja to "uwielbiam". :mad: Paura bardzo ładnie się zachowała. Lerzy grzecznie u siebie na posłaniu, które jest już na właściwym miejscu (tzn. u nas w pokoju). Podeszła zobaczyć kto idzie. Nie uciekła na widok mężczyzny. Troszkę nie pewnna, ale brak objawów paniki czy chęci ucieczki do innych pomieszczeń.[/QUOTE] To przy okazji może się zareklamować, a i nabrać więcej odwagi :cool3:
  19. [url]http://www.domtymianka.pl/[/url] Widzę, że Kryzia podziałała mocno :cool3::loveu:
  20. [quote name='Klaudus__'][I]Będę dzwoniła do Pani która miała Ją zabrać - zobaczymy,ale jestem w pracy i to jeszcze z grypą jelitową,więc nie wiem czy dopiero wieczorem nie uda mi się tego ogarnąć.[/I][/QUOTE] Ciebie też dopadło? Ja też mam jelitówkę, siedzę w domu :placz:
  21. [quote name='Cudak']Wczoraj została przejechana matka tego chorego biało-rudego kocurka :( Mam nadzieję, ze uda się złapać jego rodzeństwo (zostały 3 chore maluchy), tylko bez wsparcia na żwirek itd nie damy rady... No i o domki ciężko :([/QUOTE] Masakra :( :( :( :( :(
  22. Dokładnie, podpisuję się pod tym :) widać, że szczęśliwi mimo braku domków ;)
×
×
  • Create New...