[quote name='gosia2313']faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
Nie wiem co się dzieje, czy to z moim komputerem coś nie tak czy coo?!
nie mogę wrzucać zdjęć na dogomanię :/ Wklejam link, ENTER, i kupa :|
Także Agatka musi być w linku (bo nie mam innego komputera chwilowo)
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-x-Yx1ImnUV8/UER49F84qhI/AAAAAAAAERA/x5Nhfo5KzqQ/s640/IMG-20120902-00051.jpg[/URL][/QUOTE]
Gosia, ja mam to samo, też nie mogę wkleić zdjęć....