[quote name='paulina02']Znajoma była u piesków nie były głodne , jest kilka domów gdzieś 1.5km od nich przy lesie i one tam podobno podchodzą ktoś tam im też wystawia jedzenie jak to prawda .Tak mówiła znajoma.......Idzie zima by trzeba było je z tamtąd zabrac ale gdzie szczeniak lipiec chyba , skończył rok ...Czas goni założyłam wątek w tamtym roku i nic nie zrobiłam , na działke jedynie bym mogła sunie bo wilk mi odszedł na raka mam tam teraz trzy psy a ludzie wyzywaja więc dwóch nie upchne gdyby uciekły to szkoda gadać .Mam w domu też trzy psy dwa duże jeden na lekach do końca życia młody pies ma chora trzustkę ....Myśle tez że najlepiej by hył hotelik taki dobry tylko to kosztuje a ja z moimi kotami mam swoich 32 zwierzaki więc nie dam rady utrzymac ...[/QUOTE]
A ten szczeniak też jest taki dzikawy???? Może jego dałoby się bardziej ucywilizować? To sunię mogłabyś wziąć na działkę, a jego do dt.