Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ale cudny kociak!!!! :)
  2. [quote name='kolejna kobietka']pozazdrościć takiej sąsiadki! :) ♥♥♥[/QUOTE] Ano :D :D :D
  3. Ojej, jaka świetna wiadomość :D :D :D
  4. [quote name='kolejna kobietka']dobrze czytają :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No to cud rzeczywiście!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a ja się pochwalę, że wspaniała cioteczka o nicku Kryzia, która się zaangażowała w pomoc suniom to moja sąsiadka :loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Biedna ona strasznie :( :( :(
  6. To normalna z tym rzucaniem się na inne psy, moja sunia też na duże się rzuca jak się do niej zbliżają, po prostu takie malizny się boją ;)
  7. I bardzo dobrze! Po co mu to :diabloti:
  8. Emiś, a poza ropomaciczem co jeszcze ma Rumba do operacji? Bo tego trochę było z tego co pamiętam...
  9. To prawda... tylko człowiek mógł tak "skrzywić" psa.... a teraz pies ponosi za to konsekwencje... to takie niesprawiedliwe...
  10. Czyli dwie suńki jadą do hotelu? :D :D :D czy moje oczy dobrze czytają? :D :D :D
  11. Nie ma szczęścia psinka....
  12. [quote name='paulina02']Znajoma była u piesków nie były głodne , jest kilka domów gdzieś 1.5km od nich przy lesie i one tam podobno podchodzą ktoś tam im też wystawia jedzenie jak to prawda .Tak mówiła znajoma.......Idzie zima by trzeba było je z tamtąd zabrac ale gdzie szczeniak lipiec chyba , skończył rok ...Czas goni założyłam wątek w tamtym roku i nic nie zrobiłam , na działke jedynie bym mogła sunie bo wilk mi odszedł na raka mam tam teraz trzy psy a ludzie wyzywaja więc dwóch nie upchne gdyby uciekły to szkoda gadać .Mam w domu też trzy psy dwa duże jeden na lekach do końca życia młody pies ma chora trzustkę ....Myśle tez że najlepiej by hył hotelik taki dobry tylko to kosztuje a ja z moimi kotami mam swoich 32 zwierzaki więc nie dam rady utrzymac ...[/QUOTE] A ten szczeniak też jest taki dzikawy???? Może jego dałoby się bardziej ucywilizować? To sunię mogłabyś wziąć na działkę, a jego do dt.
  13. Co za nieszczęście na tych psiakach :( :( :( :( :(
  14. [quote name='Hałabajówka']No właśnie i tu jest problem... ja gotuję całe gary dla wszystkich i zupełnie nie wiem ile wychodzi na głowę. Może ktoś gotuje dla jednego czy dwóch psiaków o podobnej wielkości i wie ile to wychodzi.[/QUOTE] Zależy też jakiej wielkości psiak :cool3:
  15. [quote name='Monika89']Dziś rano Hachi zauważyła uciekającego kota. Oczywiście miała ochotę za nim biec. Co na to Paura? Dołączyła do niej....[/QUOTE] Haha, Paura, toś Ty taka drapieżna??? :) Monika, przelałam dzisiaj 150zł na badania dla Paury ;)
  16. [quote name='Myngey']Doszła karma z gratisem.[/QUOTE] :) :) A smakuje kawalerowi?
  17. [quote name='Ginn']Hej, może ktoś zajrzy do bezpańskich piesków i kotów bodzentyńskich, których ponoć wcale nie ma - tak twierdzi "szefostwo" MiG.[/QUOTE] Jak się nie chce mieć problemów to się ich nie widzi :p
  18. [quote name='Poker']Świetnie, będą kupki ,że paluszki lizać :evil_lol:[/QUOTE] Hehehehe, dobre Poker :D
  19. Jak się cieszę, wielka ulga!!!
  20. [quote name='Pianka']największe zainteresowanie jest na tablica, gumtree i morusek[/QUOTE] Dobrze wiedzieć ;)
×
×
  • Create New...