Ufff, bardzo się cieszę, że tylko tyle! Super, że już udało Wam się zrzucić u Paury 0,5 kg! Super :)
Jak dobrze, że jest u Was Monika, ktoś się za nią weźmie ;)
Ile ostatecznie kosztowało badanie? Zostało coś na leki czy przelać?
zakonna, Twoja wpłata widziałam, ze doszła. Wkrótcę zaktualizuję wpłaty ;)
Uściski dla Was Monika :) :D