[quote name='asiuniab']jutro odnajdę ostatni wpis z deklaracjami (bo mimo, że prosiłam moderatora, o to żebym mogła rozliczać Aramisa w drugim poście, do tej pory tego nie uczynił, i tak muszę co jakiś czas kopiować), a na konto jutro zaglądnę to też zaktualizuję;
przepraszam, że to nie jest tak na super bieżąco, najgorzej mi się tu wyrobić w weekend;[/QUOTE]
Rozumiem Cię doskonale cioteczko ;)
Musimy wiedzieć na czym stoimy :p