Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ok, to składam - dzięki za przypomnienie!
  2. [quote name='asiuniab']jutro odnajdę ostatni wpis z deklaracjami (bo mimo, że prosiłam moderatora, o to żebym mogła rozliczać Aramisa w drugim poście, do tej pory tego nie uczynił, i tak muszę co jakiś czas kopiować), a na konto jutro zaglądnę to też zaktualizuję; przepraszam, że to nie jest tak na super bieżąco, najgorzej mi się tu wyrobić w weekend;[/QUOTE] Rozumiem Cię doskonale cioteczko ;) Musimy wiedzieć na czym stoimy :p
  3. [quote name='ewu']Zaczynamy:)[/QUOTE] Kto zrobi plakacik? Mamy jakiś chętnych? :cool3: Widzę las rąk :cool3::diabloti:
  4. O ludzie :( to jeszcze strach do niej podejść :(
  5. [quote name='Sarunia-Niunia']No nie? A ja wiem dlaczego - bo tu same fajne ciotki;):eviltong:!!! A i przy okazji wątek podrzucamy i Bafiemu szansę na domek zwiększamy:):):)!!![/QUOTE] To ja również podniosę - może jakiś dogomaniak nie ma jeszcze kompletu w swoim stadzie? :cool3::diabloti:
  6. O ludzie..... Paura, Ty śmierdzioszku :diabloti::evil_lol: Fajnie, że Paura miejsce zmieniła, niech się troszkę oswaja z takimi zmianami :) a co będzie w domu wciąż łapy grzać :diabloti:
  7. Trzeba zacząć coś z tym robić :( Macie jakieś rzeczy na bazarki???
  8. Jestem, porozsyłam trochę. Ona jest do yorka podobna czy mi się zdaje?
  9. Jaki smutek w oczach :( :( :( To jest gorsze niż ten guz :( :( :(
  10. Chociaż jeden.... ktos czyta te ogłoszenia - wiem, głupie pocieszenie :p
  11. Halo halo, kto użyczy trochę transfera? :cool3:
  12. O co chodzi? :cool3:
  13. Jak teraz wygląda stan konta Aramisa?
  14. Tak, złapała :D siedzi w boksie i teraz udaje, że jej nie ma :( Komu możemy odesłać dalej klatkę?
  15. Hu, hura :) będą ogłoszonka :)
  16. No właśnie, szkoda, że więcej chętnych Wam do pomocy z Pszczyny nie ma :( może jakieś plakaty zachęcające? Potrafi ktoś zrobić coś takiego?
  17. [quote name='Avilia']Mam super zdjęcia Goliata robione za dnia.Mógłby ktoś wstawić?Przesłałabym na meila.Mi się skończył transfer na fotosiku.[/QUOTE] Mam ten sam problem :( chyba trzeba więcej maili pozakładać :diabloti:
  18. To rozpoczynamy AKCJĘ: PrzeZIMUJEMY w CIEPLE! ;)
  19. Oj, mocno zaciskam!!!!
  20. Efrę to w ogóle trzeba podcinać. Ja ją w maju - czerwcu obcinałam to od razu zaczęła lepiej wyglądać ;)
  21. Szkoda tylko, że domek się nie znalazł :(
  22. [quote name='pati_zabrze']Udało mi się zaktualizować post rozliczeniowy, Kaja po opłaceniu hoteliku jest 135,90zł na plusie :multi: asikowska Twoja wpłata za sierpień oczywiście wpłynęła ;) Kajusia ślicznie wygląda w nowej fryzurce :loveu: może zaczniemy ją ogłaszać jako szczeniaczka? :eviltong:[/QUOTE] Ja myślę, że to dobry pomysł :D :D :D:diabloti:
  23. Od razu się lżej poczuje :P
  24. Jeszcze czarnieje????? ;)
×
×
  • Create New...