Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='natie']aaaa:) nawet nie wiedziałam, że są takie zawieszki:)[/QUOTE] Ano :cool3: moja sunia też ma taką różową, tylko taką z gumy, przechodzi przez obroże :cool3:
  2. [quote name='ewu']Te budy liche, warto jakimś styropianem je ocieplić. Już się boję zimy:([/QUOTE] To jest też myśl. A samego punktu - boksów nie da się trochę jakimiś płytami zabudować od zewnątrz żeby zimno tam nie wpadało?
  3. Biedak :( no tak, psy się szybko przemieszczają :(
  4. A jakieś ogłoszenia???
  5. Jestem, mogę zaoferować moją obecność tylko :(
  6. Jaki groźny z niej pies :evil_lol:
  7. No to świetne wieści :D :D :D
  8. Jak można po 2 latach oddać psa :( :( :( :( :(
  9. Świetne zdjęcie z tym otwartym pysiem :D :D :D
  10. Fajnie, że ktoś o Rumbie pamięta :)
  11. Czy Chojrak jest szukany cioteczki???
  12. Ciotki, to kiedy Prima jedzie? :D :D :D
  13. Czasami idzie się już załamać :( :( :(
  14. [quote name='zioberek87']:D fantastyczny jest:) ten uśmiech jest wart miliony:)[/QUOTE] Dokładnie :) widać, że jest szczęśliwy :)
  15. Hihihih, ważne, że jest kochana i już u siebie, na zawsze :)
  16. [quote name='gosia2313']faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Nie wiem co się dzieje, czy to z moim komputerem coś nie tak czy coo?! nie mogę wrzucać zdjęć na dogomanię :/ Wklejam link, ENTER, i kupa :| Także Agatka musi być w linku (bo nie mam innego komputera chwilowo) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-x-Yx1ImnUV8/UER49F84qhI/AAAAAAAAERA/x5Nhfo5KzqQ/s640/IMG-20120902-00051.jpg[/URL][/QUOTE] Gosia, ja mam to samo, też nie mogę wkleić zdjęć....
  17. Trzymaj się sunieczko dzielnie, oby tak dalej! obie się mocno trzymajcie! :)
  18. [quote name='agumka'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]************************[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Karmelek niestety nie wyjechal do hotelu. Okazalo sie bowiem, ze wyniknelo nieporozumienie pomiedzy osoba oferujaca hotel, a osoba poszukajaca hotelu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Trzeba poszukac hotelu, ktory na 100% posiada behawioryste i podejmie sie pracy z Karmelkiem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wszystkie nowosci publikowane beda na biezaco od 05.09.2012.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]************************[/FONT][/COLOR][/QUOTE] O ludzie, a to Ci pech :( :( :(
  19. Hura, ogłoszonka będą :D :D :D cześć Mazowszanko :D
  20. [quote name='Martika@Aischa']Ja osobiście u Kasi Przystał psiaka nie miałam ale słyszałam naprawdę dobre opinie o tym hoteliku więc myślę że Saba naprawdę dobrze trafiła :) u Michelle niestety nie było miejsca w domu tylko w kojcu.[/QUOTE] Na pewno dobrze trafiła, podpisuję się pod tym :)
  21. Masakra.... jeszcze ludziom, którzy chcą pomóc zwierzętom utrudnia się nawet zwykłe dodawanie ogłoszeń....
  22. Ale urok szczeniaczka jest i pozostanie :cool3::diabloti::loveu:
  23. [quote name='Olena84']I ja sie zapisuje[/QUOTE] Witamy Olena :D :D :D czym nas więcej tym lepiej :D
×
×
  • Create New...