Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Link do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/
  2. Rzeczywiście, taka niecodzienna jak na dogo relacja, bo tu większość babeczek :cool3: super :lol:
  3. [quote name='Jasza']Dzisiaj idę na wizytę przedadopcyjna w sprawie Frani.[/quote] :loveu::loveu::loveu: trzymamy kciuki :)
  4. Asior, nie dobijaj mnie proszę :placz::placz::placz: już dziś po wiadomości o smalcu powiedziałam TZ, że nie chce żyć na takim podlym świecie, nie chce, to szatański, okrutny świat!!! Gdzie dzieci nienarodzone się zabija, ludzi starszych usypia, zwierzęta katuje... po prostu nic tylko czekać na karę bożą :placz:
  5. [quote name='Glutofia']Co z tym linkiem? jest wątek?[/quote] Chyba jeszcze nie ma :shake: mosii miała wszystkie zdjęcia zgrać.
  6. Olu, a Ty tam byłaś przy odbieraniu czy dopiero potem widziałaś się z Laylą?
  7. [quote name='Ola la']nio nareszcie..... tak sie ciesze,ze dalej jest w niej to szalenstwo szczeniackie:loveu: naprawd emyslalam,ze ona wybuchnie ;) tak zmienila jej imie.....na Saba...ale Obawa nadal reaguje na Lajla;) kurcze tak bardzo sie ciesze! Anetko jeszcze raz wielkie dzieki!:multi::multi::multi: [B]Lalja sobie siedziala na przednim siedzeniu i ciagle lapke kladla na rece Anety :evil_lol: jak to ma w zwyczaju robic :evil_lol:[/B][/quote] Pamiętam to :loveu::loveu::loveu: ona jest naprawdę kochana :)
  8. Ola, nareszcie koniec piekiełka dla Layli :loveu::loveu::loveu: Layla, tak ma na imię Obawa, prawda? czy ta baba zmieniła jej imię? uff, kamień z serca. Anetko, wielkie dzięki!!! :loveu::loveu::loveu:
  9. Superowo :loveu::loveu::loveu: ale szybka akcja!
  10. [quote name='amikat']Jutro jedziemy ściągać szwy. Jutro także do kliniki przyjedzie rodzinka które chce Titka/Likaonka adoptować. CHcą go poznać. Cieszę sie ze dostanie swoja szansę juz teraz - kiedy jeszcze nie jest do adopcji gotowy. HURA:lol:[/quote] Anetko, działasz jak burza! nie wiem jak Ty to robisz, znajdujesz chętnych na zawołanie! podziwiam!
  11. [quote name='Daga & Maks']aż ciężko uwierzyć że taka piękna sunia i kompletny brak zaineterowania :shake:[/quote] Może ta jej energiczność przeraża ludzi? że np. nie podołają i będzie niszczyć?
  12. [quote name='maciaszek']Megii1 prosiła, żeby, jeśli coś się wyklaruje w sprawie Vertera, informować ją telefonicznie. Jest na urlopie.[/quote] Dobrze, jakby co to będę się z nią kontaktować telefonicznie.
  13. Kochane, podeślę Obawę Pani, która szuka pieska, mieszka z synem, który ma porażenie mózgowe. Bardzo fajna.
  14. Maciaszku, dzięki za info o Madzi :loveu: i za podesłanie tyle psiaków, które się nadają za Madzię, jesteś nieoceniona! :loveu: Ja myślę, że Obawę, jej dt, możemy narazie wesprzeć połową, czyli 150zł. Bo trudno będzie uzbierać na szybko dużo.
  15. [SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!! Jak będzie wątek to podeślę linka.
  16. RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!! Pod Częstochową została znaleziona UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)... Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z : zuzlikowa, Lacrima, mosii!!!!
  17. Jutro/ pojutrze idę sprawdzić domek dla Dżiny :)
  18. [quote name='irenaka']Informacja może powalić, ale zobaczyć to jeszcze na własne oczy, to dopiero szok. Widziałam to tylko raz, do dzisiaj te obrazy [COLOR=black][FONT=Verdana]powracają[/FONT][/COLOR]. Psychika ludziom siada. Wklej link do wątku, wyślemy innym. Bardzo dużo ludzi czyta wątek Krzyczek, pomogą.[/quote] Jak będzie link do wątku to zaraz roześlę. Wierzę irenako, że zobaczyć to na własne oczy to dopiero szok, obraz, który zostaje na zawsze, niestety :shake::-(:placz:
  19. [SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!
  20. [SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!
  21. [SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!
  22. [quote name='zuzia63']:placz::placz::placz: czy to się nigdy nie skończy? Mamy podobno XXI wiek i chrześcijańskim krajem ponoć jesteśmy...:-([/quote] Dokładnie zuzia63, 92% ludzi w tym kraju uważa się za wierzących.... [B]wstyd i hańba.[/B]
  23. [quote name='irenaka']Laro:loveu: Wysłałam pw do Zuzlikowej z numerem telefonu do Lucynki W. która prowadzi Fundację collie. Może się przyda.[/quote] Dzięki irenako :) mnie to zmroziło...ta informacja.
  24. [SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!
  25. RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!! Pod Częstochową została znaleziona UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)... Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!! Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z : zuzlikowa, Lacrima, mosii!!!!
×
×
  • Create New...