-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='maciaszek']No i Wiewiórka sobie poszła... Nawet tu nie zajrzała. Tzn. może zajrzała, ale się nie odezwała... Dziwne to wszystko[/quote] Ostatnio Aktywny: Dzisiaj 21:23 Też mi się to nie podoba.
-
[quote name='Asia_Klero']dobrze nam idzie kochani:loveu:dobra ja lece postaram sie tu jakos jutro wpasc..w prawdzie jade nad morze ale jest laptop z internetem wiec nie ma zle:evil_lol::evil_lol:bede tu z wami na biezaco.A no i rano jadę odwiedzic Kurusia w lecznicy z szelkami i karma;)pozdrowie go od was i powiem mu jak wielu ludziom na nim zalezy:razz:[/quote] A mnie nie będzie tu do niedzieli następnej, ale myślę, że wszystko będzie jak najlepiej, naprawdę dobrze idzie :lol:[B] [U]Pamiętajcie żeby zamieścić w allegro, że wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji. [/U][/B]
-
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki :loveu: chcę mieć z dwa ;) a mój TZ jest prozwierzęcy, on jak najbardziej :loveu: znał mojego Bursztynka, był ze mną w czasie jego śmierci, też go bardzo lubił. Chcemy mieć napewno kota/y i jamnika/i ;) -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A ja przypominam, że tymczas Obawy jest płatny !!! [B]Ola_la[/B], mogłabyś popilotować sunię? Zająć się jakąś zbiórką kasy, zorganizowaniem tego?[/quote] Ja też proszę o to Olu, to jest bardzo teraz potrzebne. -
[quote name='Delph']I wtedy to już na pewno nie pomogę psu :-( Niestety taka jest prawda.[/quote] To co można zrobić na obecną chwilę?
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Ogii, ciekawe czy to Ty jesteś jeszcze rozpieszczany czy to Ty rozpieszczasz swoich właścicieli :lol: -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
:shake: Felek, Ty śmigaczu :evil_lol: śmigasz w nowych kapciach sobie :lol: -
Tak, to by jeszcze wskazywało na to, że ktoś, czyli człowiek go skrzywdził w przeszłości. Do tego zamknięcie w pustym mieszkaniu mogło to wszystko spotęgować. Temu psu potrzeba czasu na to żeby ponownie zaufać.
-
Delph, to możesz im powiedzieć, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt może im grozić oskarżenie, że zaniedbują zwierzę :angryy:
-
To mi zaraz ręce opadną. Ehh.... to tak jak pisze leni niech go sama sporządzi, musimy się jakoś zabezpieczyć., a właściwie Franię. Przede wszystkim musi być tam zapis o wizycie poadopcyjnej, jak tego nie będzie to może być tak, że ludzie nie wpuszczą Jaszy do domu następnym razem i wtedy co? Nie dowiemy się co z Franią. Edit: Wiewiórka mi odpisała, że napewno sporządzi regulamin, odetchnęłam.
-
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A raczej dobry wieczór :cool3: -
[quote name='Iza.krak']Do wyprowadzania to się jeszcze ktoś znajdzie, ale mam lepszy pomysł - szukam osoby, ktora chce spędzić tydzień w Krakowie rekreacyjnie - mam mieszkanie prawie w centrum, z widokiem na Wawel - a przy okazji zajmie się psem. Tylko, że nie będzie łatwo - dopiero co rzucił się na mnie z okropnym warczeniem i gryzł po łydce (ale nie ma śladu). Przychodzi do mnie, kładzie głowę na kolanach, a potem chce gryzć. Staram się go głaskać bardzo powoli i delikatnie, i to nie po łapkach, żeby nie urazić, i czasem to bardzo lubi. Zastanawiam się, czy taki mały piesek mogłby mnie pogryzć do krwi. Właśnie uświadomiłam sobie, że ten piesek boi się zamknięcia w mieszkaniu. Na spacerze to zupełnie inny pies - zdumiewająco posłuszny, nawet bez smyczy, reaguje bardzo dobrze na imię, macha ogonem, przytula się do mnie, jest bardzo wesoły i przyjazny. W mieszkaniu gaśnie po dziesięciu minutach, leży apatyczny, kiedy go wołam, nie drgnie mu nawet ucho, czasami widzę, że boi się mojego spojrzenia i mojego głosu. Cierpi, zamknięty w jakimś swoim świecie. Kiedy widzę, że z nim zle, idziemy na krotki spacer, ale ciężko mu wchodzić nawet po tych kilku schodach do windy, a potem zaraz kuleję. A na ręce go nie wezmę, bo nie pozwoli. Waży na moje oko z 10 kilo. Marzy mi się ogrodek dla niego, i towarzystwo innego niewielkiego pieska (chyba lubi), szybko by wyzdrowiał. Gdyby go ktos wziął, zapłaciłabym tej osobie pieniądze, ktore i tak mam na niego wydać.[/quote] Boi się zamknięcia, gdyż przez 3 miesiące ktoś skazał go na udrękę w zamkniętym mieszkaniu, teraz to zapamiętał i będzie mu ciężko znowu zaufać, że nie grozi mu krzywda w zamkniętym mieszkaniu :shake:
-
[quote name='Bjuta']Wyślijcie mi na maila dane TOZ-u - adres, nr konta. Zrobię to allegro cegiełkowe - Laro, sprawdzisz, dobrze? Czy wszystko jest OK, bo to będzie moje piersze cegiełkowe. Proponuję nie używać imienia Kurojad. Dobra? Może być tylko Kuruś? ;) Cegiełkowe musi być oczywiście wyróżnione 12 zł i najlepiej podświetlone 6 zł. Afunduję pierwszy raz, ale gdyby trzeba było wznawiać, to uszczkniemy coś z "wpływów" dobrze? Rozumiem, że prowizja może iść z cegiełek? No bo 4 procent to jednak sporo tego wyjdzie... :oops: Czy już wszystkie najlepsze zdjęcia Kurusia są na tym wątku? I wszystkie potrzebne informacje? Nie dam rady szukać, wybaczie (to cholerne łącze przez komórkę...) Kiedy będzie robiona ta operacja? Jaki mamy czas żeby zebrać pieniądze?[/quote] Bjuta, jasne, że sprawdzę ;) tylko radzę żeby jednak ktoś pokrył tą prowizję i się już teraz zobowiązał, bo potem z wpływów to może być ciężko zabrać - wpływy będą mieć charakter darowizn na konto TOZowskie, a oni z każdej wpłaty i wypłaty muszą się rozliczać. Możesz wystawić, a myślę, że w ciągu 2 tygodni znajdzie się ktoś kto pokryje prowizję. Dziewczyny, udzielcie Bjucie odpowiedzi, to ważne, trzeba być wiarygodnym. Dobrze jest takie allegro aktualizować co jakiś czax - pisać jak się psinka czuje, co i jak - wzbudza zaufanie.
-
[B]Dziewczyny, niech weźmie chociaż Regulamin Adopcyjny i niech podpiszą go Państwo. Jego podpisuje tylko strona adoptująca, więc Wiewiórka i tak go nie podpisze.[/B]
-
[quote name='Marlena:)']Usuną i tyle będzie. Ja widząc ten temat myślałam, że ją uśpili !:razz: A tutaj pomoc dalej potrzebna... Gdzie są te Dyminy i co to za schron? Mają jakąłś stronę? Coś więcej na ich temat? Edit: Czy to schron w Kielcach?[/quote] Ja też myślałam, że ją uśpili. Trochę mnie to denerwuje, tak jakby postawiono już krzyżyk na tej suni, najpierw robi się zamieszanie, a teraz jak ktoś chce pomóc to ciotek nie ma. Hallooo, gdzie jesteście?
-
maciaszek, to Jasza ma podpisywać umowę? czyli jutro Wiewiórka nie podpisze? kurcze, trochę szkoda. Ale dobra, mam nadzieję, że do tego czasu z psem się nic nie stanie, a potem jak Jasza przyjedzie z kuponem to wtedy weźmie umowę. Edit: Niech Wiewiórka przynajmniej jutro podpisze Regulamin Adopcyjny z tym Państwem ---> [url]http://www.dogomania.pl/forum/3764186-post86.html[/url]
-
Podtrzymuję powyższe pytanie :cool1:
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nowe allegro cegiełkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=708627045]Wypalono mu oczy... pobito...okaleczono...psy !!! (708627045) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[quote name='ocelot']Jeśli przestanie być zagrożeniem dla innych psiaków,poszukamy mu tańszego miejsca. Mieliśmy wybór, albo uśpienie, albo ta kosztowna klinika. jaką decyzję mieliśmy podjąć? Wydaje mi się, że podjęliśmy jedyną możliwą w przypadku Skrytka. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Oczywiście, cały czas martwimy się o pieniądze, ale... mamy życie Skrytka na nie przeliczać?[/quote] Ale ja nie podważam Waszej decyzji, ona była słuszna, raczej chodzi mi o tych, którzy każą sobie aż tyle płacić.
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania14p']A ja wiem, że Cykluś już zrobił postępy i jest coraz lepiej. Widziałam się z Klaudią i bardzo była dumna z postępów swojego pieszczoszka :lol:![/quote] Oooo :) cudownie! prosimy o jakąś relację Klaudio :cool1: