Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']No i Wiewiórka sobie poszła... Nawet tu nie zajrzała. Tzn. może zajrzała, ale się nie odezwała... Dziwne to wszystko[/quote] Ostatnio Aktywny: Dzisiaj 21:23 Też mi się to nie podoba.
  2. [quote name='Asia_Klero']dobrze nam idzie kochani:loveu:dobra ja lece postaram sie tu jakos jutro wpasc..w prawdzie jade nad morze ale jest laptop z internetem wiec nie ma zle:evil_lol::evil_lol:bede tu z wami na biezaco.A no i rano jadę odwiedzic Kurusia w lecznicy z szelkami i karma;)pozdrowie go od was i powiem mu jak wielu ludziom na nim zalezy:razz:[/quote] A mnie nie będzie tu do niedzieli następnej, ale myślę, że wszystko będzie jak najlepiej, naprawdę dobrze idzie :lol:[B] [U]Pamiętajcie żeby zamieścić w allegro, że wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji. [/U][/B]
  3. Dzięki :loveu: chcę mieć z dwa ;) a mój TZ jest prozwierzęcy, on jak najbardziej :loveu: znał mojego Bursztynka, był ze mną w czasie jego śmierci, też go bardzo lubił. Chcemy mieć napewno kota/y i jamnika/i ;)
  4. [quote name='A&S']Lara, eliza zmieni tytuł jutro, jak zobaczy że szansa jest, a jakby co to zawsze ja mgę...[/quote] To czekamy na elizę. Musimy być dobrej myśli.
  5. [quote name='maciaszek']A ja przypominam, że tymczas Obawy jest płatny !!! [B]Ola_la[/B], mogłabyś popilotować sunię? Zająć się jakąś zbiórką kasy, zorganizowaniem tego?[/quote] Ja też proszę o to Olu, to jest bardzo teraz potrzebne.
  6. [quote name='Delph']I wtedy to już na pewno nie pomogę psu :-( Niestety taka jest prawda.[/quote] To co można zrobić na obecną chwilę?
  7. Ogii, ciekawe czy to Ty jesteś jeszcze rozpieszczany czy to Ty rozpieszczasz swoich właścicieli :lol:
  8. :shake: Felek, Ty śmigaczu :evil_lol: śmigasz w nowych kapciach sobie :lol:
  9. Tak, to by jeszcze wskazywało na to, że ktoś, czyli człowiek go skrzywdził w przeszłości. Do tego zamknięcie w pustym mieszkaniu mogło to wszystko spotęgować. Temu psu potrzeba czasu na to żeby ponownie zaufać.
  10. [quote name='ocelot']Nie potrzebnie pewnie się uniosłam, kiepski dzień dzisiaj. Skrytku co u Ciebie maleńki?[/quote] ;) nie wiem, pewnie się na tym nie znam, ale po prostu ta cena ponad 900zł działa powalająca... do nikogo tu nie mam pretensji, raczej wiecie do kogo, ściągacza tych należności.
  11. [quote name='A&S']ale kogo sugerujesz? elizy nie ma , mam do niej telefon ale nie będę po nocach zawracać...[/quote] Ktoś może przejąć ten wątek? Niech się zgłosi i napisze do moda prośbę o przepisanie mu wątku.
  12. Delph, to możesz im powiedzieć, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt może im grozić oskarżenie, że zaniedbują zwierzę :angryy:
  13. To mi zaraz ręce opadną. Ehh.... to tak jak pisze leni niech go sama sporządzi, musimy się jakoś zabezpieczyć., a właściwie Franię. Przede wszystkim musi być tam zapis o wizycie poadopcyjnej, jak tego nie będzie to może być tak, że ludzie nie wpuszczą Jaszy do domu następnym razem i wtedy co? Nie dowiemy się co z Franią. Edit: Wiewiórka mi odpisała, że napewno sporządzi regulamin, odetchnęłam.
  14. A raczej dobry wieczór :cool3:
  15. [quote name='Iza.krak']Do wyprowadzania to się jeszcze ktoś znajdzie, ale mam lepszy pomysł - szukam osoby, ktora chce spędzić tydzień w Krakowie rekreacyjnie - mam mieszkanie prawie w centrum, z widokiem na Wawel - a przy okazji zajmie się psem. Tylko, że nie będzie łatwo - dopiero co rzucił się na mnie z okropnym warczeniem i gryzł po łydce (ale nie ma śladu). Przychodzi do mnie, kładzie głowę na kolanach, a potem chce gryzć. Staram się go głaskać bardzo powoli i delikatnie, i to nie po łapkach, żeby nie urazić, i czasem to bardzo lubi. Zastanawiam się, czy taki mały piesek mogłby mnie pogryzć do krwi. Właśnie uświadomiłam sobie, że ten piesek boi się zamknięcia w mieszkaniu. Na spacerze to zupełnie inny pies - zdumiewająco posłuszny, nawet bez smyczy, reaguje bardzo dobrze na imię, macha ogonem, przytula się do mnie, jest bardzo wesoły i przyjazny. W mieszkaniu gaśnie po dziesięciu minutach, leży apatyczny, kiedy go wołam, nie drgnie mu nawet ucho, czasami widzę, że boi się mojego spojrzenia i mojego głosu. Cierpi, zamknięty w jakimś swoim świecie. Kiedy widzę, że z nim zle, idziemy na krotki spacer, ale ciężko mu wchodzić nawet po tych kilku schodach do windy, a potem zaraz kuleję. A na ręce go nie wezmę, bo nie pozwoli. Waży na moje oko z 10 kilo. Marzy mi się ogrodek dla niego, i towarzystwo innego niewielkiego pieska (chyba lubi), szybko by wyzdrowiał. Gdyby go ktos wziął, zapłaciłabym tej osobie pieniądze, ktore i tak mam na niego wydać.[/quote] Boi się zamknięcia, gdyż przez 3 miesiące ktoś skazał go na udrękę w zamkniętym mieszkaniu, teraz to zapamiętał i będzie mu ciężko znowu zaufać, że nie grozi mu krzywda w zamkniętym mieszkaniu :shake:
  16. [quote name='Bjuta']Wyślijcie mi na maila dane TOZ-u - adres, nr konta. Zrobię to allegro cegiełkowe - Laro, sprawdzisz, dobrze? Czy wszystko jest OK, bo to będzie moje piersze cegiełkowe. Proponuję nie używać imienia Kurojad. Dobra? Może być tylko Kuruś? ;) Cegiełkowe musi być oczywiście wyróżnione 12 zł i najlepiej podświetlone 6 zł. Afunduję pierwszy raz, ale gdyby trzeba było wznawiać, to uszczkniemy coś z "wpływów" dobrze? Rozumiem, że prowizja może iść z cegiełek? No bo 4 procent to jednak sporo tego wyjdzie... :oops: Czy już wszystkie najlepsze zdjęcia Kurusia są na tym wątku? I wszystkie potrzebne informacje? Nie dam rady szukać, wybaczie (to cholerne łącze przez komórkę...) Kiedy będzie robiona ta operacja? Jaki mamy czas żeby zebrać pieniądze?[/quote] Bjuta, jasne, że sprawdzę ;) tylko radzę żeby jednak ktoś pokrył tą prowizję i się już teraz zobowiązał, bo potem z wpływów to może być ciężko zabrać - wpływy będą mieć charakter darowizn na konto TOZowskie, a oni z każdej wpłaty i wypłaty muszą się rozliczać. Możesz wystawić, a myślę, że w ciągu 2 tygodni znajdzie się ktoś kto pokryje prowizję. Dziewczyny, udzielcie Bjucie odpowiedzi, to ważne, trzeba być wiarygodnym. Dobrze jest takie allegro aktualizować co jakiś czax - pisać jak się psinka czuje, co i jak - wzbudza zaufanie.
  17. [quote name='A&S']Lara, eliza nie jest caly czas na dogo ja jestem i staram sie pomoc jak moge.[/quote] A&S rozumiem, ale czy nie ma ktoś do niej kontaktu żeby zmieniła tytuł wątku? zaraz go zamkną. A jak nie to napiszcie do moda żeby zmienił autora pierwszego postu, który zmieni ten tytuł.
  18. [B]Dziewczyny, niech weźmie chociaż Regulamin Adopcyjny i niech podpiszą go Państwo. Jego podpisuje tylko strona adoptująca, więc Wiewiórka i tak go nie podpisze.[/B]
  19. [quote name='Marlena:)']Usuną i tyle będzie. Ja widząc ten temat myślałam, że ją uśpili !:razz: A tutaj pomoc dalej potrzebna... Gdzie są te Dyminy i co to za schron? Mają jakąłś stronę? Coś więcej na ich temat? Edit: Czy to schron w Kielcach?[/quote] Ja też myślałam, że ją uśpili. Trochę mnie to denerwuje, tak jakby postawiono już krzyżyk na tej suni, najpierw robi się zamieszanie, a teraz jak ktoś chce pomóc to ciotek nie ma. Hallooo, gdzie jesteście?
  20. maciaszek, to Jasza ma podpisywać umowę? czyli jutro Wiewiórka nie podpisze? kurcze, trochę szkoda. Ale dobra, mam nadzieję, że do tego czasu z psem się nic nie stanie, a potem jak Jasza przyjedzie z kuponem to wtedy weźmie umowę. Edit: Niech Wiewiórka przynajmniej jutro podpisze Regulamin Adopcyjny z tym Państwem ---> [url]http://www.dogomania.pl/forum/3764186-post86.html[/url]
  21. Podtrzymuję powyższe pytanie :cool1:
  22. Nowe allegro cegiełkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=708627045]Wypalono mu oczy... pobito...okaleczono...psy !!! (708627045) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. [quote name='ocelot']Jeśli przestanie być zagrożeniem dla innych psiaków,poszukamy mu tańszego miejsca. Mieliśmy wybór, albo uśpienie, albo ta kosztowna klinika. jaką decyzję mieliśmy podjąć? Wydaje mi się, że podjęliśmy jedyną możliwą w przypadku Skrytka. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Oczywiście, cały czas martwimy się o pieniądze, ale... mamy życie Skrytka na nie przeliczać?[/quote] Ale ja nie podważam Waszej decyzji, ona była słuszna, raczej chodzi mi o tych, którzy każą sobie aż tyle płacić.
  24. [quote name='ania14p']A ja wiem, że Cykluś już zrobił postępy i jest coraz lepiej. Widziałam się z Klaudią i bardzo była dumna z postępów swojego pieszczoszka :lol:![/quote] Oooo :) cudownie! prosimy o jakąś relację Klaudio :cool1:
  25. To zmieńcie tytuł, bo zaraz zamkną i będzie po sprawie.
×
×
  • Create New...