Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Czyli byłoby już z 55zł :multi: a to już ponad 1/3 :) Ola la, świetnie jak byłby płatny dt! nie drogi, 150zł.
  2. coronaaj, dzięki za odwiedzinki Vertera :loveu: to tylko potwierdza jaki to wspaniały pies :) dziś zamieszczam jego ogłoszenie na Telegazecie :)
  3. Elzuniu, pięknie wyszłaś :loveu:
  4. [quote name='agata51']I co? Jest jakiś pomysł na tego szuwara?[/quote] Czekam na grazyne9155, ale ona chyba bardzo zajęta :shake: ona jedyna chodzi do schronu. Zawsze możemy zbierać kasę na hotel, wpisać małego na listę w jakimś hotelu, co Wy na to?
  5. Brak słów :angryy: tacy ludzie nie powinni już nigdy psa dostać!
  6. Więc nie oddajemy jej do kojca :) [B] maciaszku,[/B] dzięki za ten przelew :lol:
  7. Marcel, nie leń się tylko zmykaj do domu :mad:
  8. JOMA, mam pytanko, znajdzie się miejsce dla Frani ze schronu, jest na dt u Wiewiórki???
  9. [quote name='Jasza']Piękna jest rzeczywiście! A jak z Akcją w Silesii? Wiewiórka powiedziała przed wyjazdem, że pojedzie z Franką...[/quote] Ciotki właśnie, napiszcie do JOMY!!! nie może przepaść taka okazja. Słuchajcie, ja dziś umieszczę ogłoszenie Frani na telegazecie, z kasy, którą przelała mi maciaszek na telefony na psiaki.
  10. Agatko51, a gdzie te burze? może na Śląsk dzisiaj dotrą, bo wczoraj cały dzień skwar.
  11. Tito, superowo!!! :lol: tak trzymaj chłopaku :)
  12. [quote name='APSA']Sunia jest cudna :loveu: Powiedzcie mi tylko, co oznacza słowo "[B]MELŃKA[/B]" w tytule wątku? :evil_lol:[/quote] Też już miałam o tym dawno napisać :p:evil_lol:
  13. sonikowa, było już pisane, że Albert musi być jedynakiem, nie akceptuje innych psów, a takowe są u Lacrimy, dlatego ten domek chyba odpada :shake: Co do reszty co napisałaś to się w pełni zgadzam. Rozliczenie porządne też by się przydało.
  14. :loveu: czekam już na takiego drugiego Bursztynka, oj czekam :) ostatnio marzą mi się nawet dwa Bursztynki :loveu: czarny-podpalany i brązowy :) jak patrzę na jamnicze bidy w schroniskach to myślę, że kiedyś nadejdzie czas i ja poratuję jedną. Ja jestem wdzięczna scorpio Bursztynkowi, dzięki niemu to wszystko się zaczęło. To on mi wskazał drogę, na której bardzo dobrze się czuję :p chcę założyć hotel dla zwierząt "Bursztyn" :) Dziękuję Ci bardzo scorpio za te słowa :loveu:
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Przyjeżdzają dziś fajni ludzie zobaczyć psiaki, bo szukają do adopcji- będę reklamować Ariela- choc jak znam życie to powiedza ,że za duży...:cool1:[/quote] Właśnie... dziś jest moda na psy wielkości yorka, niestety :shake: a ja coraz bardziej stwierdzam, że poza moimi ukochanymi jamnikami to małe psy są bardziej szczekliwe i zadziorne, większe są rozważniejsze i spokojniejsze.
  16. Ciotki, może ogłoście ją na Telegazecie? ja będę dziś ogłaszać Vertera i Franię właśnie tam. Wiele ludzi nie ma internetu, a często zagląda na telegazetę. Ogłoszenia zwierząt są na stronie 467, a zasady ogłaszania na 461. Koszt 6,10zł, ogłoszenie na 7 dni.
  17. Ola, co się dzieje to już głowa boli... Oleńko, strasznie mi przykro, masz problem na głowie :( słuchaj, a może amikat by ją narazie wzięła do siebie??? Ola, to jest ta Pani, co mieszka z synem i mają chomika??? czy mi się już pomyliło??? mam nadzieję, że jej odpowiedziałaś należnie, żeby nie używała takich słów :angryy::angryy::angryy:
  18. Obawa wraca?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ola nie strasz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: podłamałam się :-( Słuchajcie, można zacząć kasę zbierać na dt dla Amidy/ hotel??? tylko ja się nie podejmę już zbierana kasy, bo obsługuje już 3 psy i to już czasami wymaga niezłej łamigłówki, co dla jakiego psa przelane.
  19. Molly, pięknie wyszła na zdjęciach :lol: majqa ma rację, przychylam się. Molly trzeba starać się usprawnić najlepiej jak się da.
  20. [quote name='Ulson']Wiecie co, dziewczyny? Mam pomysł, może trochę pospolity ale myślę, że może coś dać. Myślę, że powinnyśmy rozreklamować Zumka w naszych miastach. W koncu ludzie często czytają tablicy ogłoszeń, wiec przy okazji na naszego pieska też zerkną. Trezbaby porobić ogłoszenia, z numerem, krótkim opisem i najlepiej kolorowym zdjęciem. Myślę, że będziemy mieć przynajmniej 80% powodzenia. Co wy na to?[/quote] Każdy pomysł na wagę złota :lol:
  21. [quote name='amikat'][B]Przychodzą maile z pytaniami o Stefana..... Pytają jak o pluszową zabawkę. [/B] Tylko jeden jest dla mnie interesujący bo ta osoba pisze o tym co dla Stefka dobre, nie o sobie o tym co IM sie podoba. Odpiszałam i czekam na dalsze wieści. MOŻE !MOŻE ![/quote] :angryy::angryy::angryy:
  22. Już jestem, zaraz zabieram się za ogłoszenia. [U][B] Edit: Ogłoszenia ma na:[/B][/U] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.vetmozga.com[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.anonseogloszenia.pl[/url] [url]www.najpewniej.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.vendito.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.twoje-ogloszenia.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.adpedia.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.com[/url]
×
×
  • Create New...