-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli byłoby już z 55zł :multi: a to już ponad 1/3 :) Ola la, świetnie jak byłby płatny dt! nie drogi, 150zł. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
coronaaj, dzięki za odwiedzinki Vertera :loveu: to tylko potwierdza jaki to wspaniały pies :) dziś zamieszczam jego ogłoszenie na Telegazecie :) -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Elzuniu, pięknie wyszłaś :loveu: -
Podnoszę Kiki!!!
-
[quote name='agata51']I co? Jest jakiś pomysł na tego szuwara?[/quote] Czekam na grazyne9155, ale ona chyba bardzo zajęta :shake: ona jedyna chodzi do schronu. Zawsze możemy zbierać kasę na hotel, wpisać małego na listę w jakimś hotelu, co Wy na to?
-
Brak słów :angryy: tacy ludzie nie powinni już nigdy psa dostać!
-
Więc nie oddajemy jej do kojca :) [B] maciaszku,[/B] dzięki za ten przelew :lol:
-
JOMA, mam pytanko, znajdzie się miejsce dla Frani ze schronu, jest na dt u Wiewiórki???
-
[quote name='Jasza']Piękna jest rzeczywiście! A jak z Akcją w Silesii? Wiewiórka powiedziała przed wyjazdem, że pojedzie z Franką...[/quote] Ciotki właśnie, napiszcie do JOMY!!! nie może przepaść taka okazja. Słuchajcie, ja dziś umieszczę ogłoszenie Frani na telegazecie, z kasy, którą przelała mi maciaszek na telefony na psiaki.
-
Agatko51, a gdzie te burze? może na Śląsk dzisiaj dotrą, bo wczoraj cały dzień skwar.
-
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
__Lara replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sonikowa, było już pisane, że Albert musi być jedynakiem, nie akceptuje innych psów, a takowe są u Lacrimy, dlatego ten domek chyba odpada :shake: Co do reszty co napisałaś to się w pełni zgadzam. Rozliczenie porządne też by się przydało. -
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu: czekam już na takiego drugiego Bursztynka, oj czekam :) ostatnio marzą mi się nawet dwa Bursztynki :loveu: czarny-podpalany i brązowy :) jak patrzę na jamnicze bidy w schroniskach to myślę, że kiedyś nadejdzie czas i ja poratuję jedną. Ja jestem wdzięczna scorpio Bursztynkowi, dzięki niemu to wszystko się zaczęło. To on mi wskazał drogę, na której bardzo dobrze się czuję :p chcę założyć hotel dla zwierząt "Bursztyn" :) Dziękuję Ci bardzo scorpio za te słowa :loveu: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
__Lara replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Przyjeżdzają dziś fajni ludzie zobaczyć psiaki, bo szukają do adopcji- będę reklamować Ariela- choc jak znam życie to powiedza ,że za duży...:cool1:[/quote] Właśnie... dziś jest moda na psy wielkości yorka, niestety :shake: a ja coraz bardziej stwierdzam, że poza moimi ukochanymi jamnikami to małe psy są bardziej szczekliwe i zadziorne, większe są rozważniejsze i spokojniejsze. -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Ola, co się dzieje to już głowa boli... Oleńko, strasznie mi przykro, masz problem na głowie :( słuchaj, a może amikat by ją narazie wzięła do siebie??? Ola, to jest ta Pani, co mieszka z synem i mają chomika??? czy mi się już pomyliło??? mam nadzieję, że jej odpowiedziałaś należnie, żeby nie używała takich słów :angryy::angryy::angryy: -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obawa wraca?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ola nie strasz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: podłamałam się :-( Słuchajcie, można zacząć kasę zbierać na dt dla Amidy/ hotel??? tylko ja się nie podejmę już zbierana kasy, bo obsługuje już 3 psy i to już czasami wymaga niezłej łamigłówki, co dla jakiego psa przelane. -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Molly, pięknie wyszła na zdjęciach :lol: majqa ma rację, przychylam się. Molly trzeba starać się usprawnić najlepiej jak się da. -
[quote name='Ulson']Wiecie co, dziewczyny? Mam pomysł, może trochę pospolity ale myślę, że może coś dać. Myślę, że powinnyśmy rozreklamować Zumka w naszych miastach. W koncu ludzie często czytają tablicy ogłoszeń, wiec przy okazji na naszego pieska też zerkną. Trezbaby porobić ogłoszenia, z numerem, krótkim opisem i najlepiej kolorowym zdjęciem. Myślę, że będziemy mieć przynajmniej 80% powodzenia. Co wy na to?[/quote] Każdy pomysł na wagę złota :lol:
-
[quote name='amikat'][B]Przychodzą maile z pytaniami o Stefana..... Pytają jak o pluszową zabawkę. [/B] Tylko jeden jest dla mnie interesujący bo ta osoba pisze o tym co dla Stefka dobre, nie o sobie o tym co IM sie podoba. Odpiszałam i czekam na dalsze wieści. MOŻE !MOŻE ![/quote] :angryy::angryy::angryy:
-
Brena - Rottka wyciagnięta z OL, ma dom :)!!!
__Lara replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Już jestem, zaraz zabieram się za ogłoszenia. [U][B] Edit: Ogłoszenia ma na:[/B][/U] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.vetmozga.com[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.anonseogloszenia.pl[/url] [url]www.najpewniej.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.vendito.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.twoje-ogloszenia.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.adpedia.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.com[/url] -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Podrzucam! :multi: