Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='BoUnTy']Szukałam wczoraj Marsa w schronisku w Bytomiu... nie ma jełopa... :-([/quote] Bounty, a inne schroniska? może Mars się już dawno zdążył przemieścić.
  2. NO właśnie, też tak myślę, że dwa od razu najlepiej, bo się nauczą zasad wzajemnego życia od razu, tak samo z kotem - marzy mi się też kociak :cool3:
  3. Nawet nie myśl tak Ola... do góry Amidko!!!
  4. Frania jest narazie wpisana na listę rezerwową, bo jest już full. Dobrze by było ją wysterylizować w najbliższym czasie. Edit: Frania będzie mieć ogłoszenie na telegazecie, za 6,10zł, właśnie zamieściłam :) i odnowiłam allegro za 20,60zł.
  5. Super, że Biafro wygrałaś karmę :loveu::multi: bardzo się cieszę, przy zapotrzebowaniu "Twojego" stadka ;)
  6. No nieźle :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak to dobrze, że Anetka zadziałała skutecznie, na niej można zawsze polegać. Ta kobieta jest naprawdę niezrównoważona. Dzwoni wieczorem do Oli spytać się ile kosztuje obcięcie pazurków u psa - takie duperele - a potem wysyła smsem wiadomość, że nie może jej przyjąć. Nie no, dobrze, że to się tak skończyło (mam nadzieję), bo nie wiem do czego taka osoba może być zdolna. Tak jak piszecie ciotki, jest obawa, że sunia może mieć zniszczoną psychikę. Czy ta głupia baba nie wie, że jak pies, który jest nauczony wychodzić na dwór, musi załatwić się w domu to przeżywa ogromną traumę??? :angryy::angryy::angryy::angryy: ale skąd jej to wiedzieć, lepiej dzwonić i pytać się o obcięcie pazurków :angryy: chodzi do pracy, a to nie można sobie tak czasu zorganizować żeby pies był częsciej wyprowadzany? a jak wiedziała, że nie podoła to po co wzięła psa i go męczyła :angryy::angryy::angryy::angryy: po prostu dobijają mnie tacy ludzie, szlag trafia i tyle :angryy::angryy::angryy: [B]Olu, wpisz ją na czarne kwiatki!!!! [/B]niech ta kobieta nigdy więcej nie dostanie psa!!!! ja bym jej jeszcze powiedziała, że mogłaby mieć sprawę w sądzie za znęcanie się nad zwierzęciemi - nie wyprowadzanie psa! :angryy::mad:
  7. [quote name='kamilawa']Czy Fredek ma ogłoszenia? :razz:[/quote] Pewnie nie, przydałyby się.
  8. [quote name='Dogo07']A jaki on ma charakter, dobrze byłoby do ogłoszeń coś więcej napisać :).[/quote] No właśnie :roll: wciąż mało o nim wiemy.
  9. [quote name='olga7']No tak : nie ma Moniki ,Pipi czasem zagląda/a ona ma dużo swoich psów i spraw/ a do tego wakacje- a tu trzeba fundusze na dt Sziwy uzupelniać .Li1 już to zauwazyla ,ja tez dzis to na wątku wyczytalam ,ze do 10.08 br. jest oplacone .Dobrze ,że Li wplaci na zapas -ja tylko w normie-niestety...Nie mozemy dopuścić ,żeby zabraklo pieniędzy na pobyt Sziwy .Kto pilnuje tego na tym wątku ? Lara ? Chyba nie bylo osoby wyznaczonej do kontaktu z Jamorem? A wplaty kazdy sam wysylal na konto Jamora .[/quote] No właśnie, przydałby się ktoś nadzorujący te wpłaty, a tu Pipi nie ma, Moniki też...
  10. [quote name='Leyla']widziałam dziś Pirata, ale zrobiłam tylko jedną fotkę. Jak przyjechaliśmy z psami ,zrobiło się głośno i schował się do budy:placz: Jamor mówił ,że ma apetyt jak wilk;) Zdrowieje nam chłopak, jak jechał ze mną ,to parówki nie chciał:cool3:[/quote] Jejku, jaki on musiał być przerażony, parówki wziąć nie chciał :crazyeye: pewnie sobie myślał, gdzie mnie znowu wywożą... w niepewne, nieznane. Tak by się chciało tego psiaczka przytulić, niebo mu ofiarować żeby wreszcie się nie bał, był szczęśliwy. Będę śledzić jego losy z zapartym tchem.
  11. Jejku, ja nawet tego nie skojarzyłam, rzeczywiście :loveu: a jeszcze lepiej, bo w tą datę moi rodzice mieli wziąć też ślub, ale ze względu na śmierć mojego pradziadka musieli przesunąć na 24 listopad :p scorpio, kochana cioteczko, Ty też bądź szczęśliwa, razem z Oguniem :loveu: No właśnie coronaaj, ja się trochę boję zazdrości :cool1: myślę w ogóle, że najlepiej to by było mieć parkę, oczywiście chłopiec wykastrowany, a dziewczynka po sterylce :) tak się może lepiej dogadają :)
  12. [quote name='sara_rokitnica']tak propos- doszedł przelew? :oops:[/quote] Tak, doszedł :) przepraszam, że nie dałam znać ;) Jakby nie doszedł to bym się upominała o kasę :evil_lol: tym bardziej, że przyszedł rachunek z allegro za lipiec do zapłacenia :cool1:
  13. [quote name='li1']Shiva ma jeszcze oplacony tydzien u jamora. Trzeba troche forsy dorzucic. Ja wyslalam za 3 miesiace-150zl. Kto ma jakies rezerwy ?[/quote] Przydałoby się jakieś dokładne rozliczenie.
  14. Najlepiej jakby to była dawna właścicielka Suzi. Jest jakieś światełko w tunelu :lol::multi:
  15. Już ponad 1000 wejść na allegro i nic :shake::-(
  16. [quote name='Rubi18']no pewnie juz zapisuje nr:)[/quote] Jak wyślesz mi smsa to może pisać, że wciąż wysyła, albo, że narazie nie doszło, bo ja będę na terenie gdzie nie ma zasięgu, ale w swoim czasie przeczytam. Dzięki :lol:
  17. Czyli szukamy mu dalej domku... porobię w końcu te ogłoszenia jutro. Basiu, a czyje dane do kontaktu?
  18. MyrkurDagur, nie masz mi za co dziękować :) wszyscy pomagamy, nie ma znaczenia któremu psu, ważne, że pomożemy :)
  19. [quote name='JOMA']malawaszko - oczywiście, przesyłam na PW mojego maila _Laro - na tę chwilę Frania jest w oczekujących, do akcji jeszcze jest chwilka, jak wróci Wiewiórka to jeszcze obgadamy sprawę Dobrze :) a może do tego czasu ktoś się nią zainteresuje :roll: Czy ja też mogę prosić JOMA adres mailowy na Pw? też bym podesłała zdjęcie Vertera i tekst.
  20. [quote name='magda222']Ale co na przykład?[/quote] Obróżka, trochę psich przysmaczków i szampon.
  21. scorpio :oops: Wy wszyscy jesteście wspaniali, tak się cieszę, że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi! i ich psie pociechy :lol::loveu:
  22. [B]magda222,[/B] a możesz podać adres na który można przesłać coś dla Rumcajsa?
  23. Czyli można powiedzieć, że się sobą nawzajem opiekują, urocze to musi być :) Isadoro, a co z zazdrością? przecież jamniki to takie zazdrosne stworzenia, o wszystkie inne zwierzęta.
×
×
  • Create New...