Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No to super :shake: a pies siedzi cały czas sam skoro ich nie ma czy jak?
  2. [quote name='Mysia_']O ranyyy, ja co do spraw Allegro jestem zupełnie zielona :oops::oops::oops: Jak to wygląda z tymi prowizjami i z tym wszystkim? Rozumię, że potrzebny nam ktoś kto ma graficzne uzdolnienia i mógłby taki dyplomi stworzyć? Macie jakiś pomysł? :cool3: Ta prowizja to ile kosztuje? To chyba bezpośrednio załatwia osobą robiąca Allegro? wtedy tej osobie pieniążki bym przesłała? Dyplomy mogę wysyłać, tylko adresy mailowe będą mi potrzebne... a może by ktoś kto zrobi Allegro się tego podjął? [B]DEKLARACJE:[/B] 100 zł - Mysia_ 50 zł - lena13 50 zł - sara_rokitnica 70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką) 50 zł - Kuba od Asi 50 zł - Anijkaa 150 zł - Bjuta 50 zł - agata51 70 zł - Dona20 (jej siostra) 20 zł - Seweryn S. 50 zł - Sabina02 - __Lara - Halbina (we wrześniu) - dona20 - Madzia Sz. (wolontariuszka) - Łukasz (były pracownik schroniska) - gibon301 - funia Razem: 710 zł + reszta [B][U][COLOR=red]WPŁATY NA KURUSIA[/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B] 150 ZŁ - Bjuta 20 zł - Seweryn S. RAZEM: [B]170 zł[/B][/quote] Prowizja to 4% sprzedanych dyplomów. Taki dyplom nie jest trudno zrobić, ja go Wam mogę zrobić, tylko zaznaczcie w aukcji, że wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji!!! Ja wracam za tydzień to Wam go zrobię, aukcja będzie pewnie na 2 tygodnie, więc zdążę. Dobrze jest też podać nr konta TOZu w aukcji - wzbudza zaufanie i nie trzeba wszystkim odpisywać. Są osoby, które będą chciały dostać dyplom pocztą - musi być osoba, która zrobi ich wydruk i je wyśle - często też za jakieś pozbierane pieniądze/ przelane od kogoś żeby z TOZowskiego konta nie pobierać i nie robić zamieszania.
  3. To niedobrze, że nie dają tych wyników :shake: coś im się nie spieszy... Delph, nie da się inaczej z nimi skontaktować? masz tylko jeden nr telefonu?
  4. [quote name='maciaszek']Mam dobrą wiadomość - Maks został adoptowany :). Byłam dziś w schronisku i tego właśnie się między innymi dowiedziałam![/quote] Mam nadzieję, że fajny domek dla Maksia!
  5. Wiewiórko, daj tu znać czym prędzej! Cioteczki, a ja poproszę o jakiegoś smsika z wieściami o Franeczce, bo jutro wyjeżdżam, bardzo proszęęęę ;)
  6. [quote name='maciaszek']Zaglądam po miesiącu do Lucky'ego z informacją, że został wykastrowany :).[/quote] O, bardzo fajnie :) o Luckiego nikt nie pyta :shake:
  7. Ale pięknie wygląda :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='marlenka'][quote name='__Lara']Biedny kociaczek, a marlenka ma znów na głowie kolejną bidę, kiedy to się skończy :roll: A mówiłam męzowi żeby to on wyrzucał smieci , teraz ma za to karę . A Kazik ( tak sie wabi kicia ) to kot na psy :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no niezłe :evil_lol::diabloti:
  9. :loveu::loveu::loveu: superowy jest ten psiak :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='amikat']MIałam 4 telefony w sprawie adopcji - jeden wyłowiłam taki który dobrze rokuje. Mieszkanie w w bloku, 5 klasa dziecko. Rzeczowi fajni ludzie. Jadą na wakacje do Zakopca chcą Stefana zobaczyc. Są z elblaga jak dobrze zrozumiałam. Mnie niektóre tel drażnią...... jakby niebył taki sliczny to by nie dzownili. kochaja oczami - nie sercem[/quote] A ja średnio co drugi telefon mam debilny :angryy: dzisiaj jeden w sprawie yorka facet sobie dzwonił, że ja mam niby gdzieś ogłoszenie, oddam w dobre ręce yorka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i czy sprzedaję inne yorki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A drugi sms - przywieźć pod dom, nie ma kasy na transport, ale przywieźć psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='A&S']to co myślicie o plakatach adopcyjnych????[/quote] Napewno to dobry pomysł, każda forma ogłoszenia się przyda. [quote name='Vectra']wszystko co myślę zostało już napisane .. zastanawia mnie jedno , to o tym leczniczym działaniu smalcu .... jak można kupić rzekome lekarstwo z takiego brudu/chlewu ? jak to ma leczyć - tak wiem nie leczy ... ale niektórzy wierzą , że tak .... sama myśl o tym smalcu z psa , mnie wzdryga .. a jak zobaczyłam te butelki i słoiczki uwierzcie , ja w kontenerze na odpady mam czyściej niż oni w tej lodówce[/quote] Dokładnie, też zwróciłam na to uwagę jak zobaczyłam te butelki to z chlewem się kojarzy, taki brud...
  12. [quote name='wikuwiku']Lara Ty mnie już nie lubisz, ale ja to w dobrej wierze: weteranom przypomnieć, a nowym uświadomić.:oops::evil_lol:[/quote] A kto powiedział, że ja Cię nie lubię? Po takim wpisie muszę chyba przestać Cię lubić :evil_lol: edit: Ja bardzo lubię ludzi nieprzeciętnych, wybijających się :)
  13. Narazie wydaje się wszystko super i na plus :loveu::multi: może już jutro Suzi opuści schron :loveu: a jak ktoś jest cały czas w domu to super, nie będzie niszczyć :loveu:
  14. [quote name='ocelot']Lara tu nawet nie o hotel chodziło. O miejsce i leczenie przede wszystkim. leczenie. Asik zdrowiej.[/quote] Wiem wiem, ale są jakieś granice, czy to leczenie jest aż tak kosztowne?
  15. fizia, koniecznie zrób wizytę nie wieź psa w nieznane :shake:
  16. Ciotki, ustalcie jeszcze sprawę dyplomów i prowizji. Kto zapłaci za wystawienie, za prowizję z allegro od sprzedanych dyplomów, kto zrobi dyplomy, wyśle je elektronicznie, ewentualnie wydrukuje i prześle pocztą - niektórzy chcą mimo wszyscy dostać pocztą.
  17. [quote name='wikuwiku']Wolontariusze poniżej 18 roku życia mogą: - opiekować się zwierzętami podczas akcji adopcyjnych organizowanych przez fundację - rozdawać ulotki - kwestować w ramach przewidzianych prawem - szukać domów tymczasowych i stałych dla zwierząt - wykonywać różne prace aktualnie potrzebne Fundacji Pełnoletni wolontariusze mogą robić to co powyżej oraz - brać udział w interwencjach, - znajdować sponsorów, - urządzać zbiórki publiczne w swoich kręgach znajomych, - dawać domy tymczasowe podopiecznym fundacji. Ponadto nieletni mogą kwestować przy nas albo koło ogródeczka, też tak ostatnio było , ze względu bezpieczeństwa i dla formalności[/quote] wikuwiku wyłuszczył wszystko dosadnie :p
  18. [quote name='kaja555']zapisuje się na wątek Rumcajsa[/quote] Witamy :lol:
  19. [quote name='coronaaj']Lara, zrob wpis do watku Cyklusia, zgubilam watek ,a wyszukiwarka nawala.[/quote] Coronaaj, a z czym wpis? siostra dla Cyklusia? :cool3:
  20. Biedny kociaczek, a marlenka ma znów na głowie kolejną bidę, kiedy to się skończy :roll: Zuzinko, to musisz się spodobać Pani, zakochajcie się w sobie i fru do domu :lol:
  21. Franeczko, mam nadzieję, że to Twój domek na zawsze :loveu::loveu::loveu: tak się cieszę dziewczyny, przecież to była kiedyś taka skołtuniona bida w schronisku, nikt jej by nie wypatrzył, a tu proszę :loveu::multi:
  22. Jasza, to odpisz żeby zadzwonili :mad: co, pieniążków nie mają? jak im zależy to niech zadzwonią.
  23. [quote name='Asior']zauważyłyscie.. zupełnie inne spojrzenie... takie żywe.... będzie coś z tego.... załozę się :)[/quote] Dokładnie, już nieco inny wyraz oczu :multi::loveu: Piraciku, zdrowiej! :loveu:
  24. Cudownie, w ciągu jednego wieczora uzbierała się 1/4 :lol: jestem dobrej myśli ;)
  25. Ehhh, po tym co się ostatnio wydarzyło z Obawą to ja już niczego nie jestem pewna, może to znowu jacyś nieodpowiedzialni ludzie.
×
×
  • Create New...