-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Madziek']Lara niestety nie miałyśmy wyboru. Kiedy Skrytek będzie już do końca zdiagnozowany i będzie wiadomo czy może przebywać z innymi zwierzętami poszukamy mu czegoś innego[/quote] Rozumiem ciotki. To koniecznie, bo nie wyobrażam sobie płacić prawie 1000zł za hotel :crazyeye: przy takim małym psie, paranoja.
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
To, że kobieta mordowała psy na oczach innych ludzi to już nie wiem na co zakrawa... nawet świni się tak nie zabija... to świadczy o jej bestialstwie do kwadratu. waldi, ludzie wybierają takich oszołomów do sejmu, na sołtysów, do rad miasta, gmin, itd., bo nie potrafią myśleć. Zobaczą jednego, drugiego Pana na ekranie, co nagi tors pokaże, co zwyzywa prezydenta, i głosują potem na takich, bo im się "podoba" fizycznie, bo małpi rozum zapamiętał najwięcej ujęć tv z tym panem. Świadomość na kogo głosujemy jest zatrważająca. Ja bym przed każdymi wyborami zrobiła test dla każdego z wiedzy o życiu politycznym i o konstytucji + najważniejsze ustawy, jak ktoś tego nie przejdzie to nie ma prawa głosować. Nie chcę żeby głosowały puste głowy. -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']A może odpowiadał taki proceder?Dobry człowiek,mający jakieś wiadomości,wykształcony,obyty nie zajmie się takim czymś.To jest złe,wstrętne,sadystyczne,okrutne-każdy to zobaczy-chyba,że nie chce. E[/quote] Odpowiadał, bo nie włączyła choć raz swoich szarych komórek. Jeszcze do tego w procederze utwierdzali ją sąsiedzi, którzy kupowali "towar". Więc po co miała myśleć, że coś robi źle? U takich ludzi poziom ogólnie pojętej wrażliwości jest już wypaczony, strach dla dzieci, które się tam wychowują. -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']A moze przez te pol roku zbierali dowody, przygotowywali teren, nie wierze ze spaly spokojnie wiedzac co sie tam dzieje. Wiemy wszyscy jak wyglada sprawa schronisk i tez nie mozna temu zardzic. Mamy watek o targowsku w Nowym targu i tez do konca ten proceder sie nie skonczyl, a nielegalny handel odbywa sie nadal. Troche wiecej wyobrazni i mniej emocji, bo wszyscy walczymy o jedno. To zlo rozwijalo sie latami, i niemozliwoscia jest naprawienie go w krotkim czasie, a jest nas ciagle za malo zeby tej walce nadac jeszcze wieksze tempo.[/quote] Też tak myślę. Nie wyobrażam sobie inaczej, ludzie, którzy kochają zwierzęta, nie mogliby żyć normalnie wiedząc o tym i nic nie robiąc. Nie wierzę. Zabierzcie tą collie, ona jest taka przerażona na zdjęciu :placz: Mnie uderza za to bezsens ludzkiego myślenia, a właściwie jego brak.... mówili w tv, że był to proceder rodzinny, po rodzicach, i kobiecie, żyjącej w świecie, w którym jest kolorowa tv, internet, komórki, nie przyszło do głowy, że może rodzice robili źle? nigdy się nad tym nie zastanowiła? wierzyła ślepo rodzicom? to jest nie do pomyślenia :shake: jak dla mnie to nie problem średniowiecza lub nie, to brak całkowitego myślenia, rozumu i wrażliwości. -
[quote name='lunarmermaid']Nie bardzo ma mi kto pomagać.... I nie myślcie,że mi nie zależy na Kudłatym.gdyby nie miał obiecanego domku,to myślałam nawet o zostawieniu go u mnie za zawsze.Miałby u mnie dom do końca swoich dni...[/quote] Biedak, przepadł jak kamień w wodzie...
-
No to rzeczywiście kamień z serca, że nie siedzi biedak w schronie tylko w ciepłym domu z kochającymi go ludźmi!
-
No to czekamy na fryzjera i nowe wcielenie Rumcajsa, a ja czekam na adres do wysyłki :p:razz: [quote name='JOMA'][B]magda222[/B] - dobrze, że podasz swój adres bo szkoda aby te rzeczy przepadły a ja do Grażyny jeżdżę "na pamięć" :oops:[/quote] :evil_lol:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']kolaczka bardzo przestraszona, jest tam jeszcze....[/quote] :( biedactwo :( ... ciekawe kto ją weźmie. -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
__Lara replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']Noreczku gdzie ten Twój domek...hop hop[/quote] Hop :multi::multi::multi: -
[quote name='Dogo07']Słuchajcie co robimy, zbieramy na hotelik czy tylko ogłaszamy psiaczka ?[/quote] Dogo, ja myślę, że ogłoszenia mało pomogą, trzeba zbierać na hotel. Zmienię zaraz tytuł wątku.
-
[quote name='Mysia_']nie lubię tak się rozdrabniać, ale może zbierajmy tą kasę też na konto podane w pierwszym poście? i jeśli TOZ użyczy nam swojego konta to tylko te wpłaty z Allegro bym tam szły? nie chciałabym im robić za dużo dodatkowej roboty :oops: jak myślicie? :roll:[/quote] Dokładnie, Tozowskie konto niech służy tylko dla allegro cegiełkowego.
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Taka ładna ta colli, a zastraszona się wydaje :( gdzie teraz przebywa? kuba123, dokładnie, Ci ludzie są odczłowieczeni i wynaturzeni :angryy::angryy::angryy: -
[quote name='JOMA'][B]_Laro[/B] - jeśli te rzeczy są u ciebie to mogę je podrzucić np Grażynce, w sumie tylko ona jeździ do schronu. Grażynka jest jednoosobowym wolontariatem tyskim, więc nie dziwmy się, że nie ma czasu. Przepraszam wszystkich, którzy też pomagają a których nie znam :oops:[/quote] Jomo, właśnie te rzeczy nie są u mnie ;) a masz może adres grazyny9155?
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Mam dwa białasy. Jeden z nich to golden. Baaardzo tłusty. Grzbiet ugięty jak u tej beniulki. Kupa kołtunów. Jest w banerku u[B] Asior[/B]. Sunia to podhalanka, ma zaniki mięśni, z trudnością utrzymuje się na nogach. Oboje wylizali nam twarze, nie pokłócili się ani z sukami, ani z psami. ps. nie mogę się nadziwić ile zbędnych postów jest na tym wątku. :shake:[/quote] :placz::placz::placz: co oni robili z tymi psami :placz::placz::placz: -
[quote name='epe']A kto wyłapuje psy do Sosnowca? Można u takich sprawdzić? Ze Sosnowca,to akurat dużo ciotek jest- BajkaB,Doda,chyba Amikat;)[/quote] Amikat jest z Katowic.
-
Dokładnie :cool3: zrobimy wspólny "nalot" i odwiedzinki psiaczkowi :lol:
-
[quote name='Asia_Klero']w sumie na hotelik tez zbiera sie na prywatne konto ale jesli by sie dało na TOZ to w sumie byloby dobrze.Jakby cos doszlo na podane konto to przelejemy to na TOZ.Tylko,ze trzeba dokladnie wiedziec ile tych pieniedzy jest zeby sie zamieszanie nie zrobilo;)[/quote] Ale zbieranie na hotelik to tylko udostępnianie konta. Pieniądze na koncie nie są nasze, tylko nimi dysponujemy. A na allegro cegiełkowym sprzedajemy dyplomy, a dla us to znaczy = dochód, z ktorego trzeba się rozliczać. Z dochodu nie musi się rozliczać Fundacja, która przyjmuje wpłaty jako darowizny.
-
[quote name='Mysia_']czyli rozumię, że musiało by być podane konto TOZ o/Zabrze, które jest administratorem zabrzanskiego schroniska? ;) wtedy tylko trzeba by było pisać juz na 100% w tytule przelewu, że na operację Kurusia i od kogo, bo juz nie chciałabym za wielkiego zamętu robić naszej sekretarce, która sie tym zajmuje :eviltong: Postaram się jutro zorientować co i jak, czy nie mialbby nikt nic przeciwko....[/quote] Dokładnie, myślę, że tak :)
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa i flatki']Gdyby któryś z tych psiaków trafił do Warszawy obiecuję pomóc przy konsultacjach u dobrych wetów, mam duuuuże zniżki :lol: To niewiele, ale zawsze coś :cool3:[/quote] To dużo! będę pamiętać :cool3: do kogo uderzać w Warszawie :cool3: -
[quote name='Asior']LARA strasznie Ci dziękuje za przybycie, bio jak widzisz krakusy raczej nie wyrywają sie z pomocą :roll:[/quote] ;) ciotki, a nie lepiej psa najpierw wyprowadzić jakoś na prostą? kto weźmie psa, który gryzie i się rzuca? jakiś dt/ hotel?
-
Rozumiem :p:evil_lol: