-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Możesz się równie dobrze zrzec kasiorki :diabloti: ale wiem jak u Oleńki krucho czasami z kasą, tak jak i u mnie, więc lepiej nie ryzykować - kobitki tak już chyba mają :evil_lol: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Ta pani najwidoczniej niecierpliwa jakaś :razz: Dzialała pod wpływem impulsu i chciala psa JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST. To chyba nie najlepszy domek dla psa po przejściach :shake: Pecha masz Verterku z tymi chwilowo zainteresowanymi :hmmmm:[/quote] Też tak myślę Lidan. Kurcze, muszę spojrzeć czy Verter ma poza allegro jakieś aktualne ogłoszenia, bo cisza na horyzoncie z chętnymi. -
[quote name='BoUnTy']Hihihi ;] Będe chyba na akcji 23 o ile wstane po całonocnej imprezie ;][/quote] To się rozminiemy, bo ja będę w sobotę :/ maciaszku, ja też nie należę do rannych ptaszków, ostatnio wstaje między 10-11 :evil_lol:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:) Kajtku, pora iść spać :p -
Majqa, ja myślę, że nikt mu już nie da lepszego domu niż Ty :) razem wiele przeszliście, w tym Twój TZ :evil_lol: a po takim czymś kocha się jeszcze bardziej takiego urwisa :)
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Dzieci wiedzą, schron poinformowany, weci także, ogloszenia też rozwieszone... Taksówek raczej w okolicy za wiele nie ma, a straż miejska przekieruje psa do schroniska... Tylko co jak się znajdzie? Co dalej? Mam znaleźc go, by oddac do schroniska? Uhmmm...[/quote] I to jest to :-( -
[quote name='Bjuta']Teraz wejść ma 590, ale to ciągle mało jak na koniec wyróżnionego :shake:[/quote] :-( ludzie nie chcą sunieczki :mad:
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Ten filmik, który nagrałam wczoraj to jest nic! Wiecie co dziś się działo, gdy Promyk wyszedł na trawkę? Nie dość,że ustał na obydwu łapkach całe 10 sekund (policzcie sobie w myślach ile to jest - całkiem sporo!) to po prostu zaczął CHODZIĆ!!!!!:multi: Już nie tylko stoi na łapkach ale i chodzi!!!!!:multi: Wiadomo, dupka mu czasem opadnie ale dziś był jego dobry dzień - musiał być w super formie bo ledwo co się go postawiło na trawkę a on śmignął! Przeszedł sam na wszystkich czterech łapach i z dupką wysoko w górze około 1,5 metra:multi:[/quote] W taki upał to dodatkowy sukces :loveu: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']Widać,że Oguś jest szczęśliwy :))[/quote] Dokładnie, widać to bardzo wyraźnie :lol: -
[quote name='wiq']Frania, hopnę Ci wątek ;)[/quote] ;) Franeczko, do góry :)
-
Trzeba koniecznie zdobyć tą klatkę na dłuższy okres. Dobrze, że mamy dwa tygodnie :)
-
[quote name='Ra_dunia']To niesamowite jak psiak może się totalnie zmienić zaraz po wyjściu ze schroniska... :crazyeye: Nie dawajcie Kornelci do kojca... ona zasługuje na prawdziwy dom.[/quote] Tak myślisz Ra_dunia? :) to może w ostateczności, ja też bym wolała oddać ją do domu.
-
Brena - Rottka wyciagnięta z OL, ma dom :)!!!
__Lara replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, nie zauważyłam zdjęć. Ogłoszonka będą wieczorkiem, bo zaraz wychodzę z domu. No niestety... ja wiem na swoim przykładzie, nie mogę mieć psa i koniec. Dlatego nawet nie podejmuję się takiego zadania jak przyprowadzenie psa do domu, bo wiem czym by to się skończyło. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Tylko, że 0 odezwu z ogloszeń zarówno Marsa jak i Hery... Ja często chodze po okolicach, wiec się za nim rozglądam, no ale klops... To jest klapa totalna... Ja tez mam nadzieje, ze jest bezpieczny i się znajdzie, a własnie miałam go chipować tylko moja wet jest na urlopie :/[/quote] Ehhh... Mars, ukaż się nam! -
Właśnie, męczy się napewno biedak, takie dredy :-(
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
agato51, ok :) dzięki Ci bardzo! Tak sobie pomyślałam, że gdyby tej Pani zależało na Verterze to by zadzwoniła - był podany telefon - a tak wolała znaleźć sobie innego psa. -
[quote name='Ivanka']no własnie faceci są beznadziejni, ale w sumie dobrze że sobie poszedł w siną dal. Tylko niestety przez ten cholerny kryzys bardzo spadły mi zarobki a kredyt hipoteczny trzeba spłacac:placz::placz:. Juz jakis czas temu szukałam klatki, chciałam pożyczyć ale nikt nie miał. A koszt nowej to ok. 400 pln. Byłam w manufakturze oglądać. Musze cos wymysliic bo jutro jest poniedziałek i znowu zniszczenia :placz::placz::placz:[/quote] [B]To kto ma do pożyczenia klatkę??? [/B]
-
Widocznie jest tak jak piszecie. Bounty, to trzeba było pisać, że jesteś za datą późniejszą akcji, a tak to jedynie ja byłam za 29-30 września :eviltong:
-
[quote name='fona']robie dla Frani bazarek, wystawie tez juz dawno obiecana lamepczke do czytania[/quote] Super :p chociaż może bardziej ten bazarek przydałby się Kornelci z mojego podpisu? Frania jest na bezpłatnym dt.
-
Jaszo, nie ma problemu :razz: