Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Możesz się równie dobrze zrzec kasiorki :diabloti: ale wiem jak u Oleńki krucho czasami z kasą, tak jak i u mnie, więc lepiej nie ryzykować - kobitki tak już chyba mają :evil_lol:
  2. [quote name='Lu_Gosiak']Psiaku jeszcze bedzie z Ciebie pies obronny:evil_lol::evil_lol: nie mogłeś trafic lepiej;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: właśnie, jamor go odmieni :diabloti:
  3. [quote name='Lidan']Ta pani najwidoczniej niecierpliwa jakaś :razz: Dzialała pod wpływem impulsu i chciala psa JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST. To chyba nie najlepszy domek dla psa po przejściach :shake: Pecha masz Verterku z tymi chwilowo zainteresowanymi :hmmmm:[/quote] Też tak myślę Lidan. Kurcze, muszę spojrzeć czy Verter ma poza allegro jakieś aktualne ogłoszenia, bo cisza na horyzoncie z chętnymi.
  4. [quote name='BoUnTy']Hihihi ;] Będe chyba na akcji 23 o ile wstane po całonocnej imprezie ;][/quote] To się rozminiemy, bo ja będę w sobotę :/ maciaszku, ja też nie należę do rannych ptaszków, ostatnio wstaje między 10-11 :evil_lol:
  5. Majqa, ja myślę, że nikt mu już nie da lepszego domu niż Ty :) razem wiele przeszliście, w tym Twój TZ :evil_lol: a po takim czymś kocha się jeszcze bardziej takiego urwisa :)
  6. [quote name='BoUnTy']Dzieci wiedzą, schron poinformowany, weci także, ogloszenia też rozwieszone... Taksówek raczej w okolicy za wiele nie ma, a straż miejska przekieruje psa do schroniska... Tylko co jak się znajdzie? Co dalej? Mam znaleźc go, by oddac do schroniska? Uhmmm...[/quote] I to jest to :-(
  7. [quote name='Bjuta']Teraz wejść ma 590, ale to ciągle mało jak na koniec wyróżnionego :shake:[/quote] :-( ludzie nie chcą sunieczki :mad:
  8. [quote name='marqs68']i nie ma szansy na żadne fotki czy on ma tak samo mały boks jak bazyl !!!![/quote] Pewnie tak.... :(
  9. [quote name='a.piurek']czy to jest ta katowicka sunia ???? jesli tak tam bywaja Amikat Jotka maciaszek[/quote] Nie, ona nie jest w Katowicach. Jeśli byłaby w Katowicach to by tu już była świta katowicka :cool3: a ja też jeżdżę czasami do schronu :) u nas nie ma teraz benia.
  10. [quote name='martka1982']Ten filmik, który nagrałam wczoraj to jest nic! Wiecie co dziś się działo, gdy Promyk wyszedł na trawkę? Nie dość,że ustał na obydwu łapkach całe 10 sekund (policzcie sobie w myślach ile to jest - całkiem sporo!) to po prostu zaczął CHODZIĆ!!!!!:multi: Już nie tylko stoi na łapkach ale i chodzi!!!!!:multi: Wiadomo, dupka mu czasem opadnie ale dziś był jego dobry dzień - musiał być w super formie bo ledwo co się go postawiło na trawkę a on śmignął! Przeszedł sam na wszystkich czterech łapach i z dupką wysoko w górze około 1,5 metra:multi:[/quote] W taki upał to dodatkowy sukces :loveu:
  11. [quote name='wapiszon']Widać,że Oguś jest szczęśliwy :))[/quote] Dokładnie, widać to bardzo wyraźnie :lol:
  12. [quote name='wiq']Frania, hopnę Ci wątek ;)[/quote] ;) Franeczko, do góry :)
  13. Trzeba koniecznie zdobyć tą klatkę na dłuższy okres. Dobrze, że mamy dwa tygodnie :)
  14. Miszka, Ty się zuchwały robisz :cool3:
  15. [quote name='Ra_dunia']To niesamowite jak psiak może się totalnie zmienić zaraz po wyjściu ze schroniska... :crazyeye: Nie dawajcie Kornelci do kojca... ona zasługuje na prawdziwy dom.[/quote] Tak myślisz Ra_dunia? :) to może w ostateczności, ja też bym wolała oddać ją do domu.
  16. Przepraszam, nie zauważyłam zdjęć. Ogłoszonka będą wieczorkiem, bo zaraz wychodzę z domu. No niestety... ja wiem na swoim przykładzie, nie mogę mieć psa i koniec. Dlatego nawet nie podejmuję się takiego zadania jak przyprowadzenie psa do domu, bo wiem czym by to się skończyło.
  17. [quote name='BoUnTy']Tylko, że 0 odezwu z ogloszeń zarówno Marsa jak i Hery... Ja często chodze po okolicach, wiec się za nim rozglądam, no ale klops... To jest klapa totalna... Ja tez mam nadzieje, ze jest bezpieczny i się znajdzie, a własnie miałam go chipować tylko moja wet jest na urlopie :/[/quote] Ehhh... Mars, ukaż się nam!
  18. Właśnie, męczy się napewno biedak, takie dredy :-(
  19. agato51, ok :) dzięki Ci bardzo! Tak sobie pomyślałam, że gdyby tej Pani zależało na Verterze to by zadzwoniła - był podany telefon - a tak wolała znaleźć sobie innego psa.
  20. [quote name='Ivanka']no własnie faceci są beznadziejni, ale w sumie dobrze że sobie poszedł w siną dal. Tylko niestety przez ten cholerny kryzys bardzo spadły mi zarobki a kredyt hipoteczny trzeba spłacac:placz::placz:. Juz jakis czas temu szukałam klatki, chciałam pożyczyć ale nikt nie miał. A koszt nowej to ok. 400 pln. Byłam w manufakturze oglądać. Musze cos wymysliic bo jutro jest poniedziałek i znowu zniszczenia :placz::placz::placz:[/quote] [B]To kto ma do pożyczenia klatkę??? [/B]
  21. Widocznie jest tak jak piszecie. Bounty, to trzeba było pisać, że jesteś za datą późniejszą akcji, a tak to jedynie ja byłam za 29-30 września :eviltong:
  22. [quote name='fona']robie dla Frani bazarek, wystawie tez juz dawno obiecana lamepczke do czytania[/quote] Super :p chociaż może bardziej ten bazarek przydałby się Kornelci z mojego podpisu? Frania jest na bezpłatnym dt.
  23. Jaszo, nie ma problemu :razz:
×
×
  • Create New...