Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ciotki, i co z tym wetem? sytuacja jest chyba poważna, a wszyscy wybrali się na urlop :shake:
  2. No, gonia zrobiła porządeczek z finansami, i tak ma być :cool3::cool1: zaraz ja się za "swoje" zabiorę i pewnie też będzie jazda :cool1:
  3. :( bądź szczęśliwa Kruszynko za tą drugą stroną, biegaj wśród innych psich przyjaciół, razem z moim Bursztynkiem...
  4. Ojej, super wieści :loveu: bardzo się cieszę, że ktoś wreszcie wypatrzył Ogrę :loveu::multi:
  5. [quote name='piechcia15']hallo czemu nikt się tym pięknym psiątkiem nie interesuje??:([/quote] Właśnie, ciotki, gdzie jesteście? potrzebne ogłoszenia!!!
  6. Piraciku, psiaczku kochany, wreszcie Cię mogę tu odwiedzić i poczytać trochę o Tobie :multi: piesku, nie załamuj się tylko walcz! nie pozwolimy Ci wycofać się i zamknąć w sobie, o nie! Nie ma mowy, masz znowu pokochać ludzi, cieszyć się życiem!
  7. Witam Remiku, postrachu wszelkiej zwierzyny :cool3: widzę, że też wróciłeś z urlopu :cool3:
  8. Właśnie, może majqa cosik napisze na temat zdjęć? :oops:;)
  9. No proszę, po drodze wesele tu było :diabloti: gratulacje madcat1981!!! :lol: Marcel, a co Ty jeszcze robisz w hoteliku? :mad:
  10. Ludzie, ale się rozkręciło :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ciotki, super :loveu: fajne allegro cegiełkowe :cool3::lol: no proszę, a więc chyba się uda :multi::loveu:
  11. No to nieźle, czyżby Panna Zuzanna to Pani Zuzanna, 8 latka? ehh, z drugiej strony szkoda, że Ci Państwo od razu na starcie zdyskwalifikowali starszego nieco psa, o ile napewno starszego :shake:
  12. [quote name='megii1']Fafi tak się zaprzyjaźnił z Vetrerem (wiekszym psiakiem z katowickiego schroniska) że mimo posiadania swojej osobistej budy - wybrał sobie miejsce do spania w budzie Vertera i od jakiegos czasu panowie sypiaja razem::lol::lol::lol:[/quote] Super :loveu::loveu::loveu: dwaj kompanii - to może od razu razem pójdą do adopcji, w komplecie? :cool3::lol:
  13. Jestem ciotki wreszcie, ale tu się szybko sytuacja rozwija, ja nie mogę :crazyeye::multi::loveu: Zaraz zaktualizuję pierwszy post. Rumcajsie, jesteśmy z Tobą piesku!
  14. Jestem wreszcie i zaglądam do słodkiej Lajli ;) jakby co służę allegro cegiełkowym - fajne cegiełki - muszę tylko wszystko najpierw ogarnąć ;)
  15. Ale on tak niewinnie wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak aniołek :diabloti: majqa, Ty chyba piszesz o innym psie ciągle :diabloti:
  16. [quote name='Bjuta']Dzięki za uwagi już się biorę do roboty! Ale dostałam też tekst Mysi! Jest bardzo dobry!!! Trochę go podrasuję ciut ukradnę z mojego i najpóźniej rankiem wkleję tutaj "gotowca" z poprawkami Lary. ;) Warto ruszyć w sobotę z aukcją, ale chyba lepiej po południu, tak Laro? Wtedy będzie się też kończyło za dwa tygodnie po południu w sobotę, a wtedy będzie najwięcej wejść... DObrze myślę?[/quote] Dokładnie, dobrze to przekombinowałaś :cool1:
  17. [quote name='toyota']Ale on śliczny ! Jakby mordkę włożył do kubła z czarną farbą razem z uszami ;)[/quote] Dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
  18. Jak przyjadę to zrobię Kornelii ogłoszenie na telegazecie, bo nawet wiele ludzi się zgłasza. Oj Kornelcia, nieładne ;) ale się tam rozpańczyłaś u Biafry :diabloti:
  19. [quote name='Ewa i flatki']Kto może wspomóc sunieczkę ????[/quote] Podnoszę!!! :multi:
  20. [quote name='Neo.']cieszę się bardzo, że dołączyłam do Fundacji i mam nadzieję, że przynajmniej z częścią z was poznam się w Silesi :D[/quote] To patrz uważnie na nasze nicki na identyfikatorach, nick prawdę Ci powie :diabloti:
  21. Bardzo ładny tekst, ja bym nie zmieniała, mi się podoba :lol: A teraz zastrzeżenie: [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Calibri]Przedmiotem tej aukcji są cegiełki - HONOROWE DYPLOMY[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]z podziękowaniami za okazaną pomoc.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]Będziemy wysyłać je mailem PO zakończeniu aukcji – chyba,[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]że ktoś życzy sobie pocztą – wtedy prosimy o informację.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]Pieniądze prosimy kierować na konto Towarzystwa Ochrony Zwierząt,[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]koniecznie z dopiskiem DLA KURUSIA. [/FONT][/COLOR][/B][LEFT][B]Nie pisz Bjuta, że przedmiotem aukcji są cegiełki tylko, że przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania/ honorowe dyplomy. Nie pisz, że będą wysyłane mailem - przyczepią się do tego - pracownicy allegro. Może napisz tak: Przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania. Wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji. Pieniądze prosimy kierować na konto: .................................... i tu podane konto + koniecznie "Dla Kurusia"!!! (zaznacz to na czerwono). Pod spodem aukcji napisz: Wpłaty na konto TOZ mają formę darowizn, z wszystkich wpłat rozlicza się TOZ. ------------------------------------------------------------------------ A co do wysyłki to już po zakończeniu aukcji napiszesz ogólnie do wszystkich, że dziękujesz za udział, zapytasz się kto chce dyplom pocztą kto mailem przy zaznaczeniu, że wpłacone 2zł za przesyłkę mogą też zostać spożytkowane na leczenie - TYLKO NIE PISZ TEGO W AUKCJI!! I zaznacz jako formę przesyłki towaru przy wystawianiu aukcji: przesyłka elektroniczna i list polecony ekonomiczny 2zł. [/B][/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...