-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Ciotki, i co z tym wetem? sytuacja jest chyba poważna, a wszyscy wybrali się na urlop :shake: -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Elzuniu, hop do góry! -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, gonia zrobiła porządeczek z finansami, i tak ma być :cool3::cool1: zaraz ja się za "swoje" zabiorę i pewnie też będzie jazda :cool1: -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']hallo czemu nikt się tym pięknym psiątkiem nie interesuje??:([/quote] Właśnie, ciotki, gdzie jesteście? potrzebne ogłoszenia!!! -
Witam Remiku, postrachu wszelkiej zwierzyny :cool3: widzę, że też wróciłeś z urlopu :cool3:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Właśnie, może majqa cosik napisze na temat zdjęć? :oops:;) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam ;) -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
__Lara replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Gufiego!!! -
No to nieźle, czyżby Panna Zuzanna to Pani Zuzanna, 8 latka? ehh, z drugiej strony szkoda, że Ci Państwo od razu na starcie zdyskwalifikowali starszego nieco psa, o ile napewno starszego :shake:
-
[quote name='megii1']Fafi tak się zaprzyjaźnił z Vetrerem (wiekszym psiakiem z katowickiego schroniska) że mimo posiadania swojej osobistej budy - wybrał sobie miejsce do spania w budzie Vertera i od jakiegos czasu panowie sypiaja razem::lol::lol::lol:[/quote] Super :loveu::loveu::loveu: dwaj kompanii - to może od razu razem pójdą do adopcji, w komplecie? :cool3::lol:
-
Jestem ciotki wreszcie, ale tu się szybko sytuacja rozwija, ja nie mogę :crazyeye::multi::loveu: Zaraz zaktualizuję pierwszy post. Rumcajsie, jesteśmy z Tobą piesku!
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Jestem wreszcie i zaglądam do słodkiej Lajli ;) jakby co służę allegro cegiełkowym - fajne cegiełki - muszę tylko wszystko najpierw ogarnąć ;) -
Ale on tak niewinnie wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak aniołek :diabloti: majqa, Ty chyba piszesz o innym psie ciągle :diabloti:
-
[quote name='Bjuta']Dzięki za uwagi już się biorę do roboty! Ale dostałam też tekst Mysi! Jest bardzo dobry!!! Trochę go podrasuję ciut ukradnę z mojego i najpóźniej rankiem wkleję tutaj "gotowca" z poprawkami Lary. ;) Warto ruszyć w sobotę z aukcją, ale chyba lepiej po południu, tak Laro? Wtedy będzie się też kończyło za dwa tygodnie po południu w sobotę, a wtedy będzie najwięcej wejść... DObrze myślę?[/quote] Dokładnie, dobrze to przekombinowałaś :cool1:
-
[quote name='toyota']Ale on śliczny ! Jakby mordkę włożył do kubła z czarną farbą razem z uszami ;)[/quote] Dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
-
Jak przyjadę to zrobię Kornelii ogłoszenie na telegazecie, bo nawet wiele ludzi się zgłasza. Oj Kornelcia, nieładne ;) ale się tam rozpańczyłaś u Biafry :diabloti:
-
Przejechał ją Bus. Właściciel za karę ją zamknął. Potrzebne deklaracje !
__Lara replied to Biafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa i flatki']Kto może wspomóc sunieczkę ????[/quote] Podnoszę!!! :multi: -
[quote name='Neo.']cieszę się bardzo, że dołączyłam do Fundacji i mam nadzieję, że przynajmniej z częścią z was poznam się w Silesi :D[/quote] To patrz uważnie na nasze nicki na identyfikatorach, nick prawdę Ci powie :diabloti:
-
Bardzo ładny tekst, ja bym nie zmieniała, mi się podoba :lol: A teraz zastrzeżenie: [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Calibri]Przedmiotem tej aukcji są cegiełki - HONOROWE DYPLOMY[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]z podziękowaniami za okazaną pomoc.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]Będziemy wysyłać je mailem PO zakończeniu aukcji – chyba,[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]że ktoś życzy sobie pocztą – wtedy prosimy o informację.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]Pieniądze prosimy kierować na konto Towarzystwa Ochrony Zwierząt,[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Calibri]koniecznie z dopiskiem DLA KURUSIA. [/FONT][/COLOR][/B][LEFT][B]Nie pisz Bjuta, że przedmiotem aukcji są cegiełki tylko, że przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania/ honorowe dyplomy. Nie pisz, że będą wysyłane mailem - przyczepią się do tego - pracownicy allegro. Może napisz tak: Przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania. Wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji. Pieniądze prosimy kierować na konto: .................................... i tu podane konto + koniecznie "Dla Kurusia"!!! (zaznacz to na czerwono). Pod spodem aukcji napisz: Wpłaty na konto TOZ mają formę darowizn, z wszystkich wpłat rozlicza się TOZ. ------------------------------------------------------------------------ A co do wysyłki to już po zakończeniu aukcji napiszesz ogólnie do wszystkich, że dziękujesz za udział, zapytasz się kto chce dyplom pocztą kto mailem przy zaznaczeniu, że wpłacone 2zł za przesyłkę mogą też zostać spożytkowane na leczenie - TYLKO NIE PISZ TEGO W AUKCJI!! I zaznacz jako formę przesyłki towaru przy wystawianiu aukcji: przesyłka elektroniczna i list polecony ekonomiczny 2zł. [/B][/LEFT] [/CENTER]