Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='bico']też uważam, że głupie gadki psełdo-wetów, co zapomnieli o swym powołaniu, a nowym "powołaniem" uczynili kasę, powinny po Was dzielne dziewczyny spływać jak po kaczce;) bo macie rację, Felek jest radosny, chce żyć, chce walczyć i dopóki to po nim widać, nie wolno mu tego odbierać:lol:[/quote] Pewnie taki weterynarz jest tak marny, nawet nie wie jak się za to zabrać, więc najprościej jest uśpić :angryy:
  2. [quote name='zuzia63'][SIZE=4][B]Lara[/B] [/SIZE][SIZE=2]chyba tam pomyłka - [B]sierpień-wrzesień ( 21.08-21.09)[/B][/SIZE] chyba tak powinno być[/quote] Si si, zgadza się ciotko :cool1: Marinka już sprawdzam... nie, jeszcze masz troche czasu na wpłatę :p ale zaczne scigac ciotki, które nie płacą już 2 miesiąc z rzędu :mad: Czyli: Leyla supergoga Negri_2008
  3. [quote name='majqa']Pewno i ja mam ten sam namiar na osobę, która w Polsce robi pod wymiar. Mniejsza więc o to... Skontaktujcie się, swoją drogą, proszę, z osobą, nick [B]diuna_wro[/B]. Za parę dni wraca z urlopu. Na wątku sparaliżowanego Itka była inna dogomaniaczka, która pomogła w ściągnięciu określonego wózka ze Stanów. Zysk - cymes i do tego lekki. Sprawa, o ile pamiętam, była opłacalna. Nie chcę pisać głupot więc nie podaję kosztu. Diuna przekaże Wam info i nick tej dogomaniaczki. Może i tym razem by się udało. Fiziu, poproś o osobną konsultację fotek warsawmoo.[/quote] Ja już cioteczko pisałam do ciotki diuna_wro, nie umiała za bardzo pomóc :shake:
  4. Ale i tak dobrze, że są już środki, jesteście wszyscy niesamowici! :loveu:
  5. [quote name='*Monia*'][B]Delph[/B] psy chyba zjadły, bo nic nie pisze :evil_lol:. [/quote] :evil_lol: :diabloti: Delph, daj znak życia :evil_lol:
  6. :loveu::loveu::loveu: trzymaj się dzielnie Ogra :loveu:
  7. Postaram się jak najprędzej wystawić to allegro cegiełkowe.
  8. To maciaszek może Ci przelać na konto?
  9. Oki, dorobię wkrótce :p
  10. [quote name='marysia55'][/b] rozumię, że brak moich wpłat na pierwszej stronie za VII-VIII i VIII-IX to tylko brak aktualizacji przez Martynę :cool3::cool3::mad:[/quote] Marysiu, spokojnie, pewnie tak :diabloti: zaraz jeszcze spojrzę co tam się dzieje w pierwszym poście :eviltong: Edit: To jest na pierwszej stronie między innymi: [SIZE=4][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za lipiec - sierpień (od 21.07-21.08.)[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]-Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]-Marinka 5zł[/SIZE] [SIZE=2]-zuzia63 50zł[/SIZE] [SIZE=2]-MyrkurDagur, 5zł[/SIZE] [SIZE=2]wpłaty 17.08.[/SIZE] Nowe wpłaty dla Vertera: Stałe deklaracje: 10zł marysia55 50zł zuzia63 30zł mysza1 10zł bico =============================================== Więc powinno być tak: [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za lipiec - sierpień (od 21.07-21.08.)[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]-Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]-Marinka 5zł[/SIZE] [SIZE=2]-zuzia63 50zł[/SIZE] [SIZE=2]-MyrkurDagur, 5zł - agata51 20zł - mysza_1 30zł - marysia55 10zł [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za sierpień-wrzesień (od 21.07-21.08.) [SIZE=2][COLOR=black]-[/COLOR][/SIZE][/U][/B][SIZE=2][COLOR=black] bico 10zł - zuzia63 50zł - Isiak 10zł - Marinka 5zł - marysia55 10zł - MyrkurDagur 5zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=4] [/SIZE][/SIZE]
  11. [quote name='Wiewiórka']Jutro np? Potem do weterynarza bym z nią poleciała a później już do domku.[/quote] Jutro, ale mi pasuje troszkę później, tak między 14-16? napisałabym Ci jutro dokładniej o której, bo rano mam jeszcze rzeczy do załatwienia, no i do schronu po suczkę muszę dojechać.
  12. [quote name='Wiewiórka']No pewnie, a czy dało by rade by pan który strzygł Frankę przyjechał znów?[/quote] Ja myślę, że tak, to był ten fryzjer maciaszku, który za darmo strzyże psy z naszej fundacji? Kiedy byśmy się mogły umówić na odbiór suczynki? Ja mogę Ci ją podwieźć do centrum Sosnowca ;)
  13. [quote name='Wiewiórka']Ona jest cudowna, ma w sobie to coś. Decyzje pozostawiam wam.[/quote] Wiewiórko, czy byłabyś w stanie ja wziąć na dt? myślę, że ją trzeba jak najprędzej wziąć ze schronu i zawieść do fryzjera...
  14. Wznowiłam allegro Verterowi, wstawię go też wkrótce znowu na telegazetę.
  15. [quote name='anetek100']serdeczne dziękuję:):)ja dziś machnę jeszcze gumtree i inne i wtedy napiszę gdzie ogłosiłam:)[/quote] To napisz gdzie zrobiłaś, ja dorobię ;)
  16. :loveu: Państwo Nadinki się zalogowali, ale superowo :loveu:
  17. Można polecić, ona ma czarnego pudelka :loveu: ładna byłaby z nich para :loveu: dokładnie, teraz jest zabiedzona, ale super by wyglądała. Dt bardzo potrzebny.
  18. :loveu::loveu::loveu: super, to teraz DJ nie zmaść niczego :eviltong::p
  19. Kornelia ma aktualne ogłoszenia, zrobię jej jeszcze allegro i ogłoszenie na telegazecie za 6,10zł - potrącę z pieniążków Kornelii.
  20. W schronisku od 02.08.09. [COLOR=#1616ff]Przyjacielska, łagodna, zrównoważona[/COLOR] nieduża sunia. [COLOR=#ff16d0]Nadawałaby się do domu z dziećmi. [/COLOR] Po wykąpaniu, wyczesaniu, ew. ostrzyżeniu będzie przepięknym psem! [COLOR=#0000b1]Ma ok. 3 lat. [/COLOR][COLOR=#0000b1]Przekazane Wiewiórce na leczenie Perełki z katowickiego konta: [U][B]150zł[/B][/U] [U][B]Zapłacone w lecznicy:[/B][/U] - 39zł pierwsza wizyta, - 11zł druga wizyta, - 9zł trzecia wizyta, - 9zł czwarta wizyta, - 6,50zł piąta wizyta, -------------- Razem za leczenie: 90zł Zostało: 60zł Z tego: 15zł na telefony w sprawie adopcji dla __Lara 15,00zł kaganiec na podróż dla Perełki + bilet na przewiezienie jej z Sosnowca do Katowic -------------- Zostało 30zł [U][B]Perełka obecnie[/B][/U] :loveu: [/COLOR][IMG]http://images47.fotosik.pl/193/3e433cdd5e7b34cbmed.jpg[/IMG] [COLOR=#0000b1] [B][U]Wpłaty:[/U][/B] - leni 30zł [/COLOR]
  21. __Lara

    pudle szukaja domu

    W Katowicach w schronisku przebywa taka oto pudelka: [IMG]http://images6.fotosik.pl/514/b3f97150b01a77fd.jpg[/IMG] W schronisku od 02.08.09. [COLOR=#1616FF]Przyjacielska, łagodna, zrównoważona[/COLOR] nieduża sunia. [COLOR=#FF16D0]Nadawałaby się do domu z dziećmi. [/COLOR] Po wykąpaniu, wyczesaniu, ew. ostrzyżeniu będzie przepięknym psem! [COLOR=#0000B1]Ma ok. 3 lat.[/COLOR]
  22. Dobra, ja tu kogoś pościągam :p
×
×
  • Create New...