[quote name='Lu_Gosiak']witamy nowa duszyczke na watku Zumisia:multi::multi::multi:
musze Cie ostrzec - dogomania UZALEŻNIA:evil_lol::evil_lol:
ogromne dzieki za pieniazki na naszego Zumka - bardzo sie przydadza, bo troszke na minusie jesteśmy;);)
skrotowo:
bazarki jest to cos w rodzaju allegro, wystawia sie rzeczy - przeróżne - na sprzedaż, gdzie dochów idzie na konkretnego psa
deklaracje sa to miesieczne lub jednorazowe wpłaty na psy, ktore wyciagamy ze schronisk i lokujemy w hotelikach np. za Zumisia płacimy obecnie 14zł/dzien czyli 420zł/miesiac[/quote]
Oj, uzależnia, uzależnia :diabloti: czasami jest tak śmiesznie, pomimo tych psich tragedii, chciałoby się te cioteczki poznać na żywo :cool3: