Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Jasza']:roflt: :roflt: Też mu to pokażę! Spodoba mu się jak przeczyta, że został nazwany delikwentem !! :diabloti: musicie z nim ostro porozmawiać, Ty i Reks :evil_lol: nie dajcie się! :diabloti:
  2. Ja porobię trochę ogłoszeń na dniach.
  3. [quote name='Wiewiórka']Widać że Frania jest szczęśliwa, bardzo mnie to cieszy. a to z tym że Frania jest u jakiegoś kolegi pod Krakowem to nie wiem skąd się wzieło. Ciesze się że wszystko już się wyjaśniło. Wzieła bym Iskierke no ale. A i Leni dziękuje ci za obrone ;* Dowidzenia.[/quote] Wiewiórko, ja nie przekreślam Twojego Dt. To kwestia do rozważenia. Jestem Ci bardzo wdzięczna za to, co zrobiłaś dla Frani, dałaś jej nowe życie :loveu:
  4. [quote name='zuzia63'][B]Lara[/B] wysłałam dzisiaj kasę na allegro dla Elzy (20zł na Twoje konto) teraz siadaj i 'dziergaj', tylko takie wypasione;)[/quote] Zuziu, oki, dzięki ;) będzie dziś :cool3: [U][B]Edit: allegro Elzy:[/B][/U] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=718221420[/url] za 20,45zł ;)
  5. Dokładnie. Nawet jemu należy się szansa, mimo swojego wieku.
  6. Ciekawe jak w nowym domku :cool3::loveu:
  7. [quote name='luka1']a w ogóle to dotarała do mnie wiadomość ze psinka janiko-yorkowata ma domek. Jeszcze sie dowiem czy druga sunia na 100% jedzie do nowego domku, ale pewnie wszystko skończy sie pięknie.:multi::multi::multi:[/quote] Superowo :loveu::multi:
  8. Trzeba naprawdę zacząć szybko działać.
  9. Na bank to nie ta sunia ze zdjęć tutaj wklejonych. Możliwe, że to ta 38/56.
  10. Marcel to twarda sztuka, w końcu pies Dogorry :diabloti:
  11. Ciotki, a spróbujcie da ogłoszenie w telegazecie, wiele ludzi dzwoni, zasady umieszczania są na stronie 461, ogłoszenia na 467. Koszt: 6,10zł.
  12. Super, to udanego wypoczywania! :lol:
  13. No wiesz :mad: ja to bym takiemu delikwentowi zaraz awanturę zrobiła, że ważniejszy komputer ode mnie... i psa! :diabloti:
  14. [quote name='Lu_Gosiak']witamy nowa duszyczke na watku Zumisia:multi::multi::multi: musze Cie ostrzec - dogomania UZALEŻNIA:evil_lol::evil_lol: ogromne dzieki za pieniazki na naszego Zumka - bardzo sie przydadza, bo troszke na minusie jesteśmy;);) skrotowo: bazarki jest to cos w rodzaju allegro, wystawia sie rzeczy - przeróżne - na sprzedaż, gdzie dochów idzie na konkretnego psa deklaracje sa to miesieczne lub jednorazowe wpłaty na psy, ktore wyciagamy ze schronisk i lokujemy w hotelikach np. za Zumisia płacimy obecnie 14zł/dzien czyli 420zł/miesiac[/quote] Oj, uzależnia, uzależnia :diabloti: czasami jest tak śmiesznie, pomimo tych psich tragedii, chciałoby się te cioteczki poznać na żywo :cool3:
  15. Słuchajcie, trzeba tu więcej ciotek do pomocy ściągnąć...
  16. Właśnie, co z ogłoszeniami ciotki??
  17. Właśnie, do góry!
  18. Kładziczko kochana, żeby tak jeszcze jakiś domek Cię wypatrzył ;)
  19. A jasne, że poczekam :p
  20. Tak się cieszę, że Kajtek ma teraz inne życie :loveu:
  21. Djku, jedź bezpiecznie :loveu:
  22. ZuziaM :loveu: słuchajcie, a ten transport jest już dopięty na ostatni guzik??? ZuziaM, podasz mi potem na Pw dane do robienia przelewów za hotelik :)
  23. Dzięki Myrkurku :) wczoraj napisałam Pw do MartynyP kto wpłacił do wczoraj, powinna zaktualizować na dniach pierwszy post.
×
×
  • Create New...