[quote name='Jasza']A Frania to się powinna nazywać Greta, albo jakoś tak dostojnie, bo jest prawdziwą damą...
Obraża się, jeśli sie ją przestaje głaskać, no i chodzi powoli i z pełnym dostojeństwem!
No i widać nawet jak siedzi, to jak figurka jakaś, no nie przychodzi mi inne sŁowo do gŁowy, jak DOSTOJEŃSTWO...:roll:[/quote]
;) Franiu, Damo nasza, a właściwie już nie nasza... eh, co ja pletę, niewyspanie daje się we znaki :cool1:
Jaszo, jestem Ci bardzo wdzięczna, że wszystkiego dopilnowałaś i dopilnowujesz nadal w sprawie Frani :loveu: