Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Wiewiórka']A mogę cię prosić żebyś sygnałka puściła bo znów mi się numery pousuwały:shake:[/quote] Ok, już, zaraz puszczam. Moje zdjęcia: Jazda w busie - siedzę grzecznie: [IMG]http://images40.fotosik.pl/179/dbc9f5a454c648damed.jpg[/IMG] Taaaka jestem kochana: [IMG]http://images47.fotosik.pl/184/17e1a06b43fa4afamed.jpg[/IMG] A tu w sklepie zoo - zakładają mi nowe gadżety: [IMG]http://images43.fotosik.pl/183/2367dde26f5837ffmed.jpg[/IMG] Już się niecierpliwię: [IMG]http://images46.fotosik.pl/183/9de11612069124cfmed.jpg[/IMG]
  2. Hm... ale pieniądze Dygusiowej do tej pory zbierałyśmy na moje konto :cool1: jakby co to nie ma sprawy, mogę rozliczenia przekazać magdzie222 :cool1:
  3. Wiewiórko, do mnie możesz wysłać :) to szelki jednak za duże :shake:
  4. Bounty, napewno nie zostawimy Cię z tym samej!
  5. W piątek idę na wizytę w sprawie Uszatej :p a szkoda, bo okazało się, że dziś byłam bardzo blisko tych okolic, jeden przystanek dalej dosłownie :cool1:
  6. Suuuuuuuuuper!!!! :loveu: trzymam kciuki!!! :loveu::loveu:
  7. :multi::multi::multi: do góry!
  8. Podnoszę Iskierkę!
  9. [quote name='zuzia63'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_105.gif[/IMG] malutki mój słodki dupeczek!!!:loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='piechcia15']spojrzałam w to teraz ale za szybko mi przeskoczyło i nie doczytałam a nie wiem jak się cofa :eviltong: jak narazie nic nie kumam :eviltong::p spróbuje jeszcze raz, chyba że może mi to ktoś wytłumaczyć po polskiemu :eviltong: a najlepiej jakby zrobiła to jakaś inna ciocia bo ja groszem nie śmierdzę ;/[/quote] :/ ja niestety też :cool1:
  11. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja myślę, że bardzo się starają i nie dopuszczą do takich rzeczy :diabloti:
  12. Szkoda :-( sunieczko, przekonaj się wreszcie do człowieka.
  13. [quote name='Jasza']Z telegazety jest chyba nawet większy odzew niż z internetu! Do mnie dzwonili dwa razy w sprawie Frani, niestety jak już była w swoim nowym domu od dwóch dni... Przekazalam innym szukającym domu dla jamnikopodobnych..[/quote] Jaszo, bo naprawdę bardzo dużo ludzi dzwoni! Dokładnie, wiele osób nie ma internetu. [quote name='zuzia63']A może Kornelii też kupić chusteczkę 'szukam domu'? Kodinka chodzi w takiej i nie narzeka:lol:[/quote] Dobry pomysł ;) tylko nie wiem czy Kornelia wychodzi gdzieś poza posesję Biafry ;)
  14. Mi też było bardzo smutno jak maciaszek mi to napisała w smsie :( a ja nawet kasy nie miałam żeby odpisać, dopiero potem tel doładowałam... biedactwo :placz: Edit: maciaszku, mam prośbę. Musiałyśmy kupić perełce dziś szelki i smycz - szelki 16,90zł, smycz 13,90zł, czy mogę Cię prosić o przelew?
  15. Ufff... jestem! Co to był za dzień! Cały dzień jeździłam po Śląsku :evil_lol: Wróbelek okazał się rokitniczką :p która prawdopodobnie wleciała w coś, w mur czy szybę... biedactwo. Ale jest już w dobrych rękach, w rezerwacie ;) Mysia to tak naprawdę Perełka - tak na nią wołali w schronie. To przekochana, grzeczna sunia! W autobusie siedziała mi na kolanach, można z nią było właściwie wszystko robić! widać, że się garnie do człowieka, w schronie w jednym momencie tak zaczęła się we mnie wtulać :loveu: ale zabiedzona już była, oczka całe zaropiałe, poprzyklejały się do sierści, dredy, smród, chudziutka też jest. Zaraz wkleję zdjęcia. Mam też taką wieść, że dzwoniła do mnie Pani z Katowic, ma syna alergika, szuka więc pieska nieuczulającego, w piątek idę na wizytę, mamy pomysł żeby Perełkę dać Pani na próbę czy nie będzie syna uczulać, bo inaczej nie da się tego sprawdzić :shake: Pani zdesperowana, weźmie jakiegokolwiek psa, byleby jej syna nie uczulał. Zaraz zdjęcia :cool1:
  16. Jasne, zaraz wkleję Jaszo, przepraszam, że nie zauważyłam :oops:
  17. [quote name='Negri_2008']Laro, Zuziu - jesteście wspaniałe :loveu:[/quote] Ty też cioteczko :loveu: odpocznij po ogłoszonkach.
  18. Też mi się tak wydaje, ona już tyle czeka, i my też.
×
×
  • Create New...