Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='li1']Pytal sie ktos o Shive ? Dzwonia ludzie w sprawie adopcji ?[/quote] Jak mają się pytać jak nie ma ogłoszeń?
  2. Od aniaak doszło, a od Ciebie Jaszo jeszcze nie. Kurcze, ciotki, ja nawet nie mam czasu zrobić jej ogłoszenia na telegazecie, ciągle zabiegana jestem :placz::placz:
  3. Niestety :( Mireczko, kiedy los się do Ciebie uśmiechnie...
  4. Tak, ja dostałam od Wiewiórki rachunek, postaram się go ciotki po niedzieli wkleić tutaj. Tak w ogóle to fajnie, że już dogo chodzi! :multi: A ja dzisiaj byłam w potencjalnym domku dla Perełki, mieszkają niedaleko mnie, super rodzinka! Jedyne to mają syna alergika i z JOMĄ uznałyśmy, że nie da się inaczej jak tylko tak, że jak Perełka wyzdrowieje to Państwo dostaną ją na kilka dni to poobserwują syna czy wszystko w porządku. Bo inaczej się nie da :shake: Zdjęcia postaram się jeszcze dziś wkleić.
  5. Nic tylko się cieszyć :loveu::multi:
  6. [quote name='Jasza']Amikat wyslała mi to wszystko, czego sie dowiedziała w schronisku. [B]To samo co już wiemy.[/B] [B]Te same dwa zdjęcia.[/B] Powiedzieli jej, że te dwa czipy zostały przemieszane może. Natussiaa to co teraz? Spójrz dzisiaj proszę na suczkę 38/56.. Myślę, że to jednak ona, ta nasza Iskierka... A ta sunia ze zdjęć, to może jak już przypadkiem trafila na wątek, może miałaby szansę na swój własny? Natussiaa, może uda Ci się dowiedzieć czegokolwiek o nich. Jakie są duże przede wszystkim, czy przyjazne w stosunku do ludzi, szczekacze, czy cichutkie... Iskierko, jeszcze czekamy!![/quote] Czekamy na wieści nadal.
  7. [quote name='Negri_2008']Taki mail ;) ___________________________ Witam serdecznie, Jak dotąd mogę powiedzieć, że sunia to prawie ideał. Ten tydzień był etraz decydujący, ponieważ mąż skończył urlop i Foxy musiala zostać sama w domu na czas naszej pracy i....jest super, nie rozrabia, nie niszczy, nie załatwia się w domu, także pełen sukces :-) Poza tym mała rozrabiaka z niej, ciągle nas podgryza, zaczepia inne psy na spacerach i obszczekuje każdego kto ruszy się na klatce. Myślę, że już się z nami zżyła, wystarczy popatrzeć jak się cieszy na nasz widok i jak rano nas budzi podstawiając brzuszek do pieszczot. Jest wielkim pieszczochem, najchętniej by leżała i dawała się głaskać cały czas. Albo lizała nas po rękach. Naprawdę sami jesteśmy w szoku, bo myśleliśmy, że będzie ciężej. Na razie nie mamy co narzekać i oby tak dalej! Pozdrawiamy serdecznie ____________________________________ :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: nie no, miodzik :loveu:
  8. [quote name='Wiewiórka']Właśnie wróciłyśmy z perełką do domu. Jak już wcześniej pisała Lara nie jest dobrze Perełka ma przewlekły kaszel kynylowy i przez to zapalenie płuc i oskrzeli miała 39,7 gorączkę. Do tego waży tylko 5 kilo czyli o wiele za mało, ma chorobę skóry, jest zarobaczona a co do tego pani weterynarz przypuszcza że Perełka jest w ciąży! Pojechałam też z Pati i dostała 2 zastrzyki. Mam podawać Perełce calcium 3 razy dziennie i podawać tylko ciepłe jedzenie i wodę. Do tego te codzienne wizyty w klinice. Mam nadzieje że bidulka z tego wyjdzi, i że Pati tego cholerstwa nie złapie. Oczywiście mam rachunek i dokładny opis od pani weterynarz.[/quote] W ciąży! :crazyeye: jeszcze tego brakowało... :wallbash: a miało być tak dobrze... trzymaj się tam dzielnie Wiewiórko, jutro zawożę te 150zł Wiewiórce, narazie ze swoich, potem dostanę przelewem od maciaszek zwrot. Zaraz Wam wkleję nowe zdjęcia. Bidula! Pościągam tu jak najwięcej ciotek.
  9. Słuchajcie, są złe wieści. Perełka jest chora, ma kaszel kennelowy i zapalenie oskrzeli, dziś dostała aż 5 zastrzyków. Wiewiórka już dziś zapłaciła 40zł, tzn. zapłaciła 10zł, a 30zł już jest dłużna. Nie wiadomo ile sunia razy będzie musiała chodzić na zastrzyki, ale dobrze nie jest, jest zaniedbana bardzo. Pewnie jakby została w schronisku to kilka dni i by jej już nie było...Pani wet powiedziała, że nie wiadomo czy przeżyje, pewnie ze względu na jej zaniedbanie i wyniszczenie... nie komentuję opieki weterynarza w schronisku... jutro jadę przekazać Wiewiórce co najmniej 100zł z naszego katowickiego konta na leczenie, trzeba zacząć małą zbiórkę na leczenie. Do tego pies Wiewiórki musi dostać antybiotyk, bo już mógł się zarazić. maciaszku, kuponu na sterylkę nie dostałam, ani zaświadczeń szczepień, bo Panie nie mogły znaleźć, mam dostać na Dniach Psa.
  10. [quote name='aniaak']Kochani!!! Nasza Zuzia jest już po sterylce! Jest obolała, ale wszystko dobrze się goi. Ma taki kaftanik zakładany od dołu, dzieci smieją sie z tego jej ubranka:multi: Przed zabiegiem byliśmy z nią na wsi, to było czyste szaleństwo :multi: W życiu nie wiedziałam żeby jakiś pies tak skakał i biegał. A o graniu w berka z dziećmi mozna bylo zapomnieć bo Zuzia zawsze była tą która goniła a do tego głośno szczekała. Nikt ze śmiechu nie mógł uciekać:multi: Jest kochana i naprawdę cudowna,wszyscy ją kochamy baaaardzo!!!!![/quote] Jejku, takie wiadomości czyta się z uśmiechem na sercu :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Kudłatku, wróć!!
  12. [quote name='marlenka']Zuza nieźle musiala dostać w dupę od Korsy i Korolki bo nie chce nawet na podwórko wyłazić , mało jadła , była osowiała . dziś pojechaliśmy na dłuuuugi spacer i Zuzia odżyła , od razu było morze siku i reszta też , latała z Barakiem jak wsciekła , tym bardziej że znalazłam nowe miejsce do spacerów, była gonitwa w ta i z powrotem i miomo ze łapcia ja boli , ma wyrwaną skóre większą jak 5 zł aż do samego mięcha to i tak gnała ile tylko sił w nogach . Z samochodu do domu póxniej oczywiście musiałam ją zanieśc na rękach ale jak się dpadła do miski to zjadła i swoją i Baraka to co zostawił . Ona ma tak dziwnie bo albo wcina ile może albo wogóle nie ma apetytu , raz ma boki wypchane a raz zapadnięte . Taka chyba jej uroda . Raz smakuje jej suche a gotowanego nie chce , a raz rzuca sie na gotowane a suche jest be.[/quote] A to Królewna, wybrzydza :cool1::cool1::cool1:
  13. [quote name='Randa']Na pierwszym zdjęciu Rumcajs brodę ma nad wyraz imponującą. Mogę dorzucić 30 zł miesięcznie.[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
  14. Mysiu, wszystkie są przepiękne :loveu::loveu::loveu: Może te imienne do wysyłki pocztą niech będą jak ktoś będzie chciał, a te dwa zamiennie drogą mailową do wszystkich ? np. połowie jeden, połowie drugi? ;)
  15. [quote name='leni356']Ja zrobiłam Perełce wcześniej [URL="http://allegro.pl/item708165686_sliczna_nieduza_sunia_teskni_za_domkiem.html"]allegro[/URL] to podmienię zdjęcia i dodam kontakt na Larę albo Jaszę? Perełka ma już 1 obserwującego :loveu: Śliczna jest, od razu mi wpadła w oko bidulka :-( Ale jej się poszczęściło. Wiewiórko :calus:[/quote] Jasne, podaj na mnie lub Jaszę ;) Leni, tylko na przyszłość - nie pisz gdzie przebywają pieski, chodzi o miejscowość. Chcemy każdy domek prześwietlić najpierw, a tak to ktoś może sobie po psa sam pojechać do schronu.
  16. Nowe wpłaty: aneta355 10zł acha44 10zł Dygusiowa ma już 810zł :-o:multi:
  17. Nowa wpłata: aneta455 20zł - jednorazowa ?
  18. No właśnie maciaszku, też tak pomyślałam żeby szelki już zostały dla innego psiaka, któremu pomożemy ;) tym bardziej, że jak dzisiaj byłam to trochę źle, że już nie miałam ze sobą smyczy i obroży :oops: muszę Pani Ani oddać w sobotę te ze schroniska.
  19. [quote name='Wiewiórka']Do weta jednak jutro. A powiedźcie mi co z tym fryzjerem dla Perełki (tak już zostanie bo ładne i do niej pasuje)[/quote] maciaszek, powiedz nam coś na te temat (?) :p
  20. [quote name='megii1']Lara, muszę bronić Leyle - ona opłaca co miesiąc Verterowi Fiprex dla dużych psiaków i odrobaczała go dwa razy - raz po schronisku i jeszcze raz po jakimś czasie:)[/quote] Wiem wiem, że ciotka Leyla jest jednym ze sponsorów Fripexu, więc jej odpuścimy :cool3:
  21. [IMG]http://images50.fotosik.pl/183/31006a8f44384cc6med.jpg[/IMG] A to pan Dzik :cool3::cool3::cool3::cool3: [IMG]http://images46.fotosik.pl/183/4c48c52aa583d4fcmed.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Wiewiórka']E tam tania była chyba z 5 zł kosztowała. Nie trzeba oddawać.[/quote] Ok, dzięki :lol: Ja myślę, że to imię, Perełka, zostanie, ładne ;) [B]Jaszo,[/B] ten rezerwat jest w Mikołowie Kamionka, można dojechać autobusem 635 z Dworca z Katowic, wysiada się na przystanku Kamionka Szkoła. Szkoda tylko, że nie można go indywidualnie zwiedzać, tylko grupowo. Ale widziałam dziś tam dzika :evil_lol: i on merdał ogonkiem jak z nim gadaliśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zaraz go Wam pokażę :cool3: i na rozlewisku w oddali siedziało wiele boćków :) a oprócz mnie to jeszcze przyjechały osoby z dwoma połamanymi ptakami, sroką i myszojadem :-o:cool3: A tu Panna już po kąpaniu :cool3: [IMG]http://images38.fotosik.pl/179/b37af14d02e41d51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/179/93e25e6329a82969med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/184/e9694e3297fcef6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/184/d875380d589081e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/183/4153787da20a4bccmed.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Wiewiórka']Jakieś tam wysłałam, te śmieszne z kąpieli mam na innym tel to jutro wyśle. Taka przemoknięta wyglądała przekomicznie;p A te co wysłałam wiem że nie ostre i wgl nie które przed chwilą zrobiłam a ciemno jest;)[/quote] Ale ma ładną tą niebieską obróżkę, śliczna :lol: Wiewiórko, ile Ci za nią oddać? aha, i byłyście u weta już? Zdjęcia zaraz zamieszczę.
  24. Chyba jeszcze trochę... [IMG]http://images44.fotosik.pl/184/b99962026a5ca11bmed.jpg[/IMG] Chcę już stąd wyjśććć! [IMG]http://images45.fotosik.pl/184/b63b4526a3a30c45med.jpg[/IMG] A tutaj rokotniczka :cool1: [IMG]http://images40.fotosik.pl/179/ae7113fc34d6c6cemed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...