Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']Dt dalej nie mamy, ale szukamy. Mamy opcję hoteliku pod W-wą, za 10 zł/doba + wet. W razie czego zawiozę go tam, tylko nie wiem czy dam radę zrobić sama (jako kierowca) w jeden dzień 700 km. Ja rzadko jeżdżę. No i TZ mnie zabije ;), bo już doszedł do wniosku, że za bardzo na głowie staję dla tego psa (a to dopiero początek stawania :diabloti:).[/quote] To my go razem udusimy :diabloti: bo kochana maciaszek robi wszystko w porządeczku, tak ma być :diabloti:
  2. [quote name='ihabe']Masz cudowną mamę Maciaszku:loveu::loveu::loveu: Wzór dla wszystkich mam:loveu::loveu:[/quote] Zgadzam się z powyższym :lol: czyli maciaszku dt dalej nie mamy?
  3. Cioteczki mam w domu z odzysku dwa domki, jedną karuzelę przyczepianą do klatki, patyczki dla chomiczków z herbal pets, których moja chomiczka nie lubi, mogę też podesłać trochę jedzenia, czy to jest jeszcze aktualne? pomoc dla chomiczków? DorkaWD pytałaś się o pomoc w sprawie przenocowania chomiczka, chodzi Ci osobę z Katowic Zawodzia, ja mogę, jakby co to pisz do mnie na Pw.
  4. Jestem cioteczki, dziękuję ihabe za zaproszenie :lol:
  5. [quote name='mgie']O nic więcej już się nie wypytuje i oczywiście trzymam kciuki. ;)[/quote] Ja też!!! :lol:
  6. [quote name='Glutofia']Stefan godnie zastępuje Franka- roznosi Anecie chałupę :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:
  7. O ludzie, to Uszata już u Państwa :loveu::loveu::loveu: jak pozwolicie to chętnie ją odwiedzę za jakiś czas i skontroluję wszystko :cool3:
  8. Zaglądam do naszej kruszynki :cool3:
  9. [IMG]http://images40.fotosik.pl/182/f9f7f348a7c5e28a.jpg[/IMG] To jest najlepsze :loveu: co za radość, błysk w oku :loveu:
  10. [quote name='Delph']Ja też znalazłam zainteresowaną osobę, znajomą, która kiedyś miała chowa. Ale co z tego, jak nadal cisza... Widuję tych ludzi, ale nic nie wspominają o psie. Chyba nic z tego nie wyjdzie, bardzo mi przykro :-([/quote] :( co zrobić Delph.... :(
  11. [quote name='zuzia63']Nie wiem czy to już czas, ale wysłałam Kornelii pieniądze... nie było mnie kilka dni i jakoś nie mogą się ogarnąć:oops:[/quote] Doszło, 50,00zł, dzięki :loveu:
  12. Ja też zaznaczam. Witaj ciotko Kenny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wróciłaś na dobre? :cool3::loveu:
  13. Agatka51 mnie poprosiła żeby zrobić Kamykowi allegro, chętnie zrobię, jutro cioteczki :cool1: napiszcie jakie chcecie :cool1:
  14. :loveu::loveu::loveu: Fafi, Ty potrzebujesz na już człowieka na wyłączność!
  15. [quote name='Gisic87']Dostałam przed chwilą smsa od Ani napisała że w tym miesiącu sama musi ją utrzymywać ma teraz dzieci w szpitalu i jeśli do końca tyg nie otrzyma pomocy będzie zmuszona suczkę odwieźć do schroniska:roll:[/quote] O kurcze... znowu jest bardzo źle! Ciotki, trzeba się sprężyć i pomóc!
  16. [quote name='Jasza']Zuzia63 Ty po prostu w samą porę zaglądasz! ;)[/quote] Dokładnie! Narazie nikt poza Panią nie odzywał się.
  17. O rany, ale zmiany u Elzuni!!! :loveu::loveu::loveu: cud miód :loveu: Właśnie ciotki, coś z finansami krucho...
  18. [quote name='nika28']Ciotki mam boks. Po naszym ONku. Pojechał na wakacje do znajomych na dwa tygodnie i Pan i Sułtaś się w sobię zakochali, i tak jakoś został. Tam ma lepsze warunki, dom z ogrodem, u nas musiał siedzieć w kojcu, bo przeskakiwał do sąsiadów i gryzł ich psa. Tylko teraz Kali zniknął. Nie mam już siły :shake:. Narazie kojec chyba zajmie inny pies. U nas po wsi biega terierek, dziki, mieszka w lesie... Tak mi go szkoda, bo mieszkańcy rzucają w niego kamieniami i go ganiają... :angryy: :shake:[/quote] :-( To pomóż mu cioteczko, bo kto mu inny pomoże? :-(
  19. Felek, ciotki, które Cię tak bardzo kochają, są blisko Ciebie i nie dadzą Cię skrzywdzić, a wręcz odwrotnie ;) mimo tych tajemniczych dolegliwości ciągle na duchu zdrowiejesz ;)
  20. Zumiśku, skacz do góry!!!
×
×
  • Create New...