Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ale ładne zdjęcia :loveu:
  2. [quote name='Jasza']Super Wiewiórko!!:multi: :loveu: :multi: :loveu: :lol: Ja teraz jestem w pracy i czekam na telefon od Amikat, czy przetrzymają sunię dla mnie troszkę po godzinach. Jeśli tak, to jadę tam prosto z pracy i zabieram Iskierkę. 770305. Jak tylko coś będę wiedziała od Amikat to zaraz się umawiam z Wiewiórką. Mam na wszelki wypadek w torebce stare szelki od mojego Reksia, mam aparat i pieniądze dla Oli. Dam 30 PLN mam nadzieję, że wystarczy.. A drugiej suni musimy imię wymyślić, może nowy wątek? A może na tym samym się nią zająć? Szkoda, że nie ma Natussii, mogłaby nam rozjaśnić sytuację i rozpoznać małą, ale poradzimy sobie. Jak będę w schronisku, to postaram się wypytać jak najwięcej.[/quote] Jaszo, to zabierasz tą sunię ze strony schroniska co była podobna do Iskierki?
  3. [quote name='Glutofia']Proszę o zmienienie celu bazarku. Aneta nie ma dostępu do neta, juz wyjaśniam w czym rzecz: Otóż Liki jest juz w nowym stałym domu. Bazarki rozpoczęły się wczesniej a niżeli znalazł się domek i lecą nadal. To ze pies jest w domu nie oznacza ze nie ma rachunków do zapłacenia w lecznicy.Aneta poprosiła moda o przeniesienie watku, ja Was teraz proszę o zmienienie tytułu bazarków. Srodki z nich uzyskane i tak pójdą na opłacenie długu w lecznicy za Likego.[/quote] Superowo :loveu:
  4. Do góry!!! :multi:
  5. Marsika nie było na akcji. A tu taka cisza :mad:
  6. [quote name='Jasza']A co z tym podejrzeniem ciąży? Wiadomo coś?[/quote] No właśnie? może jakieś usg by się przydało?
  7. Doszła agato51, 21.08, dzięki :p Obecnie na koncie Kornelci mamy: 541,17zł.
  8. Ja nie oddam radiowęzła :eviltong: na następną akcję pojawiam się na dwa dni, więc wiecie :razz: Napiszcie ile wczoraj psiaków poszło! Jager poszedł do domu, bomba :loveu:
  9. :loveu::loveu::loveu: normalnie sama radość jak się widzi takie zdjęcia :loveu:
  10. Ojejku, ciotki, cieszę się :multi: może to akurat domek dla naszego Bingunia :razz: ja zamieściłam go w telegazecie znowu, ale narazie nikt nie dzwonił. Musimy czekać. Wpłacam dziś z poślizgiem 360zł za kolejny pobyt Vertera w hoteliku, 300zł za hotel, 60zł za szczepienie na wirusówki.
  11. Ciotki, wreszcie tu dotarłam :loveu: ale się cieszę, normalnie cały czas mi się pychol śmieje do ekranu jak czytam o naszej wspaniałej niuni :loveu::loveu: jak by się chciało ją przytulić!!! wyściskać i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze! że jest już wśród ludzi, a nie w ciasnym boksie!!! jejku, ciotki, oszaleję z radości :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: te zdjęcia mnie powaliły do reszty :placz::loveu::loveu:
  12. [quote name='Gisic87']Nikt nic nie pisze więc ja to zrobię. Domki znalazło dziś 5 psiaków: 6 letni owczarek niemiecki Nero 9 miesięczny Franek po pół rocznym pobycie u Anetki 4 miesięczna suczka i dwa schroniskowce tak było do 16 bo później musiałam iść czy jakiś jeszcze psiak znalazł domek? Lara dosłownie o sekundy mnie wyprzedziła zapomniałam o collaczku a jaki jeszcze poszedł?[/quote] Poszedł jeszcze jeden schroniskowiec, ten szczeniaczek ;)
  13. Super dziś akcja, poszło 7 psiaków, w tym dwa duże: collie i owczarek niemiecki :loveu: i 10 kotów :loveu:
  14. A co tu nikt nie zagląda do Kornelci :mad: Przelałam 6zł za ogłoszenie na telegazecie Kornelii.
  15. Do góry Rumcajsiku! :multi:
  16. Rzeczywiście, jest przepiękna :loveu:
  17. Zacytuję się: [quote name='__Lara']Dzięki sacred... narazie się wstrzymaj, bo jest taka sytuacja, że mamy już super domek niedaleko, w Katowicach, dziś tam byłam na wizycie przedadopcyjnej, tylko że syn Państwa jest alergikiem, chcemy żeby Perełka jak wyzdrowieje zamieszkała z Państwem żeby zobaczyć jak syn zareaguje na pieska, a raczej jego alergia. Jeśli będzie dobrze to zostanie u nich. Ci Państwo byli pierwsi i bardzo liczą na Perełkę. Dlatego jeśli u nich nie wypali to wtedy odpalamy inne domki. Chyba, że naświetlisz tym osobom jak sytuacja wygląda... możesz w sumie pokazać im Perełkę i powiedzieć, że narazie jest chora, nie do wydania, i że trzeba czekać. Jak ktoś się zainteresuje to będziemy wiedzieć jakby co do kogo uderzać jakby z tym domkiem w Katowicach nie wyszło.[/quote] Edit: [B]bazarek dla Perełki [/B]- wchodźcie proszę i podnoście. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/perfumy-plyty-ksiazki-gadzety-na-chora-perelke-zapraszam-do-6-08-godz-22-00-a-144807/#post12833631[/url]
  18. [quote name='li1']Jezeli nie ma ogloszen to klapa. Jamor pisze, ze to madra i grzeczna sunia i do tego z oryginalna uroda.[/quote] Ciotki, potrzebne ogłoszenia!!! Ja nie wyrabiam :shake:
  19. Właśnie właśnie, co z Panią Dygusiową, dojechała?
  20. [quote name='Jasza']No i jak my Cię mamy do domku zaprowadzić Iskierko, jak my nawet nie wiemy gdzie jesteś, czy żyjesz, jak wyglądasz, jaka jesteś?:shake: Natussiaa, rozpoznasz ją? Byłaś może w schronisku?[/quote] A mamy dt dla Iskierki - Jaszo, kontakt z Wiewiórką.
  21. Niuńka to większość czasu chyba śpi :evil_lol:
  22. Dokładnie ciotki, mam trzy psy na jednym koncie i się zaczyna wszystko fiksować :shake: To są wszystkie wpłaty: 19.06 Maszaberla 30zł 20.06 Lu_Gosiak 30zł Iwona213 10zł Leyla 50zł 22.06 Isiak 10zł coronaaj 420zł bico 10zł kuba123 20zł 23.06 supergoga 20zł zuzia63 100zł Negri 10zł agata51 10zł 25.06 marysia55 10zł MyrkurDagur 5zł 26.06 Jasza 30zł hovomaniaczka 20zł 29.06 mysza_1 30zł Julie 15zł agata51 20zł 2.07 opłata za allegro - 61,50zł 3.07 bico 10zł 6.07 Marinka 5zł Isiak 10zł opłata za hotel + odrobaczenie -320zł 7.07 wilczek 10zł 10.07 zuzia63 50zł 14.07 JustynaM 20zł 15.07 Marinka 5zł 22.07 MyrkurDagur 5zł 27.07 agata51 20zł marysia55 10zł 4.08 Isiak 10zł opłata za allegro -20,50zł 11.08 marysia55 10zł 12.08 zuzia63 50zł mysza_1 30zł bico 10zł 18.08 MyrkurDagur 5zł --------------------------- 708,00zł Dziś przelewam za kolejny miesiąc pobytu Vertera w hotelu, bo wczoraj minęły 2 miesiące. Edit: zrobię dziś ogłoszenie Verterowi na telegazecie, więc przelałam za ogłoszenie 6zł, więc zostaje: 702,00zł.
  23. [quote name='Asia_Klero']Kuba chcial napisac ale dogo nie dzialalo:angryy:Bylismy u Kurusia.Czuje sie swietnie wrecz zadomowil sie w lecznicy:evil_lol:Biega jak szalony i po lekach troche mniej charczy.Sprezyna jest zamowiona i czekamy az dojdzie.W przyszlym tygodniu nie bedzie weterynarza,ktory ma robic operacje wiec chyba dopiero za 2tygodnie:oops:[/quote] Kurcze, to szkoda, że jeszcze 2 tygodnie czekania :roll:
×
×
  • Create New...