-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='Merenwen']Hej, to przecież dobra wiadomość! Lipiec już nie tak daleko, a kilka godzin w samochodzie też przeżyje. Byle tylko to się udało.[/QUOTE] Ja już tak mam, że cieszę się dopiero jak psiak jest na miejscu, bo się boję żeby nie zapeszyć - stąd to moje marudzenie ;).
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dopiero. w lipcu..:shake: i tak daleko:roll:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='elizziee']Ok tylko oni też nie zawsze wiedzą wszystko, najlepiej byłoby trafić na panią Bogusię, albo panią Anię. Szkoda, że nie spojrzałam tutaj wcześniej, bo byłam tam w czwartek. No ale postaram się czegoś dowiedzieć i od razu Wam powiem co i jak:)[/QUOTE] Super. Czekamy z niecierpliwością.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
maarit replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='D&M']Witajcie Wczoraj byliśmy na zakupach i nasz Badylec dostał nowe eleganckie szelki bo zdarzyło mu się z obroży wymsknąć jak nas bronił przed niebezpieczeństwami tego świata ale potem jak nie czół smyczy to się bidula sam bał, ach ten nasz obrońca. [/QUOTE] Tak to z tymi "obrońcami" jest:lol:. Moje też są odważne, ale jak ktoś jest blisko nich. -
Mam nadzieję, że już niedługo sytuacja Cindy się wyjaśni i będziemy się cieszyć z jej szczęścia. Ona już tyle czeka...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
maarit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Mogę wpłacić parę groszy, ale nie wiem kiedy zdążę do banku. Proszę o nr konta i trochę cierpliwości. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
maarit replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Bady nigdy nie chciał jeść przy człowieku bo woli spędzić czas z nim niż zajmować się pilnowaniem miski. Jadł dopiero jak mnie nie było koło niego.[/QUOTE] Mój też tak ma, za to drugiemu obecność człowieka wcale nie "przeszkadza" w opróżnianiu michy:diabloti: -
Karolciasz28 to czekamy na wiadomość.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']o rany rzeczywiście z niego dziadek :evil_lol:[/QUOTE] Oj tam od razu dziadek;)! Troszkę siwizny dodaje mu tylko uroku:loveu: -
stepelkaa przerabiaj jak chcesz :) Grunt żeby się ogłoszenia nie dublowały, bo chyba usuwają:shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Witaj w maju Cindy... Gdzie ten dom? :shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='madcat1981'] Powiedzcie mi za to jak to możliwe, że karma dla mojego psa podrożała ze 130 na 180 zł... w tym samym klepie, ta sama ilość, marka i rodzaj. Weterynarz w Olsztynie zaproponował mi coś podobnego, ale za 190 zł. To są dopiero podwyżki:([/QUOTE] Konkretna ta podwyżka:crazyeye:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
maarit replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam i proszę - takie wiadomości :) Oby to był już ten dom :)