Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='kabaja']harrutku czyżbyśmy wszyscy zapominali o tobie:shake:[/QUOTE] Nie zapomnieli... Czasu brakuje... Oj nie masz chłopaku szczęścia, nie masz... :(
  2. Jak ciocia Agata wpadnie to się ucieszy, tyle Kamysiowych zdjęć do podziwiania :)
  3. Cezar i jego królestwo... Warto było czekać na TEN dom :)
  4. Piękne zdjęcia a "w różach":cool3: zasługuje na wyróżnienie:lol: [URL=http://smayliki.ru/smilie-457924167.html][IMG]http://s4.rimg.info/47c8ccf8c074ed41c67a652198ffc1d3.gif[/IMG][/URL]
  5. Jaki przystojniak :) Wrzuć go na psiegranemarzenia.pl chyba że już jest.
  6. Ja już nic nie rozumiem. Dziewczyny będą w schronisku, to może czegoś się dowiedzą. Też bym wolała żeby sunia nie musiała tyle czekać i tak daleko jechać. Ale co my możemy?
  7. [quote name='barb']Wreszcie poznam Cindy osobiście. :lol: Mam nadzieję, że mnie nie zje ;)[/QUOTE] Eeeee tam... Od razu zje:lol: Fajnie macie, poznacie się z Cindy w realu :)
  8. [quote name='martka1982']doszła wpłata od 26asi - 30zł. niestety na stare konto, które zamykam za tydzień, więc info do asi nie dotarło:([/QUOTE] Ojjjj.... Musisz napisać jeszcze raz:roll:
  9. [quote name='ew3lina']Jeśli będę miała nowe wieści o Cezarze, dam znać :)[/QUOTE] Super :) Cezar w końcu w nowym domku.
  10. Śliczne zdjęcia. Tyle zieleni... Będzie chłopak szczęśliwy :D
  11. Zaglądam na zaproszenie. Poczytam wieczorem...
  12. :multi: :cunao:Suuuper jak będą fotki to wstawcie proszę, nie korzystam z FB. Powodzenia chłopaku !!!
  13. Lepiej niech mieszkają sobie w schronisku niż gdyby miały trafić na takie "domy":shake:
  14. :-( Bądź szczęśliwy piesku
  15. Biedaki pewnie nikt o was nie pytał:shake:, bo by cioteczki coś napisały...
  16. Ja już nic nie rozumiem...
  17. [quote name='ew3lina'][URL]http://www.psiegranemarzenia.pl/pokaz-Cezar-2171.html[/URL] [/QUOTE] Suuuuuuuper... :multi: Może tam go jakaś dobra dusza wypatrzy :)
  18. [quote name='Olena84']Jutro poznam Kamysia w koncu, jupi! :multi:[/QUOTE] Szczęściara :) Wyściskaj słodziaka ode mnie.
  19. [quote name='Jaszczurka49'][B]NIEPRAWDA[/B] Kiedy zgłosiłam się by adoptować Cindy byłam [U]jedyna[/U]. Zostałam zaakceptowana jako DS i otrzymałam propozycję dowiezienia psa do Krakowa. [/QUOTE] Ktoś coś wie?
×
×
  • Create New...