Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Zapiszę sobie Trufelkę :)
  2. A co tutaj tak cicho? Czyżby wszystkie cioteczki wyjechały do egzotycznych krajów? [URL="http://smayliki.ru/smilie-1313703399.html"][IMG]http://s20.rimg.info/311ede6ece8a87e68d5b3ad1ddfa4c62.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Olena84']A no własnie urlop mam od internetu - człowiek dopiero zobaczy jak jest uzależniony,...[/QUOTE] Oj to straszne, że człowiek po prostu musi skorzystać z kompa. Jak miałam remont w domu to ścisnęliśmy się w 1 pokoju, a na ganku stał dumnie komputer :evil_lol: Fakt, że jest mi potrzebny do pracy,ale ciężko się obejść...
  4. Jaki przystojniak z niego :)
  5. No to i ja hopsnę kochanego rudzielca.
  6. [URL=http://smayliki.ru/smilie-348374727.html][IMG]http://s3.rimg.info/83e4761f4f0a3db74c959807ee2846e5.gif[/IMG][/URL] Pusiu... :(
  7. Dobrze, że zdrówko mu dopisuje. Biedna sunia [*] :(
  8. Trzymam kciuki
  9. [quote name='barb'] Przez chwilę wierzyłam, że naprawde zależy Ci na adopcji Cindy ale teraz widzę, że chodzi tylko o robienie zamieszania i nie tylko na tym wątku.[/QUOTE] Barb ja też wierzę ludziom z natury, pomyślałam: fajnie by było, jakby niunia nie musiała jechać tak daleko. No ale jesteśmy tylko ludźmi a idea tego portalu opiera się na zaufaniu, które czasami wyprowadza nas w pole. Dobrze, że domek na nią wciąż czeka :) Jak ona świetnie się trzyma:loveu: Piękne zdjęcia :)
  10. O matko.... Albo DT albo igła :(
  11. [quote name='martka1982'] (...) a ja dziękuję Wam za dotychczasową współpracę i postaram się od czasu do czasu zajrzeć do niego[/QUOTE] Marta zaglądaj bo nas tutaj i tak mało było :(
  12. Przeglądałam Tęczowy Most i trafiłam na ten wątek :( Dobrze że Bankowy nie cierpiał latami tylko praktycznie do końca był "młody duchem" [*]
  13. Zaglądnijcie na wątek Cindy.
  14. [quote name='Jaszczurka49']Dzięki w imieniu Cindy.Na razie jesteś JEDYNA.[/QUOTE] Nie "JEDYNA". Ja też bym chciała żeby Cindy nie musiała czekać do września i jechać taki kawał drogi, ale takie moje pisanie dla samego pisania nic nie da. Nie mamy wpływu na to czy Cindy trafi do Ciebie czy do domu w Niemczech.
  15. [quote name='Jaszczurka49']Tak tu cicho o zmierzchu...[/QUOTE] Bo cóż można napisać...
  16. WOW... Super :multi::multi::multi: [URL=http://smayliki.ru/smilie-1313703399.html][IMG]http://s20.rimg.info/311ede6ece8a87e68d5b3ad1ddfa4c62.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...