-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
maarit replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Cioteczki finansowo nie mogę teraz pomóc, przykro mi. Koniecznie napiszcie o przeniesienie wątku... z działu " Już w nowym domu"... Szkoda... że sie nie udało, nie jestem ekspertem od psich zachowań, ale udało mi się poskromić mojego szaleńca- bez używania siły oczywiście- bez siniaków na rękach się nie obeszło, ale trudno, wybaczyłam wszystko, bo wiedziałam że to jego lęki a nie agresja. Loluś po prostu potrzebował więcej czasu... -
Trzymam kciuki z całych sił...
-
No z małym poślizgiem czasowym;) w końcu wysłałam...
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
maarit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy moja wpłata dotarła, bo ostatnio zdarzyło mi się namotać:oops:? -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
maarit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super wiadomości:) -
Falbaniu wybacz, ja sobie w nieświadomosci żyłam. Nie wiedziałam że u Ciebie tak sie zmieniło, takie smutne wiadomości... Trzymaj się psinko... Walcz dla nas dla pani Eli...
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
....i cóż mogę napisać? :( -
Uratowany od śmierci głodowej ślepy Bary odszedł za TM;(
maarit replied to MARCHEWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:candle: Tak mu było pisane :-( -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No tak - Mongo i kanapa - a jakże by inaczej :D -
[quote name='barb']Dokladnie o to chodzi.[/QUOTE] Rozumiem że w nowych nie podawać jej namiarów, ale mam nadzieję że jeszcze jest dostępna - szkoda by było tylu ogłoszeń.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='cyga-fryga']bez sensu, czemu był nieaktualny?[/QUOTE] O ile się nie mylę to był na Neczkę a teraz prosiła żeby podawać na schronisko (kilka postów wyżej).
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
maarit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poszło 3 dyszki -
Witam. Ja mogę coś jednorazowo dorzucić. Kiepsko stoję z finansami.
-
Ślicznotki lecimy na wirtualny spacerek ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='martka1982']tak, zmiana diametralna, a do tego szybka i oczywiscie na lepsze. jak rozmawiam z pania Ela, to czuje,ze to wszystko ma sens[/QUOTE] Takie historie podnoszą na duchu.
-
Uratowany od śmierci głodowej ślepy Bary odszedł za TM;(
maarit replied to MARCHEWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypominamy się piesku -
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Do domu Haneczko... -
[quote name='martka1982']to super, bo tu tak cicho i ponuro jest...Falbanek przeżywa swoje życie od nowa i przeżywa je pięknie, jest kochany, szczesliwy, dopieszczony a na wątku stypa;)[/QUOTE] Oj tam, Oj tam.... po prostu wszyscy się cieszą że u Falbania tak spokojnie i szczęśliwie. Cóż tutaj można jeszcze dodać:) REWELACJA. Pamietasz jak pisałyśmy na początku jaki to "trudny" przypadek i że "starych drzew" się nie przesadza? Błąd!!! Falbanek jest tego przykładem.