[quote name='Neczka']Goniu, może to znak... ? :siara:[/QUOTE]
Aniu gdybym tylko mogła... :roll:
Mogę za to zagwarantować że ta "rasa":razz: jest najwierniejsza pod słońcem. Moja ma jakieś 16-18 lat (u mnie od 2) i drepta na tych krzywaśnych łapinkach cały dzień - krok w krok... Nawet moje młodziki wymiękają i śpią po kątach a ona cały dzień nas pilnuje... i niemiłosiernie chrapie w nocy :D
barb -moja sunia jest identyczna jak Carla...