Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. :D Nie tylko Dingo wyznajetaką zasadę ;)
  2. Micholku trzymaj się... Podobny do mojego
  3. Ja moge jednorazowo się dorzucić a potem w miarę możliwości:roll:
  4. Super:) Wpłaty na to samo konto co w przypadku Falbanka?
  5. Też wrzuciłam na NK- bo ja z kolei nieFacebook-owa jestem ;)
  6. Wysłałam 50 złociszy. Potaram się od czasu do czasu cos dorzucić...
  7. Obiecałam wpłatę wiec prosze o nr konta na hotelik.
  8. Skoro chłopak teraz jest osobno i zajada renala, to niczego mu już chyba więcej nie trzeba. Tylko zdrowia - no ale tego "kupić" mu nie możemy... Powodzenia Dinguś
  9. Gdyby znalazł się dt to może warto spróbować- jakieś pieniążki na start są - inaczej będziemy sobie gdybać a on.... w tym czasie.... :( Niestety łatwiej mi to napisać niż pomóc inaczej niż finansowo:(
  10. Na odległość mogę tylko trzymać kciuki:roll:... No fajnie by było gdyby jednak miał ten swój kącik... Same musicie zdecydować...
  11. Mogłabym parę groszy podesłać w przyszłym tyg. Na jakie konto?
  12. Chyba więcej wyjdzie niz 400...Ale czy mamy czas???... :(
  13. Ile w sumie trzeba uzbierać? Dingo jest na tyle silny żeby go przewieźć?
  14. Cichutko u Hani... śmigamy do góry:loveu:
  15. Dorzucę 10 zł stałej, tylko gdzie go umieścić...:shake:
  16. I ja odwiedzę niunię:)
  17. Najpierw musi się chłopak "ustabilizować". Jakby trzeba było na lek czy coś to napiszcie. Chłopczyskomnie po prostu powaliło. Taki "wesoły"... mimo wszystko...
  18. Ja się dorzucę jakby coś - niewiele ale stałą.
×
×
  • Create New...