[quote name='Bjuta']. Jest upał i duszno, ale są też cieczki, więc krew w staruszkach gra![/QUOTE]
Ojjjjj gra:cool3:...Te serenady po nocach...:evil_lol:
[quote name='martka1982']tak, a to wszystko dzięki cioteczce Teresie Borcz!! dziękujemy!!![/QUOTE]
:sweetCyb: Tak, tak... Buziaki dla cioteczki Teresy:Rose: