Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Podglądam wątek od jakiegoś czasu. Dorzucę coś niuni jednorazowo... Podajcie konto, jak będę po wypłacie;) to wyślę. Musi się udać.
  2. To cioteczki nie możemy zaniedbać Falbaniastego bo nam się oberwie:evil_lol:
  3. Cichutko u Haneczki:roll:
  4. Śledzę sobie wątek Falbania bo jakoś czasu brakuje ostatnio:roll: czy mi sie wydajeczy dzień jest coraz krótszy...:shake:
  5. Wysłałam 30 zł jednorazowej.
  6. [quote name='Bjuta']. Jest upał i duszno, ale są też cieczki, więc krew w staruszkach gra![/QUOTE] Ojjjjj gra:cool3:...Te serenady po nocach...:evil_lol:
  7. Jestem na zaproszenie ;) . Postaram się parę groszy wyskubać. Podajcie nr konta.
  8. Mogę tylko jednorazowo pomóc. Prosze o nr konta...
  9. Przepraszam, ale nie wyrabiam na zakrętach w pracy i domu. Nie mam czasu podjechac do banku- postaram się we wtorek wpłacić czerwcowe.
  10. Kto ma kontakt z tymi osobami? Niech delikatnie zapyta... Postaram się coś jeszcze podesłać tylko że nie mam czasu wybrac sie do banku...
  11. A ja sobie zaznaczę... Śliczny psiak i taki nieszczęśliwy :(
  12. Czekamy:) Super wygląda na wcześniejszych fotkach...
  13. Suuuperr :D
  14. http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=824486
  15. [quote name='martka1982']tak, a to wszystko dzięki cioteczce Teresie Borcz!! dziękujemy!!![/QUOTE] :sweetCyb: Tak, tak... Buziaki dla cioteczki Teresy:Rose:
  16. Owszem- każdy odchodzi, ale on mógł sie cieszyć wolnością , gdyby tylko firma go nie zostawiła - to własnie jest niesprawiedliwe.
  17. To zaczynamy odliczanie :) No kto by pomyślał- Falban pojedzie do Dt :multi:
  18. [quote name='ocelot']Kochani zdecydujmy co z tymi pieniążkami.[/QUOTE] Pisałaś o budce więc może na nią.
  19. Poszła miesieczna deklaracja +20 zł na paliwo
  20. Pakujcie się, pakujcie :)
×
×
  • Create New...